Christmas & New Year's Eve films

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Christmas & New Year's Eve films

Post autor: prezes1 »

Miracle założyła temat o piosenkach, pomyślałem że można też napisać coś o swoich ulubionych świąteczno-noworocznych filmach. :)
Generalnie mało jest czasu w tej krzątaninie albo podróżach ale jak już się znajdzie chwilę wieczorem to można coś obejrzeć. Czy lubicie filmy które telewizja nam serwuje co roku czy też wolicie sobie sami coś puścić? W tym roku tradycyjnie będzie Kevin, Potop, Pan Wołodyjowski, Witaj Święty Mikołaju(Griswaldowie). ;)
Nie wiem czy będzie Szklana Pułapka, To Właśnie Miłość czy Bridget Jones. W każdym razie w święta człowiek jest bardziej tolerancyjny i więcej wytrzyma... ;)
A która z Was drogie Panie puści sobie Jona w Sylwestra?(Sylwester w Nowym Jorku) :D
Dla mnie wszystkie filmy powyżej to żelazna klasyka(no poza tym Sylwestrem) :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Moje ulubione typowo świąteczne filmy to:

- Love Actually
- The Holiday
- Christmas in Love (włoska bardzo dobra komedia, gra tam gościnnie sam Ridge z Mody na Sukces- polecam!) :D
- W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju (Film z serii - Rodzina Griswoldów)
- ostatnio oglądałam 2 razy w święta Rzymskie Wakacje
- no i na pewno seria komedii z Leslie Nilsenem - Naga Broń :)

A w Sylwestra chyba Pretty Woman :)
Za Kevinem nigdy nie przepadałam niestety :P Sylwestra w NY obejrzałam raz i wystarczy za wsze czasy :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Prezesie jak mi nagrasz Sylwester w Nowym Jorku obiecuję , że za rok obejrzę ;)
Natomiast w tym roku w święta, zadowolę się moim ulubionym filmem pt Titanic. I po raz kolejny zaleję się łzami i powzdycham do młodego Leo :D

Kevina, Szklaną Pułapkę, Bridget Jones czy polskie klasyki już dawno olałam. Ileż lat można wałkować te same filmy. Wyjątek stanowi "To tylko miłość" :D
MarkSteel
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2013, o 13:35
Lokalizacja: Szkocja / Irlandia / Czechy / PL

Post autor: MarkSteel »

Ja trochę nietypowo, bo zazwyczaj oglądam filmy i zdjęcia rodzinne z mijającego roku :D
A TV raczej nie włączam, pomimo tego, ze czasem w wigilię nawet politycy mówią ludzkim głosem ;)
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Kevina oglądam obowiązkowo zawsze jak leci w TV- nie wiem jakiś sentyment czy coś... ;) Szklaną pułapkę uwielbiam- ze względu na mojego ulubionego aktora- więc również oglądam. Bridget Jones też lubię - choć uważam że książka jest lepsza... hmmm - chyba wyszło trochę nudnie ale nic nie poradzę :P
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Christmas & New Year's Eve films

Post autor: Yana »

prezes1 pisze: A która z Was drogie Panie puści sobie Jona w Sylwestra?(Sylwester w Nowym Jorku) :D
Do tej pory nie oglądałam i nie zamierzam, przynajmniej nie w Sylwestra, mam fajniejsze plany na sylwka niż jakiś tam Jon... :D


Ze świątecznych filmów również lubię Griswoldów :P (Kevin też jest spoko), Opowieść Wigilijną, Holiday, Ja Cię kocham, a Ty śpisz i Święta Last Minute :)
Stick to your guns.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

A ja nie oglądam głupich filmów, które serwuje nam TV. :P Co roku te same filmy do znudzenia. Ja w święta oglądam mój ulubiony film Narodzenie z 2006r. Pięknie nakręcony i wzruszający. Polecam!
Sylwester w Nowym Jorku – oglądnęłam raz i nie zamierzam więcej, jakoś mi w ogóle nie przypadł do gustu, aby go oglądać ponownie. :(
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Mrsadler1997
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 6 maja 2012, o 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mrsadler1997 »

Nie przepadam za tymi wszystkimi filmami,które puszczają w święta. Kevina odkąd pamiętam nigdy całego nie obejrzałam i nie zamierzam.

Co do Sylwestra w Nowym Jorku byłam na tym w kinie i do teraz mam uraz do tej pani co uderzyła Jona w policzek. I oglądałam go dwa razy i jak na razie mi wystarczy. Powiem,że bywały lepsze filmy z Jonem ;).
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: LarysaBlanka »

"Kevin...", to świąteczna klasyka ;) haha :P , "Pora cudów" z Carlą Gugino - pani znana wiadomo skąd ;), "Małe kobietki" :)
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Teraz przedstawię pewien kultowy horror komediowy z 1984 roku. Chodzi mi oczywiście o obraz Gremliny Rozrabiają, któty są w Wielkiej Brytanii tak samo kultowy jak u nas Kevin sam w Domu.
Awatar użytkownika
Margaretka
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 24 czerwca 2013, o 08:07
Lokalizacja: middle of nowhere

Post autor: Margaretka »

monjovi pisze:Moje ulubione typowo świąteczne filmy to:

- Love Actually
- The Holiday
- W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju (Film z serii - Rodzina Griswoldów)
^uwielbiam!
i dorzucę do tego zestawu "Ja cię kocham, a ty śpisz" i "Nieoczekiwaną zamianę miejsc" oraz animowane: " Pada Shrek", "Madagwiazdka", 'Pingwiny z Madagaskaru: Misja Świąteczna" :)
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Moim marzeniem jest to, żeby zamiast Kevina, pokazywać w Boże Narodzenie film Gremliny Rozrabiają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”