Panel Filmowy

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Panel Filmowy

Post autor: Adrian »

alniac pisze:Adrian, czy w powyższym są spoilery? Bo bardzo chciałabym to przeczytać, ale jednocześnie nie zepsuć sobie seansu jutro! ;)
Fromasz odpowiedział za mnie ;) jak się podobał?
Polecam omijać trailer szerokim łukiem bo trochę za dużo zdradza.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Panel Filmowy

Post autor: EVENo »

Gala Oscarów musi srogo tracić na popularności, skoro chwytają się takich "wpadek", aby znowu było o nich głośno. Gdyby nie ta "wtopa" to nawet bym nie wiedział, że w ten weekend były jakieś Oscary.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Panel Filmowy

Post autor: alniac »

EVENo pisze:Gala Oscarów musi srogo tracić na popularności, skoro chwytają się takich "wpadek", aby znowu było o nich głośno. Gdyby nie ta "wtopa" to nawet bym nie wiedział, że w ten weekend były jakieś Oscary.
Bardzo mocno uogólniasz. Wszystko zależy, w jakim towarzystwie się "obracasz". Mój Internet wrzał od Oscarów.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Panel Filmowy

Post autor: EVENo »

alniac pisze:
EVENo pisze:Gala Oscarów musi srogo tracić na popularności, skoro chwytają się takich "wpadek", aby znowu było o nich głośno. Gdyby nie ta "wtopa" to nawet bym nie wiedział, że w ten weekend były jakieś Oscary.
Bardzo mocno uogólniasz. Wszystko zależy, w jakim towarzystwie się "obracasz". Mój Internet wrzał od Oscarów.
No właśnie, więc musieli coś wymyślić, żeby mój też zaczął.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Panel Filmowy

Post autor: alniac »

EVENo pisze:
alniac pisze:
EVENo pisze:Gala Oscarów musi srogo tracić na popularności, skoro chwytają się takich "wpadek", aby znowu było o nich głośno. Gdyby nie ta "wtopa" to nawet bym nie wiedział, że w ten weekend były jakieś Oscary.
Bardzo mocno uogólniasz. Wszystko zależy, w jakim towarzystwie się "obracasz". Mój Internet wrzał od Oscarów.
No właśnie, więc musieli coś wymyślić, żeby mój też zaczął.
Co roku coś się dzieje. Ten nie był wyjątkowy :)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Panel Filmowy

Post autor: Adrian »

Z 9 tegorocznych filmów nominowanych do Oskarów widziałem 8 i poziom był dla mnie wyższy niż rok temu.
Werdykty były raczej sprawiedliwe poza jednym czyli najlepszy film. Wygrywa film o murzynach w rok po wielkiej aferze z bojkotem murzynów tej gali. Ten murzyn oczywiście jest gejem co też pewnie nie pozostaje bez znaczenie przy werdykcie wielu osób. Gdyby nie afera sprzed roku to myślę, że La La Land bez problemu by zgarnął tą nagrodę. Niestety Oscary są od dłuższego czasu mocno polityczne i nie tylko LLLand się dostało, ale także faworytowi w innej kategorii - Toni Erdmann który przegrał z filmem zrobionym przez... Irakijczyka. To nie jest przypadek, że LLLAnd i Toni E zdobywają inne najważniejsze nagrody (LLLAnd po raz pierwszy w historii został filmem co zdobył wszystkie złote globy do których był nominowany i było ich aż 7) a Oskary wybierają filmy dla "pokrzywdzonych" rok temu murzynów (+homoseksualizm) oraz film z kraju dotkniętego polityką Trumpa.
Sztuka przegrywa z polityką i to na Oskarach już kolejny raz.

A co do samej wpadki, to firma zajmująca się zabezpieczaniem głosów musi zmienić swoje hasło reklamowe które brzmiało do tej pory - "My się nigdy nie mylimy" ;D
W tak rozwiniętych czasach taka wpadka jest niezrozumiała równie co wybór Moonlight najlepszym filmem.

Mimo wszystko dzięki Oscarom poznaje filmy których bym pewnie normalnie nie obejrzał. Ciężko byłoby mnie zaciągnąć do obejrzenia... musicalu ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Panel Filmowy

Post autor: Fromasz1899 »

dla mnie wszystkie te filmy które coś wygrały były przeciętne, totalne średniaki nie rozumiem parcia na to wszystko
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”