Wybory w Ameryce

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Wybory w Ameryce

Post autor: michael »

Słuchajcie bo tutaj właśnie premiera nowej płyty JBJ a ja dla oderwania chciałbym Was zapytać co sądzicie o wyborach prezydenckich w Ameryce.
Wypowiedź Trumpa...
https://www.youtube.com/watch?v=0pQ8Vo-vpMQ to wszystko chyba wiemy, ale wiadomo że JBJ jest w dużej sympatii z Clintonami
no i coś od Maxa Kolonko
https://www.youtube.com/watch?v=xiYVAOUW5Ko
P.S
Te wybory to cholernie ważny moment historyczny nie tylko dla naszego kraju...
Let's get rocked!
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: teken020 »

Jony od dawna trzyma się z czerwonymi, którzy dla zmyłki w USA są niebiescy
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: Damned »

Obrazek

Sprawa tegorocznych wyborów w USA, to dla fana Bon Jovi dosyć ciekawy temat. Głównie dlatego, że zarówno Hillary, jak i Trump mają wiele wspólnego z naszym zespołem.

Hillary już od 20-stu lat przyjaźni się z Jonem za sprawą Billa Clintona, który za swojej prezydentury zapraszał często JBJ do Białego Domu w roli wykonawcy. Jeżeli Clintonowie wrócą tam w styczniu, to prędzej czy później powinniśmy zobaczyć i usłyszeć tam Jona (lub cały zespół). To zawsze spora promocja. Warto przypomnieć, że kilka lat temu portal Wikileaks opublikował korespondencję pomiędzy rodziną Bongiovi, a Hillary, co wywołało skandal za Oceanem, ponieważ ówczesna Sekretarz Stanu korzystała z rządowego adresu mailowego do prywatnych korespondencji.

Trump przez dziesięciolecia znany był jako bywalec ekskluzywnych i zamkniętych koncertów. Gościł kilkukrotnie w domu Prince'a, w tym podczas legendarnego nagrania w 1991 roku. Był też gościem na weselu Tico z Evą Herzigową 7 września 1996 roku w New Jersey. Pierwszy taniec odbył się do utworu "Always" zagranego live przez Jona, Richiego, Dave'a i Hugh. Na przyjęciu była również m.in. supermodelka Helena Christensen (znana z teledysku... "Wicked Games"). Nie wiem jak bliska jest dzisiaj znajomość pomiędzy Tico, a Trumpem. Być może od czasu do czasu grają jeszcze w golfa.

Co do czysto politycznej kalkulacji... Napiszę krótko - nie ufam żadnemu z nich :whoeva:
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: mst »

teken020 pisze:Jony od dawna trzyma się z czerwonymi, którzy dla zmyłki w USA są niebiescy
Hehe, dobre.

Tylko Donald. Oby wygrał - na przekór całemu establishmentowi, lewackim i manipulującym mediom... Gość jest niesamowity, bardzo autentyczny i nie owija w bawełnę. Poza tym jest miliarderem i bardzo dobrze zna się na zarządzaniu, finansach, podatkach i ekonomii. Najważniejsze - nie jest kandydatem mediów i establishmentu.

A to przemówienie wrzucone przez Cejrowskiego przejdzie do historii... Kapitalne i bardzo celne!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: EVENo »

Ameryka niby taka piękna, ale przychodzą wybory i okazuje się, że mają gorzej od nas. My wybieramy między słabym i strasznie słabym, a oni między strasznie słabym i niepokojącym. Aż mi się przypomniały nasze ostatnie parlamentarne, kiedy poszedłem do urny, wrzuciłem głos i dostałem depresji. "Czy ja naprawdę zagłosowałem na to? Czy naprawdę nie było nic lepszego?". Chciałbym kiedyś podejść do urny z dumą i podniesioną głową, ale jak widać nawet w USA by mi się to nie udało.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Kacper Bon Jovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 27 października 2016, o 16:36
Ulubiona płyta: Wszystkie

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: Kacper Bon Jovi »

Mają jeszcze gorzej niż my. Nasz rząd kompromituje nas na arenie międzynarodowej i rozwala budżet. Amerykanie mają wybór miedzy sztuczną Clinton i rasistą i ksenofobem Trumpem, który jest jeszcze gorszy niż nasz i tak beznadziejny Kaczyński i jego marionetki.
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: mst »

Szkoda, że zbudowaliście sobie obraz Donalda Trumpa tylko i wyłącznie na podstawie tego, jak przedstawiają go skażone bakterią polityczną Karola Marska liberalne media ;)
To świetny kandydat i ma szansę zapisać się w historii jak Ronald Reagan, który też przyszedł po cienkim jak sik pająka Carterze i zrobił z USA "great again".
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: prezes1 »

Trump nie jest aż tak straszny jak go malują liberalne media ani tak wspaniały jak pokazuje go druga strona.
Politycznie jest nikim. Dyplomata z niego żaden. Głosy elektorskie swojej partii sobie kupił(bo ma za co).
Może się wyrobić jako prezydent ale może też się totalnie skompromitować.
Na pewno wojny żadnej czy tragedii nie będzie bo do uchwalenia czegoś głupiego potrzebuje Kongresu i Sądu Najwyższego(a tam zablokować go czy rozmontować się nie da).
Żaden z niego Reagan nie będzie, szybciej kolejny Bush. :)
Ciężki wybór mają. Nie zazdroszczę...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: madm »

Wybór prosty. Trump.

Clinton to marionetka, osóbka o inteligencji pierwotniaka.

Trump miliarder, bez wiedzy na temat ekonomii nie dorobiłby się takich pieniędzy. Polityczny no-name, warto dać mu szanse. USA i tak idą od wielu lat na dno, więc sytuacji na pewno nie pogorszy ;)

Trochę wstyd mi za Jona i jego poglądy polityczne. Raz, że nie powinien się pchać do polityki a dwa...jeśli już musi, to niech wspiera kogoś o przynajmniej 1 półkuli mózgowej.
It's my life!
Kacper Bon Jovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 27 października 2016, o 16:36
Ulubiona płyta: Wszystkie

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: Kacper Bon Jovi »

Ja uważam, że lepsza sztuczna Clinton od tego rasisty Trumpa. Jak ktoś tu ma inteligencje pierwotniaka to Trump. To on stwierdził, że dinozaury to spisek ateistów, którzy chcą zniszczyć kościół, więc to on ma coś głową, co nie znaczy, że Clinton nadaje się na prezydenta.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: ROCKSTAR »

Moim znajomi, amerykanie, z ktorymi pracuje na codzien, mowia od paru tygodni: "We're all screwed no matter who wins." :dokitu:
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: EVENo »

Jest to mała pociecha, że nie tylko w Polsce jest takie gówno. Politycy robią co chcą, media kontrolują, oszuści zarabiają. Wszystko dlatego, że jest nas kilka miliardów, a każdy inny. Większość z nas daje się ogłupiać, nawet jeśli myśli, że jest inaczej. A na zegarze mam w tym momencie 9:11 (nie ściemniam, jest 21:11!)

Chyba właśnie dlatego wolę żyć z dnia na dzień, nie przejmować się pierdołami i starać się być dobrym człowiekiem. Bo przecież jestem z tego wszystkiego tak samo głupi, jak Wy. Co będzie, to będzie. Nie mamy na to wpływu i tak, przecież.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: Fromasz1899 »

Make America Great Again!
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: teken020 »

Trump możliwe zę zniesie wizy dla polaków. wtedy odrazu wyp%^&** z polski
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: Fromasz1899 »

jak zniesie i 50% kraju wyjedzie do Ameryki to wtedy znowu będą wizy i deportacje xd
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Zablokowany

Wróć do „Hyde Park”