Rozmowy o grach elektronicznych

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Re: Rozmowy o grach elektronicznych

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

pewnie, że milionowa sprzedaż nie zawsze musi oznaczać dobry produkt. Jednak już po wynikach sprzedaży widać, że powrót do "starego legendarnego klimatu" się sprawdził. Czy wszyscy patrzą jedynie na markę? Nie sądzę, mnie poprzednie wersje CoD odrzucały i dopiero WWII przyciągnęła z powrotem do serii. A czy to się musi wszystkim spodobać, oczywiście, że nie, to jak ze wszystkim kwestia odmiennego gustu. Mi np niezbyt spodobał się nowy Wolfenstein, jak dla mnie klimat za sztuczny, ciężko mi wczuć się w tę grę. Jak porównać te 2 gry to wybiorę zawsze CoDWWII ze względu na większy realizm, łatwe wejście w rolę. WII też ma swój klimat, ale mi akurat ciężko jest się z nim utożsamić. Taken, jak widać szybciej znajdziemy wspólny gust w muzyce niż grach:D
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Rozmowy o grach elektronicznych

Post autor: EVENo »

Swoją drogą mam odłożone na nową konsolę, tylko nie wiem którą sobie kupić :D Najlepiej byłoby mieć obie: PlayStation 4 i Nintendo Switch. Obie chcę mieć i coraz bardziej chcę postawić na Switcha. Ten nowy Super Mario mnie mega zachęcił, a na żadnej innej platformie przecież się nie pojawi ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Rozmowy o grach elektronicznych

Post autor: teken020 »

ja zainwestowałem w PC. wiekszość gier które wychodza na duże konsole wychodzi i na PC. warto sprawdzić tytuły ekskluzywne, które bardziej Ci odpowiadają.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
luanda
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 24 marca 2018, o 12:28

Re: Rozmowy o grach elektronicznych

Post autor: luanda »

Ja gram tylko w fpsy. Nie przemawiają do mnie wszelkiego rodzaju RPG.
Jak tylko poczujesz, że nadchodzi normalność, zaraz poszukaj antidotum.
Awatar użytkownika
Korey
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 1 kwietnia 2018, o 16:58

Re: Rozmowy o grach elektronicznych

Post autor: Korey »

teken020 pisze:ja zainwestowałem w PC. wiekszość gier które wychodza na duże konsole wychodzi i na PC. warto sprawdzić tytuły ekskluzywne, które bardziej Ci odpowiadają.
PC to bardziej uniwersalna opcja. Jednak z drugiej strony, jeżeli ktoś korzysta z takich rzeczy tylko do grania, to wybierałbym konsolę.
Jeśli moje sny nie mają żadnych niekorzystnych następstw, nie należy się nimi przejmować.
Awatar użytkownika
marekkr1984
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 29 marca 2018, o 18:33

Re: Rozmowy o grach elektronicznych

Post autor: marekkr1984 »

Ktoś gra w tradycyjne szachy? Nie tylko przed komputerem?
jej największa tajemnica miała żyć na skórze ich małżeństwa niczym podejrzane znamię - i żywiła tylko nadzieję, że znamię to nie przerodzi się w złośliwy nowotwór.
Awatar użytkownika
Artquad
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwietnia 2018, o 12:31

Re: Rozmowy o grach elektronicznych

Post autor: Artquad »

Oj, już dawno nie grałem tradycyjnie.
Jeśli ktoś się z tobą dzieli wszystkim, co ma, nie możesz go prosić o więcej.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Rozmowy o grach elektronicznych

Post autor: Agata BJ »

Jacyś gracze gier typu Battle Royale? Jak tam podział na froncie Fortnite vs. PUBG? :D Mamy zwolenników którejś ze stron? ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Rozmowy o grach elektronicznych

Post autor: EVENo »

Jakby ktoś się martwił, że śpię - zablokowałem możliwość edycji powyższego postu ;) Nie mam motywu, żeby go usuwać, ale gdyby jego autor chciał cichaczem za dwa tygodnie wkleić tam link, tak jak zazwyczaj to robią, to czeka go przykra niespodzianka :P

A żeby nie było nie na temat - dokładnie wczoraj po raz pierwszy próbowałem VR! Wniosek jest prosty - IMAX za 5 do 10 lat przestanie istnieć ;) Ludzie będą go mieli po prostu w domu i to sto razy lepiej. Konsole z pewnością pójdą w tym kierunku, bo z jakością grafiki w grach już niewiele więcej mogą zrobić. A PlayStation VR samym demem pokazuje, że jest doświadczeniem nieporównywalnym z niczym innym i nawet zwykłe oglądanie filmu, nie wspierającego tej technologii, jest lepsze niż w kinie.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”