Eurowybory

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Idziesz na eurowybory?

Tak, zdecydowanie.
12
86%
Nie, nie ma na kogo głosować.
0
Brak głosów
Nie interesuje mnie to, zostaję w domu.
2
14%
 
Liczba głosów: 14

teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

Jak widać niektórzy wolą jak to urzędnik decyduje o jego życiu, wychowaniu dzieci itp. niż on sam. Ja rozumiem że niektórym osoba socjalizm odpowiada, ale głosujący na tych socjalistów, wpędzają mnie w ta niewolę. Jestem przekonany że w wolnościowym państwie, powstała by jakaś firma zajmująca się sprawami ludzi, za nich. ot taki odpowiednik III RP. z tym że korzystanie z usług takiej firmy, byłoby dobrowolne. A nie jak dziś pod przymusem..
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Mignęła mi pewna grafika gdzieś na Facebooku i przypomniało mi się jak wiele osób pisało tu, że ma zamiar głosować na JKM. Podzielę się więc z Wami tą mądrością, na którą się natknęłam. Myślę, że jest warta rozważenia raz jeszcze tego, komu powierzyć swój głos :P

Obrazek
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

na jakims spotkaniu JKM wyjaśnił, iż jest to jakas hipoteza którą gdzieś kiedys przeczytał i poźniej umieścił na swoim blogu. I nie twierdzi że jest to prawda, gdyż nie zostało to naukowo potwierdzone.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
KondZik

Post autor: KondZik »

Tłumaczył się, że to nie jego pomysł tylko hipoteza którą postawili naukowcy niby.
Po badaniach jakiś tam robaczków mających szczególną cechę które zostały zjedzone przez większe okazało się, że odziedziczyły genetycznie tą cechę. Więcej na ten temat mi nie wiadomo. Jasne, że określenie jest przytaczane, żeby zrobić zamieszanie i było o nim głośno.
Nie zgadzam się z niektórymi jego poglądami, ale jeśli znajdziecie polityka którego popieracie w 100% to znaczy, że albo dajecie się nabrać jak dzieci albo coś z Wami nie tak.
Jak dla mnie niech sobie czasem gada takie głupoty, ważne, że chce obniżyć podatki, sprywatyzować służbę zdrowia i zmniejszenia biurokracji w PL i ue.

http://www.youtube.com/watch?v=XA7ZQbxHWYk

Pozdrawiam


ps. głupi dla mnie ten cytat i to śmieszne, mimo tego wolę KNP niż słuchanie "damy wam pieniądze", "by żyło się lepiej", "większe płace dla kobiet", tego żaden rząd nie zapewni, bo to niemożliwe

[ Dodano: 2014-05-12, 18:09 ]
Polecam obejrzeć:
http://www.youtube.com/watch?v=2qZZU2YHvO4

Świetny przykład jak media sterują ludźmi.
Odbiegając już od tego kto na kogo głosuje polecam ten kanał PODZIEMNA TV, prowadzący porusza wiele kwestii z zagadnień ekonomii, polityki i funkcjonowania państwa. O ZUSie, wynagrodzeniu (np. 3000 płaci pracodawca za pracownika, a 1800 dostajesz do kieszeni).
:)

[ Dodano: 2014-05-16, 17:40 ]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”