Hip hop&pop-rock junk, czyli ostre dyskusje o wszystkim

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Hip hop&pop-rock junk, czyli ostre dyskusje o wszystkim

Post autor: elek84 »

"Jest mi niedobrze, jak widzę takich ludzi. OK, powiem jej imię - J. Lo. W teledysku siedzi przy fortepianie i udaje, że pisze piosenkę. Bardzo mnie to wkurzyło. Chciałbym do niej podejść, dać jej gitarę i powiedzieć:Hej J. Lo! Masz gitarę, zagraj mi piosenkę. Ciekawe, co by się stało... A ona ma płyty na pierwszych miejscach list przebojów! W ten sposób mamy znaleźć nowego Boba Dylana?" - Jon Bon Jovi najwyraźniej nie wierzy w talent Jeniffer Lopez.

Ktoś tu sie chyba nie lubi, ale jak by na to nie patrzeć ma racje :mrgreen:
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Mój kuzyn pokazał mi tę wypowiedź Jona kilka dni temu i stwierdził, że Jon jest chyba o nią zazdrosny :P

Ja tam jestem innego zdania :mrgreen:
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

No w sumie ma rację, bo to jest wkurzające, że udaje grać na jakimś instrumencie ( totalnie zapomniałam o jakim on instrumencie mówił, ale skleroza nie boli :D) i udaję, że pisze piosenki to jest głupie. Aczkolwiek nie musi tego na głos mówić :P
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

A jesteście pewni,ze ta wypowiedz padła z ust Jona na forum publicznym :?: Niedawno przeciez był zazdrosny o Axl'a.Mi się wydaje, że tabloidy wymyślają sobie takie wiadomości, aby nakład był większy
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

Albo to jest świadoma dywersja, albo Jaśkowi się na startość pogorszyło... Ostatnio za bardzo zależy mu na sławie i jest w stanie zrobić wszystko, żeby być w centrum zainteresowania, jednak temat tym razem poruszył słuszny. Co bardziej skłania ku nagonca na J.B.J. to fakt, że na niedawno zaserwowanym nam filmiku odgania się od reporterów jak od much... dziwne...
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Jego zachowanie swidaczy samo za siebie. Raczej nie wypowiedził tych słów bo jak napisał culles "odgania się od reporterów jak od much..." A może to tylko jego gra.Chce byc niedostępny, żeby reporterzy zabiegali o wywiad z nim :?:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Yyy...skoro on nie będzie chciał udzielić wywiadu dadzą sobie spokój, ale za to obsmarują Go za jego plecami na łamach jakiegoś taniego brukowca, tę informację przechwyci drugi potem następne aż w końcu dojdzie do kolejnego "skandalu" w wykonaniu pana Jona Bon Jovi....kurczę cos ostatnio przestałam rozumieć o co mu chodzi ;|
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Może u Jaśka takie syptomy przejwia kryzys wiekiu średniego :P
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Pewnie niedługo ktos gdzieś opublikuje notke z przeprosinami... Jon: "Przykro mi, że to powiedziałem. Ja jej nawet nie znam." :P
Ach ten Jasiek... mógłby czasem trzymać buzie na kłódkę :x
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

O tej jego zazdrości do Axl'a słyszałem. I naprawdę to było straaaaaaaaaaszne :P :P Po prostu facetowi sodówa walnęła mocno do łba. Jest popularny, tabun mało- i dużo- lat jest gotów skoczyć w ogień na jedno jego skinienie, sporo ludzi zna jego muzykę, ale mimo to facetowi jeszcze nie dość.... wybaczcie, że to powiem, ale zdobywanie pierwszych miejsc na okładkach czy jakiś artykułów poprzez zwykłe obsmarowywanie innych ludzi jest już po prostu żałosne.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Co do Axla to oni nie lubią się już od dawna.Ciekawa jestem o co im poszło.Gdzies nawet miałam na kompie song Axla pt." Bon Jovi sucks my duck" czy coś takiego :mruga:

Nasz ulubiony klawiszowiec już udziela swojego głosu radiu rmf fm :lol:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Rattie pisze:O tej jego zazdrości do Axl'a słyszałem. I naprawdę to było straaaaaaaaaaszne :P :P Po prostu facetowi sodówa walnęła mocno do łba. Jest popularny, tabun mało- i dużo- lat jest gotów skoczyć w ogień na jedno jego skinienie, sporo ludzi zna jego muzykę, ale mimo to facetowi jeszcze nie dość.... wybaczcie, że to powiem, ale zdobywanie pierwszych miejsc na okładkach czy jakiś artykułów poprzez zwykłe obsmarowywanie innych ludzi jest już po prostu żałosne.
Trudno się nie zgodzić-zwłaszcza, że lubić się nie muszą, ale ostatnie Jonowe obsmarowywanie połowy sroł-biznesu wydaje się już naprawdę przesadą :P :P :P .
Chyba-suck my dick :jezor: . Na polski przekładać nie będę, ale większość wie, o co imć Axlowi chodziło ;) ;) .
"Naszego ulubionego klawiszowca" też już w radiu słyszałam, a to pewnie w związku z Koncertową Środą w RMF ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
ewa
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 20 października 2005, o 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewa »

Moim Zdaniem Jon ma racje. Po prostu wyraznil swoja opinie. Ja sie z nim zgadzam bo sama nie przepadam za tworczoscia pani J. Lo. Podoba mi sie ze facet nie boi sie wypowiadac swojego zdania. Jon poza tym nie musi byc o nikogo zazdrosny bo zna swoja wartosc i ma ogromny talent . Dlaczego uwazam ze ma racje? - skoro pewne wartosci maja byc podstawa do dalszego rozwoju muzycznego to bazujac na tworczosci takich gwiazdek jak J.Lo nie odkryje sie nowego wielkiego talentu w showbusinessie bo go gwiazdki zablokuja. Tak jest, bylo i niestety bedzie. I Jon powiedzial wlasnie to - NIESTETY .Sa rozne gusta, fani J.Lo zaraz mnie zlinczuja ale ja sie tez nie obawiam wypowiedziec swojego zdania.

ewa
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Jon poza tym nie musi byc o nikogo zazdrosny bo zna swoja wartosc i ma ogromny talent
Po pierwsze jest zadzrosny, bo sam to przyznał.
Po drugie niech ten swój 'wielki' talent spożytkuje jakoś kreatywnie a nie objeżdżająć innych. Tak by chyba było lepiej, bo jak na razie pokazuje jedynie swoją głupotę i udowadnia, że zależy mu jedynie na sławie i nie zawaha się przed niczym aby ją 'odświeżać'?
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
ewa
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 20 października 2005, o 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewa »

:o sorry a ty na pewno jestes fanem muzyki Bon Jovi ???????????????Bo ja raczej nie zauważyłam głupoty w osobowości Jona, wręcz przeciwnie skoro znam dobrze ich twórczośc od 18 lat. Poza tym skąd wiesz czy on faktycznie powiedział że jest zazdrosny ? Pytałeś go ?

ewa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”