szybka piłka ;)

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ

Niemcy-Polska

Czas głosowania minął 5 września 2015, o 16:09

1. Zwycięstwo Polski
0
Brak głosów
2. Remis
1
25%
3. Zwycięstwo Niemców
1
25%
4. Wolę słuchać Burning Bridges
2
50%
 
Liczba głosów: 4

usunięty użytkownik 4858

szybka piłka ;)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Szybka sonda na temat dzisiejszego meczu :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: szybka piłka ;)

Post autor: Damned »

Trzymam kciuki za Polskę, lecz rozsądek podpowiada mi, że Niemcy podrażnieni przegranym meczem w Warszawie dzisiaj wygrają.
No ale kto wie? może chociaż w dwumeczu okażemy się lepsi? ;)
Póki co 2:0 dla nas.

A Pan jak typuje, Panie Tomker?
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: szybka piłka ;)

Post autor: monjovi »

To jest dzisiaj jakiś mecz? Tyle rzeczy dowiaduje się z tego forum !



No to idę słuchać Burning Bridges :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Re: szybka piłka ;)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

monjovi pisze:To jest dzisiaj jakiś mecz? Tyle rzeczy dowiaduje się z tego forum
No to idę słuchać Burning Bridges :D
Monika, pamiętałem o Tobie układając opcje do wyboru ;)
Damned pisze:kto wie? może chociaż w dwumeczu okażemy się lepsi? ;)
(...)
A Pan jak typuje, Panie Tomker?
Optymistycznie typowałem remis. Nawet po zdobyciu kontaktowej bramki była szansa na wyrównanie. Brawa za te kilka akcji, naprawdę na tle Mistrza Świata wypadły nie najgorzej. niestety dzisiaj drużyna zza zachodniej granicy była nie do ogrania. Mimo to w dwumeczu jesteśmy lepsi :D
Brand New EVENo

Re: szybka piłka ;)

Post autor: Brand New EVENo »

A propos szybka piłka:
http://joemonster.org/filmy/71721/5_gol ... w_9_minut_

Nieziemska sprawa. Szczególnie druga bramka niepowtarzalna, bo kibice nawet nie skończyli skandować nazwiska Roberta, a ten już posłał piłkę w kierunku siatki po raz kolejny. No i to cudo przy piątym podejściu i to ujęcie z kamery w bramce, idealnie odwzorowujące to, co Lewy zrobił z Wolfsburgiem. Brawo!
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: szybka piłka ;)

Post autor: Damned »

Brand New EVENo pisze:A propos szybka piłka:
http://joemonster.org/filmy/71721/5_gol ... w_9_minut_

Nieziemska sprawa. Szczególnie druga bramka niepowtarzalna, bo kibice nawet nie skończyli skandować nazwiska Roberta, a ten już posłał piłkę w kierunku siatki po raz kolejny. No i to cudo przy piątym podejściu i to ujęcie z kamery w bramce, idealnie odwzorowujące to, co Lewy zrobił z Wolfsburgiem. Brawo!
Oglądałem ten mecz w całości na żywo. Tym większy był mój szok. Szalone widowisko. Przyznam, że przegapiłem 2 bramki, w czasie gdy przewijałem do tyłu, aby zobaczyć powtórkę poprzedniej :D

Kibicuję Lewandowskiemu od wielu lat. Dla mnie to najlepszy polski piłkarz wszech czasów. Ci którzy go krytykują (lub krytykowali) raczej nie wiedzą nic o piłce. Ja życzę mu kolejnych sukcesów oraz tego, aby poprowadził Polskę do triumfu na Euro 2016 (tak, tak, wierzę w to - skoro Grecji w 2004 się udało, to dlaczego nie nam?).
Brand New EVENo

Re: szybka piłka ;)

Post autor: Brand New EVENo »

DŻIZAS KRAJST CO TO BYŁO

Rzut wolny, piłka wpada w pole karne, gdzie wszyscy naraz łącznie z naszym bramkarzem zmienili tor lotu piłki, po czym ta stanęła pośrodku niczego i dwudziestu dwóch facetów zaczęło za nią biec, a najszybszy był Lewandowski. Tylko tak mogę opisać ostatnią bramkę w tym meczu.

Dużo, bardzo dużo emocji w Szkocji. Szybkie otwarcie Polaków, piękna bramka do szatni, po której ryknąłem "WHAT THE FUCK" na pół osiedla, później burdel na boisku i druga bramka gospodarzy, a na koniec znów nienaturalna reakcja w moim wykonaniu: "COOO?! COOO?!".

W niedzielę czeka nas wojna. Szkocka była wyśmienita, ale Ajrisz może być jeszcze lepsza. I mocniejsza.
danka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 8 lutego 2016, o 21:12
Kontakt:

Re: szybka piłka ;)

Post autor: danka »

Szybka piłka z mojej strony, waszym zdaniem transport lotniczy https://lotniczy.pl zainwestować w tego rodzaju ekipę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”