Wybory 2015

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Na kogo zagłosuję:

Czas głosowania minął 8 maja 2015, o 21:23

P.Kukiz
4
31%
B.Komorowski
2
15%
A.Duda
2
15%
J.K.Mikke
2
15%
M.Ogórek
0
Brak głosów
Ktoś inny
2
15%
Nie pójdę na wybory
1
8%
 
Liczba głosów: 13

gagami
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2015, o 13:26
Ulubiona płyta: Bon Jovi
Kontakt:

Re: Wybory 2015

Post autor: gagami »

Do książki podchodziłabym z dystansem. Co do samego Borata, On sam dla siebie jest kulą u nogi, Jak tylko otworzy usta czy wyjdzie z pałacu prezydenckiego, to musi zaliczyć jakąś wpadkę. W głowie mi się nie mieści, że ktoś taki jest prezydentem. Nie dziwię się, że nie chce brać udziału w żadnej debacie. Żałosny człowiek, który znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze ;]

Duda to nie moja bajka, ale będę na niego głosowała. W I Turze głosowałam na Brauna. Mam nadzieję, że nie zrezygnuje po tych wynikach :)
Wiosna
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Wybory 2015

Post autor: Miracle-BJ »

Cholera! Po raz pierwszy w życiu nie wiem na kogo głosować!
Na Dudę kategorycznie NIE, na Komorowskiego absolutnie NIE! :bije:
Pierwszego nie wyobrażam sobie na stanowisku prezydenta, a drugiemu już bardzo dziękuję za te pięć lat.
Nie opuściłam jeszcze ani jednego głosowania to tej pory jak długo żyję, a teraz nie wiem czy w ogóle mam iść głosować.
Olać wybory bardzo źle, zagłosować wbrew sobie jeszcze gorzej.
Myślenie niech się dzieje co chce, ja w tym nie biorę udziału może być katastrofalne w skutkach!
Naprawdę nie wiem co mam zrobić! :zly:
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wybory 2015

Post autor: Adrian »

Powiem szczerze, że do dzisiejszej debaty miałem wątpliwości czy nie iść na wybory czy może zagłosować na Dudę, aby pokazać, że politycy muszą coś zmienić bo to co jest mi nie odpowiada.

Natomiast debata dzisiejsza mnie przekonała, żeby jednak iść zagłosować na Bronka. Osobiście go lubię. Jego problemem jest jednak to, że wspiera system który trzeba rozwalić.

Z drugiej strony mamy jednak Dudę, który siedzi w tym systemie tak samo jak Komorowski i również go będzie wspierał. Natomiast jest on dodatkowo sztuczny, plastikowy, gada sloganami i regułkami, mocno populistyczny, widać że szkolony bo macha łapami i się uśmiecha jeszcze w sposób mocno nienaturalny...Jedno mówi a drugie robi.. no tragedia.

W debacie Duda wyszedł katastrofalnie. Te same regułki, które już brzmią żenująco. Na jego tle ciamkowaty Komorowski wyglądał jak ktoś pełen wigoru. Źle to świadczy o Dudzie.

Głos który oddam pomimo mojej sympatii będzie głosem oddanym w złą stronę (moja opcja nie przeszła do 2 tury) natomiast, lepiej oddać na coś złego niż na coś tragicznego.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wybory 2015

Post autor: Damned »

Wczorajszej debaty nie oglądałem, bo szkoda mi na to czasu i nerwów. Żaden z tych dwóch kandydatów nie byłby w stanie mnie do siebie przekonać.

Po obejrzeniu fragmentów widzę, że lepiej wypadł Komorowski. Był pewniejszy siebie i lepiej przygotowany. Duda robi złe wrażenie w takich wystąpieniach i jest słabym mówcą. Być może za bardzo zlekceważył tą debatę. Jeżeli tak, to na jego szczęście w czwartek odbędzie się kolejna. Być może decydująca, bo głosy telewidzów mogą rozstrzygnąć sprawę.

Nie mogę z czystym sumieniem oddać głosu na Dudę. O Komorowskim nawet nie wspominam. Nie wiem czy nie będę zmuszony oddać głosu nieważnego. Ewentualnie - tak jak KondZik - zrobię dobry deal z dziadkiem ;)

Ten tydzień będzie decydujący - jeszcze wiele może się wydarzyć.
gagami pisze:W I Turze głosowałam na Brauna
Szczęść Boże :D
M

Re: Wybory 2015

Post autor: M »

Najsmutniejszym wnioskiem jeśli spojrzeć na zestawienie kandydatów II tury jest to, że wyborcy są po prostu niepoważni... I to jest niestety słabe. Czy jesteśmy aż tak - przepraszam - głupi?

Głos oddam czy też oddałbym (nie wiem czy zdecyduję się na głosowanie) na Pana D. Dziadkowi Bronkowi już podziękujemy. Naprawdę nie chcę by ktoś taki reprezentował mnie na czy też w świecie. Zastanawiam się czasem czy ten Pan nie cierpi na przedwczesną demencję, gdyż jego zachowanie może przejawiać pewne symptomy.

Z drugiej strony żal mi go jako człowieka. Myślę, że paraliżuje go strach, wizja przegranej. Cóż, gdyby nie nawywijali...

Nasza scena polityczna to - możecie się nie zgodzić - bydło. I to jest cholernie dobijające. W cholerę z taką POlityką, jeśli wszystko co można o niej naPiSać to "to", że jedynym postulatem obu partii jest straszenie społeczeństwa sobą nawzajem... Jedynym plusem zwycięstwa Dudy, z politycznego pkt widzenia byłby fakt, że perspektywa powtórnego zwycięstwa Platformy w wyborach parlamentarnych nie byłaby już taka oczywista. Tego życzę temu krajowi. Happeningów z Saletą, Korzeniowskim itp już dośc.

I tej obrzydliwej propagandy w TV - niezależnie od partii rządzących... To skierowane jest chyba wyłącznie do przysłowiowej Pani Krysi.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Wybory 2015

Post autor: teken020 »

debate obejrzałem wyrywkowo. w momencie kiedy komoron powiedział że niepodległa ukraina to "nasz" interes narodowy, wyłączyłem.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
dyzma87
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 3 stycznia 2017, o 10:44
Kontakt:

Re: Wybory 2015

Post autor: dyzma87 »

I mamy to co mamy przez wybór ludzi ;/
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wybory 2015

Post autor: Damned »

dyzma87 pisze:I mamy to co mamy przez wybór ludzi ;/
Co Cię boli?
Działania rządu, opozycji, czy jednych i drugich?
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Wybory 2015

Post autor: Fromasz1899 »

[align=center][mod="Fromasz1899"]Przypominam tylko żeby przestrzegać regulaminu i pisać posty spokojnie, każdy post który zacznie obrażać ludzi zostanie usuwany, notoryczne wyzwiska będą skutkować ostrzeżeniami i banami. ostatecznie zablokowaniem tematu. proszę dyskutować ale spokojnie.[/mod][/align]
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”