Wybory w Ameryce

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: madm »

prezes1 pisze:
mst pisze:Na szczęście okazuje się, że z ludźmi jest jeszcze w porządku i w głowach się jeszcze nie poprzewracało. Dziękuj za to, że nie będzie III WŚ, cywilizacja białych przetrwa, a ciapaci nie odstrzelą Ci tyłka na ulicy ;)
Oszustka, krętaczka, złodziejka, komunistka i najgorszego sortu lewus.
Wstyd, że JBJ wspierał marionetkę korporacji i przestępczynie, która pod przykrywką fundacji zwinęła bez mrugnięcia okiem 2 mld USD - razem ze swoim seksoholikiem-skandalistą Billem, który gubił w pralniach karty do walizki nuklearnej.

Co za brednie wypisujesz? Chłopie, pożyj trochę na tym świecie najpierw, poczytaj książki, zmierz się z realnymi problemami a potem dyskutuj i pouczaj!
Prawie wszystkie wojny i konflikty zbrojne zawdzięczamy republikanom. Większość epitetów które wymieniłeś odnoszą się także do Trumpa.
Trump ma cały Kongres za sobą - a więc do roboty next year! Nie będzie żadnych przeciwwskazań i wymówek do zniesienia nam wiz. :)
Paradoksalnie Trump dogada się też z naszym rządem bez problemu w każdej sprawie bez pouczania, strofowania jak to robił Obama. ;)
Będzie bardzo ciekawie... ;)
I co to za przykład z tymi zamachami? Uważasz że Trump Polskę obroni? Co ma piernik do wiatraka?
To ma piernik do wiatraka, że falę zamachów wywołała polityka USA. Trump na pewno będzie naciskać na odwrót z Bliskiego Wschodu, bądź na współpracę z Rosją, która jako jedyna próbuje zaprowadzić tam porządek.
It's my life!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: prezes1 »

Widać na inne pierniki i wiatraki patrzymy...Dyskutować to można ale na poważnie.A tak to szkoda czasu.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: Yossarian »

Prezesie, treść Twoich postów i Twój avatar tworzą dysonans ;)
Why so serious?
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: EVENo »

Całkiem przypadkowo dziś też jest 9/11, tylko według naszego zapisu.

Jeżeli znajdzie się ktoś, za rządów kogo wyjawiona zostanie prawda o zamachach w WTC, a Bush i spółka pójdą tam, gdzie ich miejsce, czyli do pierdla czyli do piekła, to wtedy dopiero będziemy mogli powiedzieć, że ktoś jest dobrym Prezydentem USA.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: prezes1 »

Yossarian pisze:Prezesie, treść Twoich postów i Twój avatar tworzą dysonans ;)
Hehe, racja Yoss! Ale wiesz, ja nie popieram żadnych. Natomiast znam się trochę na tym bo skończyłem amerykanistykę...
Clint czy Sly mają swoje poglądy i je szanuję. Mogę ich nie rozumieć ale szanuję.
Natomiast bardzo mi się nie podobało zachowanie DeNiro który nie chciał podać ręki Arnoldowi, tylko dlatego że jest republikaninem. Jesteśmy świadkami czegoś nowego, bo w Polsce to mamy od dawna ale w Ameryce???
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: mst »

prezes1 pisze:
mst pisze:Na szczęście okazuje się, że z ludźmi jest jeszcze w porządku i w głowach się jeszcze nie poprzewracało. Dziękuj za to, że nie będzie III WŚ, cywilizacja białych przetrwa, a ciapaci nie odstrzelą Ci tyłka na ulicy ;)
Oszustka, krętaczka, złodziejka, komunistka i najgorszego sortu lewus.
Wstyd, że JBJ wspierał marionetkę korporacji i przestępczynie, która pod przykrywką fundacji zwinęła bez mrugnięcia okiem 2 mld USD - razem ze swoim seksoholikiem-skandalistą Billem, który gubił w pralniach karty do walizki nuklearnej.

Co za brednie wypisujesz? Chłopie, pożyj trochę na tym świecie najpierw, poczytaj książki, zmierz się z realnymi problemami a potem dyskutuj i pouczaj!
Prawie wszystkie wojny i konflikty zbrojne zawdzięczamy republikanom. Większość epitetów które wymieniłeś odnoszą się także do Trumpa.
Trump ma cały Kongres za sobą - a więc do roboty next year! Nie będzie żadnych przeciwwskazań i wymówek do zniesienia nam wiz. :)
Paradoksalnie Trump dogada się też z naszym rządem bez problemu w każdej sprawie bez pouczania, strofowania jak to robił Obama. ;)
Będzie bardzo ciekawie... ;)
I co to za przykład z tymi zamachami? Uważasz że Trump Polskę obroni? Co ma piernik do wiatraka?
Clintonowa to przedłużenie Obamy - Syria to sprawka demokratów. Ta cała fala muzułmańców-imigantów to sprawka nieudolnej polityki demokratów-komunistów, którzy od JFK ściągają imigrantów tylko po to, aby utrzymać się przy władzy.

Odsyłasz do książek i nazywasz moje zdania bredniami? Udowodnij, że to brednie, bo nie napisałem nieprawdy. I to Ty, Prezesie, poczytaj książki i przestań się już chwalić swoim życiowym doświadczeniem, starczym wiekiem. Powiem Ci coś - doświadczenie życiowe to największa bzdura. Wiesz dlaczego? Bo jest to odwoływanie się do wiedzy zdroworozsądkowej, bardzo często mylnej, sprowadzającej do teorii "ludowych" niepopartych faktami, dowodami itp. Studiowałeś amerykanistykę? Super - to odwołaj się do tej wiedzy weryfikowalnej i naukowej...
I co to za przykład z tymi zamachami? Uważasz że Trump Polskę obroni? Co ma piernik do wiatraka?
Taki doświadczony, tyle lat pożył na tym światku, z tyloma życiowymi problemami się zmierzył, że nie widzi analogii, a piernik i wiatrak?
Gratuluję Twojemu doświadczeniu. :whoeva:

Podpowiem: USA ma niewyobrażalny dług. Jedyną receptą elit politycznych, które reprezentowała demokratka-Clinton było co...? Zgadnij Prezes... Co napędza i "resetuje" marną gospodarkę (spowodowaną tak by the way przez komucha Obamę-demokratę na marginesie)? Przemysł zbrojeniowy. Czyli WOJNA. Wojna z Ruskimi. Polska by posłużyła jako przedpole wojenne i mięso armatnie. Na szczęście tak się nie stanie, bo wygrał Trump. Mała zapowiedź była już w Syrii, gdzie demokraci wspierali ISIS i terrorystów. No chyba, że Obama to jednak republikanin?!?!

Wyłącz TVN i przestań bazować na "swoim" doświadczeniu, bo doświadczenie to kompletna bzdura.
PS. Ja na tym kończę, bo nie mam ochoty na forumowe przepychanki. PZDR
Ostatnio zmieniony 9 listopada 2016, o 16:28 przez mst, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: Yossarian »

prezes1 pisze: Natomiast bardzo mi się nie podobało zachowanie DeNiro który nie chciał podać ręki Arnoldowi, tylko dlatego że jest republikaninem. Jesteśmy świadkami czegoś nowego, bo w Polsce to mamy od dawna ale w Ameryce???
Widać w końcu się udało - przegoniliśmy zachód i teraz to my wyznaczamy standardy kulturalne, a oni próbują gonić nas. Ktoś niedawno powiedział, że parę wieków temu uczyliśmy Francuzów jeść widelcem, dzisiaj Amerykanów uczymy niepodawania ręki. ;]
Why so serious?
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: prezes1 »

mst pisze:
prezes1 pisze:
mst pisze:Na szczęście okazuje się, że z ludźmi jest jeszcze w porządku i w głowach się jeszcze nie poprzewracało. Dziękuj za to, że nie będzie III WŚ, cywilizacja białych przetrwa, a ciapaci nie odstrzelą Ci tyłka na ulicy ;)
Oszustka, krętaczka, złodziejka, komunistka i najgorszego sortu lewus.
Wstyd, że JBJ wspierał marionetkę korporacji i przestępczynie, która pod przykrywką fundacji zwinęła bez mrugnięcia okiem 2 mld USD - razem ze swoim seksoholikiem-skandalistą Billem, który gubił w pralniach karty do walizki nuklearnej.

Co za brednie wypisujesz? Chłopie, pożyj trochę na tym świecie najpierw, poczytaj książki, zmierz się z realnymi problemami a potem dyskutuj i pouczaj!
Prawie wszystkie wojny i konflikty zbrojne zawdzięczamy republikanom. Większość epitetów które wymieniłeś odnoszą się także do Trumpa.
Trump ma cały Kongres za sobą - a więc do roboty next year! Nie będzie żadnych przeciwwskazań i wymówek do zniesienia nam wiz. :)
Paradoksalnie Trump dogada się też z naszym rządem bez problemu w każdej sprawie bez pouczania, strofowania jak to robił Obama. ;)
Będzie bardzo ciekawie... ;)
I co to za przykład z tymi zamachami? Uważasz że Trump Polskę obroni? Co ma piernik do wiatraka?
Clintonowa to przedłużenie Obamy - Syria to sprawka demokratów. Ta cała fala muzułmańców-imigantów to sprawka nieudolnej polityki demokratów-komunistów, którzy od JFK ściągają imigrantów tylko po to, aby utrzymać się przy władzy.

Odsyłasz do książek i nazywasz moje zdania bredniami? Udowodnij, że to brednie, bo nie napisałem nieprawdy. I to Ty, Prezesie, poczytaj książki i przestań się już chwalić swoim życiowym doświadczeniem, starczym wiekiem. Powiem Ci coś - doświadczenie życiowe to największa bzdura. Wiesz dlaczego? Bo jest to odwoływanie się do wiedzy zdroworozsądkowej, bardzo często mylnej, sprowadzającej do teorii "ludowych" niepopartych faktami, dowodami itp. Studiowałeś amerykanistykę? Super - to odwołaj się do tej wiedzy weryfikowalnej i naukowej...
I co to za przykład z tymi zamachami? Uważasz że Trump Polskę obroni? Co ma piernik do wiatraka?
Taki doświadczony, tyle lat pożył na tym światku, z tyloma życiowymi problemami się zmierzył, że nie widzi analogii, a piernik i wiatrak?
Gratuluję Twojemu doświadczeniu. :whoeva:

Podpowiem: USA ma niewyobrażalny dług. Jedyną receptą elit politycznych, które reprezentowała demokratka-Clinton było co...? Zgadnij Prezes... Co napędza i "resetuje" marną gospodarkę (spowodowaną tak by the way przez komucha Obamę-demokratę na marginesie)? Przemysł zbrojeniowy. Czyli WOJNA. Wojna z Ruskimi. Polska by posłużyła jako przedpole wojenne i mięso armatnie. Na szczęście tak się nie stanie, bo wygrał Trump. Mała zapowiedź była już w Syrii, gdzie demokraci wspierali ISIS i terrorystów. No chyba, że Obama to jednak republikanin?!?!

Wyłącz TVN i przestań bazować na "swoim" doświadczeniu, bo doświadczenie to kompletna bzdura.
Napisałem też wyraźnie że nie popieram nikogo a ty mnie bezczelnie atakujesz jak jakiegoś zwolennika Clinton?
Co do twojego szacunku do starszych(i nie chodzi o mnie, bo mnie to zwisa) to nie ma sensu nic pisać. Bo szkoda słów.
I tak, piszesz brednie o 3 wojnie światowej, cywilizacji białych etc.
Za zamachy w Brukseli, Paryżu etc odpowiadają demokraci z USA? Już nie Merkel i Niemcy, Francja, Unia i ich polityka imigracyjno-uchodźcowa? Rzeczywiście chyba na innej planecie żyjemy.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: madm »

Skończmy temat polityki, bo to idealny temat do kłótni :D
It's my life!
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: mst »

prezes1 pisze: Co do twojego szacunku do starszych(i nie chodzi o mnie, bo mnie to zwisa) to nie ma sensu nic pisać. Bo szkoda słów.
Prezes, masz jakieś braki z szacunku? Starszy=lepszy? Gdzie tak jest napisane? Nie kompromituj się, wzywam Cię do tego już po raz trzeci.
Za zamachy w Brukseli, Paryżu etc odpowiadają demokraci z USA? Już nie Merkel i Niemcy, Francja, Unia i ich polityka imigracyjno-uchodźcowa? Rzeczywiście chyba na innej planecie żyjemy.
Demokraci również - Obama przede wszystkim, który w porozumieniu z Makrelową sprowadził cały ten syf na Europę.

Chyba co drugą stronę przekartkowałeś, a kolejnych nie zrozumiałeś na tej amerykanistyce...
I tak, piszesz brednie o 3 wojnie światowej, cywilizacji białych etc.
Jesteś starszy, a argumentów nie masz żadnych. Ale jesteś starszy przecież, więc nie musisz. Brednie powiadasz, a jeszcze ni to słowa nie powiedziałeś, dlaczego to brednie.

Mnie też szkoda słów, że słuchacie populistycznych mediów, tego chorego, skażonego bakterią polityczną Karola Marska establishmentu. I to jeszcze ludzie "doświadczeni", po amerykanistyce... Tu jest brak słów. :cisza:
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: teken020 »

Trump o do tych wiz, to nie pamiętam kto to powiedział (cejro albo korwin) że każdy rząd polski po cichu dogadywał się z amerykanami aby ci nie znosili wiz dla polaków. Ciekawe czy i teraz tak będzie
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: Yossarian »

mst pisze:
prezes1 pisze: Co do twojego szacunku do starszych(i nie chodzi o mnie, bo mnie to zwisa) to nie ma sensu nic pisać. Bo szkoda słów.
Prezes, masz jakieś braki z szacunku? Starszy=lepszy? Gdzie tak jest napisane? Nie kompromituj się, wzywam Cię do tego już po raz trzeci.
Nasza kultura, której tak namiętnie bronisz przed dziczą ze wschodu, pielęgnuje szacunek dla starszych. Możesz poczytać sobie na przykład w Panu Tadeuszu:

Podkomorzy najwyższe brał miejsce za stołem;
Z wieku mu i z urzędu ten zaszczyt należy (...)


No tak, ale zło przychodzi z zewnątrz, w nas go przecież nie ma.
Why so serious?
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: madm »

teken020 pisze:Trump o do tych wiz, to nie pamiętam kto to powiedział (cejro albo korwin) że każdy rząd polski po cichu dogadywał się z amerykanami aby ci nie znosili wiz dla polaków. Ciekawe czy i teraz tak będzie
Nie dziwne, bo jakby znieśli wizy to wyjedzie pół Polski :D
It's my life!
Awatar użytkownika
gnjovi
I Believe
I Believe
Posty: 82
Rejestracja: 22 września 2005, o 09:17
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Skawina

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: gnjovi »

Wolę sobie poczytać tutaj jak niektórzy tutaj piszą na różne tematy.Jak warto to może czasem się udzielę.Nie jestem zwolennikiem ani PO ani PIS.Wiadomo polityka to bagno i nie lubię się na ten temat wypowiadać ale teraz musiałem jak zobaczyłem co niejaki MST wypisuje.Ludzie weźcie i ignorujcie takich ludzi.To już nie zakrawa Trumpem, to czysty przykład wyznawcy Jarka a jeszcze lepiej to jest jakieś skrzyżowanie wyznawcy PIS-u, narodowca i jeszcze typowego polskiego katolika który po wyjściu z kościoła pozabijałby wszystkich którzy nie myślą jak on.Pewnie zaraz powie że nie będzie już słuchał Bon Jovi bo on popiera Demokratów(tak jak niektórzy na oficjalnym Facebooku BJ).
SOMEDAY I'LL BE SATURDAY NIGHT
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Wybory w Ameryce

Post autor: teken020 »

madm pisze:Nie dziwne, bo jakby znieśli wizy to wyjedzie pół Polski
nie dziwię się, rzaden PAN nie chciałby aby mu 38mln niewolników wyemigrowało. bo kto będzie na nich tyrał ?
gnjovi pisze:przykład wyznawcy Jarka a jeszcze lepiej to jest jakieś skrzyżowanie wyznawcy PIS-u, narodowca i jeszcze typowego polskiego katolika który po wyjściu z kościoła pozabijałby wszystkich którzy nie myślą jak on.Pewnie zaraz powie że nie będzie już słuchał Bon Jovi bo on popiera Demokratów(tak jak niektórzy na oficjalnym Facebooku BJ).
prawdziwych katolików w polsce jest garstka. wielu ludzi mniema się za katolików/chrześcijan, a tak naprawdę to zaden z nich nie praktykuje, w sensie, żyć wg zasad jakie ta religia głosi (10 przykazań, szanuj bliznich i takie tam) cały ten Pis co się ma za katolików, a jednocześnie okradają polaków z pieniędzy i wolności. jeśli piekło naprawdę istnieje do lechu już ok kilku lat tam się smaży i czeka na jarka. to samo tyczy się wielu księży, fałszywi kapłani. a jeszcze inni poprzebierali za księży tylko poto żeby rozwalić chrześcijaństwo od środka. Religia jeden z głównych fundamentów naszej cywilizacji, którą od dziesięcioleci wszelkiego rodzaju lewaki, komuchy, socjaliści chcą rozwalić, i zbudować własną pseudo cywilizację, w której nie ma ludzi wolnych, tylko są miliony oduraczonych propagandą niewolników i grupa panów na których trzeba robić.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Zablokowany

Wróć do „Hyde Park”