Hip hop&pop-rock junk, czyli ostre dyskusje o wszystkim

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Nie, nie jestem fanem. I co z tego?? Widzę głupotę w jego postępowaniu. Dla mnie każda sławna osoba, której i tak nie dość jeszcze sławy (i próbuje ją zdobyć w taki właśnie sposób) jest głupia i żałosna. Fan czy nie, dostrzegłby to, fanatyk nie.
Poza tym skąd wiesz czy on faktycznie powiedział że jest zazdrosny ? Pytałeś go ?
A skąd Ty wiesz, co on powiedział o J.Lo.?? Pytałaś go??
To mi się właśnie 'podoba' w postępowaniu co poniektórych na tym forum - Jon coś powie z czym się zgadzam ------>> na pewno tak było....ale cała niechlubna reszta tego co padło z jego ust jest na pewno wymysłem dziennikarzy.

Wiesz co, Ewa? Dyskusje z Tobą to jak z moją matką ---> powiem argument na który nie może konkretnie odpowiedzieć to wymysla jakieś kosmiczne rzeczy. Ty robisz dokładnie to samo - skoro nie usłyszałem tych słów bezpośrednio od Jona to automatycznie oznacza, że to jest nieprawdą co piszę??
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
ewa
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 20 października 2005, o 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewa »

Wiesz ratie, patrzymy na ta sama sprawe z zupelnie dwoch stron. Gdyby nie public relations, wydawcy, wywiady BJ bardzo szybko mogloby przejsc do historii. To inni takze kreuja ich wizerunek o czym z pewnoscia wiesz. Chodzi o utrzymanie sie na topie a nie o dodawanie sobie slawy. ja uwazam ze najwazniejsze sa nie slowa ale czyny. W kazddym przypadku. Do " czynow " Bj zaliczam 100 000 000 fanow ( nie fanatykow ) , w tym fanow ktorzy sluchaja ich muzyki dostatecznie dlugo zeby moc ocenic wartosc ich muzyki , podarowanie Ophrze Winfrey 1 mln dolarow na ofiary Katriny, wybudowanie miasteczka zabaw dla dzieci i wiele, wiele innych dzialalnosci. TO SA CZYNY Ponadto jak twierdzisz ze Jon powinien przestac sie wyglupiac i cos zrobic- zrobil, nagral Hand i wlasnie sa w trakcie bardzo dobrze ocenianej trasy koncertowej na ktorej podczas jednego wystepu zbieraja tysiace fanow na jednym stadionie. Sam Jon powiedzial ze utrzymanie slawy- chodzi tu o pozycje na topie- nie jest mile i wolalby isc do dentysty na rwanie zebow.
czy uwazasz ze to sa dostatecznie kosmiczne argumenty osoby lubiacej muzyke BJ ( fanki, nie fanatyka :) )Ratie, nie chce sie z toba klocic :)
Masz madra mame. Moze czasami warto jej wysluchac :)

AUDIATUR ET ALTERA PARS

ewa
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Skoro powiedział, że utrzymanie się na topie nie jest miłe to po jakiego grzyba gada coś o Axlu czy Lopezowej??

a tak swoją drogą, cytaty z Twojego posta:
Chodzi o utrzymanie sie na topie a nie o dodawanie sobie slawy
vs
sam Jon powiedzial ze utrzymanie slawy- chodzi tu o pozycje na topie- nie jest mile i wolalby isc do dentysty na rwanie zebow.
To jak w końcu jest z tym utrzymywaniem się na topie??
100 000 000 fanow
Ilu tych fanów?? jakoś nie za bardzo mi się nie chce wierzyć, no chyba że fanem jest każdy kto sobie kupił naszywkę BJ...

tysiace fanow na jednym stadionie
Cienko, AC/DC, Metallica, Iron Maiden, U2 i kawał innych zbierają duuuużo więcej.
Ratie, nie chce sie z toba klocic
Ale zaczęłaś to robić, a po drugie zanim napiszesz ksywkę naucz się ją pisać poprawnie
Masz madra mame. Moze czasami warto jej wysluchac
Se ją weź jak chcesz
AUDIATUR ET ALTERA PARS
Co kurna??!! Wybaczy, ale nie każdy zna tak yntelygentne i mondre słofa i sdania jak Ty :P
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
ewa
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 20 października 2005, o 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewa »

Uważam że jestes niedojrzałym emocjonalnie dzieciakiem o czym swiadczą twoje posty do mnie. I bardzo łatwo tracisz cierpliwość . Naucz się rozmawiać a nie atakować.Ja zaznaczylam w poprzednim poscie ze nie zamierzam sie klocic .
Jeżeli chodzi o treść twojego posta to skomentuje tylko twoje pytanie do mnie co znaczy audiatur et altera pars :)

reszta twoich argumentow to dla mnie nic nie znaczace znaczki bez zadnego sensu.

Wyzej wymienione przyslowie jest po łacinie i znaczy- należy czasami wysłuchać także i tej drugiej strony.

Niedociągnięcia w edukacji czy zwyczajne lenistwo , ratie ? oj wstyd :P
a przeciez wystarczyloby otworzyc internet, wpisac lacinskie przyslowia i znalezc. No ale ....trzeba najpierw rozpoznac że to jest napisane po łacinie. A to przeciez takie intelektualnie trudne.

Na tym koncze moja dyskusje z toba i mam nadzieje ze twoimi obrazajacymi mnie postami zajma sie moderatorzy.

Pozdrawiam

ewa

[ Dodano: 2006-03-15, 22:06 ]
oh sorry rattie, że popełniłam znowu błąd pisząc twojego nicka. Jest taki oryginalny
ewa
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, jak i Jon, jak i my. Ja popieram zdanie Ewy :mruga: , a Rattie bede bezpośredni i szczery - wkurzasz mnie. :-|
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ja jestem niedojrzałym emocjonalnie dzieciakiem, który w dodatku Cię obraża??
Dobra, niech i tak będzie, ale ja przynajmniej odpowiadam jakoś na posty, a jak już nie mam co napisać to (przynajmniej ostatnimi czasy) staram się nie pisać NIC zamiast obrażać drugą stronę. Jak na razie to właśnie TY pokazałaś, że nie potrafisz na spokojnie przyjąć jakiejkolwiek krytyki.
PS. I kiedy cię obraziłem??
PS2. Skoro mam taki mało oryginalny nick to czemu go piszesz z błędem? Chcesz w ten sposób pokazać pogardę w stosunku do mojej osoby? Jeśli tak, jest dużo lepszych sposobów
PS3. Daroo - cieszę się
PS4. ewa/Ewa dzięki za tego posta, trochę się ubawiłem :) lubię chodzić na wykłady w dobrym humorze.

[ Dodano: 2006-03-16, 09:50 ]
W sumie, to jeszcze coś dodam:
I bardzo łatwo tracisz cierpliwość . Naucz się rozmawiać a nie atakować.
Aha, JA łatwo tracę cierpliwość i JA atakuję, a nie rozmawiam??
reszta twoich argumentow to dla mnie nic nie znaczace znaczki bez zadnego sensu.
Nie ma sprawy, dla mnie te znaczki mają sens i myślę, że dla paru innych osób, które to przeczytały również. To co napisałaś jest po prostu równoznaczne z tym, że nie wiesz co napisać, a do błędu (choćby małego) nie potrafisz się przyznać
Niedociągnięcia w edukacji czy zwyczajne lenistwo , ratie ? oj wstyd
Raczej lenistwo, no chyba, że w przeciwieństwie do Ciebie, ukończyłem wyjątkowo denną szkołę skoro w niej nie uczyli łaciny, to wtedy zgodzę się i z niedociągnięciami w edukacji :-|
trzeba najpierw rozpoznac że to jest napisane po łacinie. A to przeciez takie intelektualnie trudne.
Po raz kolejny napiszę - JA łatwo tracę cierpliwość, JA atakuję, JA obrażam??
Na tym koncze moja dyskusje z toba i mam nadzieje ze twoimi obrazajacymi mnie postami zajma sie moderatorzy.
Ja też mam taką nadzieję. Niech raz odwalą kawał dobrej roboty i zajmą się tymi 'obrażającymi' postami tak jak na to zasługują.


oh sorry rattie, że popełniłam znowu błąd pisząc twojego nicka. Jest taki oryginalny
Naprawdę łatwo tracę cieprliwość, atakuję i obrażam innych??
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

;] w końcu jakaś ciekawa rozmowa na forum :P
Te wszystkie brednie na temat lopez czy axla czy tych innych gwiazdeczek sa takie nudne!!! i sikanie oh ah bo jon powiedzial to a wtedy tamto ;] a jesli jon powiedzial zle o kims wiec my tez ją/jego zbluzgajmy :P

Ratt to fakt jestes baaardzo impulsywny ;] ale evka... Ty tez wiele nie odbiegasz od tego ;]
No ale ....trzeba najpierw rozpoznac że to jest napisane po łacinie. A to przeciez takie intelektualnie trudne.
oh i ah po raz kolejny :P i cala ta reszta ktorej juz nie chce mi sie cytowac.
karzesz mu nie atakowac i nie obrazac ale sama szukasz okazji by tez to zrobic ;]
takze 1: 1 walka trwa dalej :D
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, jak i Jon, jak i my. Ja popieram zdanie Ewy ,
Hmm prawo tak ale pytanie czy kazdy je wykorzystuje :D wydaje sie ze malo kto ma tu swoje zdanie ;] jakas osoba wypowie sie a reszta podpisuje sie wszystkimi konczynami ;] albo to forum swietnie zgranych i rozumiejacych sie ludzi :lol:
a Rattie bede bezpośredni i szczery - wkurzasz mnie.[/
wiec wszyscy badzmy szczerzy ;] mnie irytuja pewne osoby tutaj a zwłaszcza ich snobizm ;]
zrobmy sobie tu taki kącik wzajemnej nienawisci ;]

:lol: hehehe dobra spadam :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Sandra1988
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 października 2005, o 20:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sandra1988 »

w końcu jakaś ciekawa rozmowa na forum
czy ciekawa w twoim rozumieniu równa sie zabawna?? :D bo u mnie ta rozmowa powoduje uśmiech :P ale co tego nie robi:P
Hmm prawo tak ale pytanie czy kazdy je wykorzystuje wydaje sie ze malo kto ma tu swoje zdanie jakas osoba wypowie sie a reszta podpisuje sie wszystkimi konczynami albo to forum swietnie zgranych i rozumiejacych sie ludzi
hehe podpisuje się wszystkimi kończynami :P
a tak serio to raczej w tym forum (nie wszyscy) się świetnie rozumieją... niewiem czemu ale mam takie wrażenie...może to tylko moje :P
Cytat:

a Rattie bede bezpośredni i szczery - wkurzasz mnie.[/

wiec wszyscy badzmy szczerzy mnie irytuja pewne osoby tutaj a zwłaszcza ich snobizm
zrobmy sobie tu taki kącik wzajemnej nienawisci
no i tutaj się pogubiłam :P to mamy byś szczerzy czy nie...:P ojjj wprowadzacie CHAOS swoimi wypowiedziami że biedna Sandra sie gubi :P (tzn ja :P)
Be who you want to be,
Be who you are,
Everyone's a hero,
Everyone's a star!!!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

czy ciekawa w twoim rozumieniu równa sie zabawna?? Suszę zęby bo u mnie ta rozmowa powoduje uśmiech Język ale co tego nie robi
ciekawa znaczy sie ze cos sie dzieje :P wszyscy wiedza jak lubie zamieszania :D i za to mnie pewnie nienawidza :P
a nie te mdłe rozmowki ..... bleeh przy ktorych mozna usnac :P
smiech wywoluje u mnie strasznie powazne podejscie niektorych userow
hehe podpisuje się wszystkimi kończynami Język
a tak serio to raczej w tym forum (nie wszyscy) się świetnie rozumieją... niewiem czemu ale mam takie wrażenie...może to tylko moje Język
hihihi wszystkimi konczynami jestes w stanie? :P
nie chodzi o to by sie swietnie rozumiec, bo to jest niemozliwoscia ale o to by jedno szanowalo drugie, aby nie bylo zbyt imulsywne ( czyt.Ratt) nie obrażało sie bezpodstawnie ( czyt.ewa) i nie było zaczepne i miało na uwadze to ze jej/jego humor nie bawia wszystkich :D (czyt. jovizna ) :P
no i tutaj się pogubiłam Język to mamy byś szczerzy czy nie...Język ojjj wprowadzacie CHAOS swoimi wypowiedziami że biedna Sandra sie gubi Język (tzn ja Język)
no az tak szczerzy to moze nie :P nie bedziemy tu sypac nickami :P a moze przydaloby sie takie cos i kazdy swoje zale i pretensje moglby wylac :P
i sytuacja bylaby czysta :D to by dopiero sie dzialo :] hehe nie no joke :P
nie burzmy tej sielankowej atmosfery :P
mam nadzieje ze wszyscy podpisuja sie pod tym swoimi konczynami ( wszystkimi oczywiscie :P )
I sandra.. witamy po powrocie zza swiatow :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Sandra1988
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 października 2005, o 20:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sandra1988 »

ciekawa znaczy sie ze cos sie dzieje wszyscy wiedza jak lubie zamieszania i za to mnie pewnie nienawidza
a nie te mdłe rozmowki ..... bleeh przy ktorych mozna usnac
smiech wywoluje u mnie strasznie powazne podejscie niektorych userow

hehe a kto ich nie lubi... bez nich nudno by było...
a co do poważnego podejścia teooretycznie też takie powinnam mieć :P nie wychodzi mi ale sie postaram :D nie starać sie?? dobra nie będe :P
hihihi wszystkimi konczynami jestes w stanie?
z lewymi kończynami może być problem ale będe z tym walczyć dla dobra sprawy :P
nie chodzi o to by sie swietnie rozumiec, bo to jest niemozliwoscia ale o to by jedno szanowalo drugie, aby nie bylo zbyt imulsywne ( czyt.Ratt) nie obrażało sie bezpodstawnie ( czyt.ewa) i nie było zaczepne i miało na uwadze to ze jej/jego humor nie bawia wszystkich (czyt. jovizna )
ojjj nie wszyscy są idealnie przecież nie każdy jest idealny... nie każdy może być mną :P hehe (no dobra taki DU?Y żascik na rozładowanie atmosfery :P)
no az tak szczerzy to moze nie
to mamy być szczerzy... ale tylko szczerzy nie szczerzy w sensie szczerzy....:P kurde co ja gadam :P
moze przydaloby sie takie cos i kazdy swoje zale i pretensje moglby wylac
i sytuacja bylaby czysta to by dopiero sie dzialo :] hehe nie no joke
nie burzmy tej sielankowej atmosfery
ojjj gdyby tak było...heh już mi sie śmiać chce a ile można... nie chyba jednak wole nierozładowaną atmosfere :P
mam nadzieje ze wszyscy podpisuja sie pod tym swoimi konczynami ( wszystkimi oczywiscie )
jak tradycja to tradycja... ja oczywiście tak... nawet tymi lewymi :P
I sandra.. witamy po powrocie zza swiatow
hehe ahhhh.... wróciłam... i koniec sielanki... już was nie opuszcze nie zrobie wam tego :P
Be who you want to be,
Be who you are,
Everyone's a hero,
Everyone's a star!!!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Myśle że psujemy Rattiemu i Ewie mozliwosc podjecia dalszej jakze ciekawej konwersacji :P
a co do poważnego podejścia teooretycznie też takie powinnam mieć
takk.. juz te 40 lat w koncu przezylas ;] :P
ojjj nie wszyscy są idealnie przecież nie każdy jest idealny
jak to? ja jestem idealna :D :D czasami tylko duzo marudze :P

Gdyby kazdy zaczalby byc szczery... to moderatorzy nie odchodzili by od komputerow :P i mieliby duuuuuzo pracy hihi
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Myśle że psujemy Rattiemu i Ewie mozliwosc podjecia dalszej jakze ciekawej konwersacji Język
No co Wy ode mnie chcecie??!! Napisałem, grzecznego posta ze swoją grzeczną opinią i dostałem za to bezpodstawną, niegrzeczną zjebę :D A jako NIEkatolik, milczeć i drugiego policzka nadstawiać nie mam zamiaru :lol:
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Sandra1988
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 października 2005, o 20:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sandra1988 »

Myśle że psujemy Rattiemu i Ewie mozliwosc podjecia dalszej jakze ciekawej konwersacji
hehe jak mi przykro:P widać :D
takk.. juz te 40 lat w koncu przezylas
kurde aż tak to widać.... cholercia... trzeba nad sobą popracować :P
Gdyby kazdy zaczalby byc szczery... to moderatorzy nie odchodzili by od komputerow i mieliby duuuuuzo pracy hihi
ojjj tak.... szczerość na forum nie jest dobry wynalazkiem :P
ojjj to nie jest praca tylko powołanie :D :P
Cytat:
Myśle że psujemy Rattiemu i Ewie mozliwosc podjecia dalszej jakze ciekawej konwersacji Język


No co Wy ode mnie chcecie?? Napisałem, grzecznego posta ze swoją grzeczną opinią i dostałem za to bezpodstawną, niegrzeczną zjebę A jako NIEkatolik, milczeć i drugiego policzka nadstawiać nie mam zamiaru
o jeden policzek ci chodzi...:P bądź dżentelmenem ;p ojjj rattie te twoje grzeczne posty sławne są na całe forum....:P ja tam je lubie :P chociaż czasem...hmmm ugryź język ale tak delikatnie :P
Be who you want to be,
Be who you are,
Everyone's a hero,
Everyone's a star!!!
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

:off:
nie zebym mial cos przeciwko waszej dyskusji (chociaz mogla by byc bardziej kulturalna) tylko mozna przenies to do hyde parku
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

między innymi po to jest forum :) żeby się wypowiadać nie tylko na temat ich twórczości :)
obcirający żwirek...podejrzewam,ze to dość bolesne...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”