Hip hop&pop-rock junk, czyli ostre dyskusje o wszystkim

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Rattie pisze:Hehehe :D A ja myslę, że wypatrzył fotografa i stwierdził, że zrobi głupią mine do zdjęcia, żeby potem ludzie tacy jak tutaj się zastanawiali czemu tak wyszedł na fotce :P
Podpisuję się wszystkimi kończynami-i po cóż nam takie dywagacje ^-^?
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

obcirający żwirek...podejrzewam,ze to dość bolesne...
mozesz sprobowac :P taki maly piling :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

[/quote]mozesz sprobowac :P taki maly piling :P[/quote]

Serdeczne dzięki za dobrą radę :D
Raczej nie skorzystam, ale skoro proponujesz, to zapewne sama wypróbwałaś ?? :P :P :P :P
bez obrazy oczywiście ;)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

No baaa! gorącą szesnastką juz nie jestem :P teraz trzeba pomagac matce naturze na stare lata :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ankag pisze:między innymi po to jest forum :) żeby się wypowiadać nie tylko na temat ich twórczości :)
No niby tak, ale nie uwarzasz, że łamanie sobie głowy czemu facet wyszedł na zdjęciu tak a nie inaczej ma jakikolwiek sens?? To może podyskutujemy w takim razie czemu ja robię takie idiotyczne miny do zdjęć albo syn Sobola wywala jęzor do aparatu..... a może czemu Olcat ma taki ponury wyraz twarzy??
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Ojej, a czy Ty zawsze musisz się tak irytować :?: Ty strasznie wybuchowy człowiek jesteś !! Jeśli nie chcesz, nie musisz dyskutować na temat: dlaczego Jon sie skrzywił a nie uśmiechnął :) Ale pohamuj troszeczkę swoją złość :) Nie mam zamiaru Cię obrażać ani wszczynać kłótni z Tobą, bo to nie na tym rzecz polega, zeby skakać sobie nawzajem do gardeł o byle co...Może to i faktycznie nie ma sensu, ale jak narazie nowych tematów jest niewiele, więc...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ke?? ?e wybuchowy jestem to wiem, ale chyba nie zaprezentowałem tego w poprzednim poście. Zapytałem tylko po co komu takie bezsensowne dyskusje?
PS. wiem, że brak nowych tematów na forum, ale można albo podyskutować na stare, albo wymyslic jakies nowe ale ciekawe (a jako fani Jona i jego twórczości chyba mi nie powiecie, że nic wam do głowy nie przychodzi :mruga: )
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Powiedziałam,że się zirytowałeś :) No ale dajmy spokój temu tematowi,ok :?:
Fakt, ale jakoś nie mam polotu do układania nowych tematów...Pomimo iż jestem fanką Bon Jovi, jakoś nic mądrego do głowy mi nie przychodzi.Zostaje jedynie dyskusja na stare tematy,jak to powiedziałeś,jednak ile można dyskutować o jednym :?: :)
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

To może podyskutujemy w takim razie czemu ja robię takie idiotyczne miny do zdjęć albo syn Sobola wywala jęzor do aparatu..... a może czemu Olcat ma taki ponury wyraz twarzy??
albo dlaczego jovizna ma takie pyzy ?
a crasz zaciecie na twarzy gdy gra wanted na swojej gitarze :D
C'mon
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

albo dlaczego jovizna ma takie pyzy ?
eeeee...... czy nie znam slangu, czy po prostu jestem zboczony?? :P :P
a crasz zaciecie na twarzy gdy gra wanted na swojej gitarze Suszę zęby
Może tak się wczuł w ten utwór, że sobie przypadkowo przysiadł na stojak na gitarę??
A może po to, żeby ludzi patrzyli na jego twarz, a nie na ręce bo wtedy wydało by się, że gra z playbacku??
A może cos go zabolało??
A może.......
A może.......
:P :P :P
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

eeeee...... czy nie znam slangu, czy po prostu jestem zboczony??
yh zboczuchu :P pyzy to pucki albo inaczej policzki ktore zjadly wszystkie cukierki :P
Może tak się wczuł w ten utwór, że sobie przypadkowo przysiadł na stojak na gitarę??
wczul? on beztalencie?:> stojak:P ?:> skad by wzial? jak on wszystko na piwo zamienia :D
a żeby być w temacie to jonowi mały krododylek (taki tyci tyci) w boxerki wpadł :P
C'mon
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Rok temu, z okazji dziesięciolecia istnienia, włoska filia magazynu Rolling Stone, nakręciła kontrowersyjny spot reklamowy w którym ostro pojechali po elektronicznej muzyce didżejskiej, twierdząc że jest "fałszywa", w odróżnieniu od "prawdziwego" rocka. Poniżej macie tekst przetłumaczony na język polski.
Co wy do cholery robicie? Elektroniczny hałas, który próbujecie przepychać jako muzykę. Czy to twój aktualny narkotyk? To jest to, co ci daje powera, gdy stoisz za mikserem, tak?

DJ-e: przestępcy z licencją na strzelanie g---em w nasze uszy. Popychacze taniej jakości empetrójek. 3-klasowe dziwki, oddające się pierwszym lepszym. Czujecie się jak supergwiazdy, prawda? Właściciele nocy? Bohaterowie sceny? Żadna publiczność nigdy nie będzie wyśpiewywać waszych nazwisk, nie będzie znać waszych piosenek z pomocą serca, ponieważ jesteście anonimowością.

Nadejdzie dzień, kiedy wasze wokodery wybuchną a płyty CD dosięgnie ogień. Boom. W ich miejsce zobaczymy powrót gitar, basów i perkusji. Przywołujący prawdziwą muzykę z powrotem do życia. Muzykę z żywymi głosami, które potrafią dotknąć duszy. To muzyka, która odbudowuje. To jest klątwa rock 'n' rolla.
Tu macie link do tego filmiku. Jednak żeby go obejrzeć, musicie być zalogowani na GMailu.
https://www.youtube.com/watch?v=pIDCNO3ezxA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”