Czar kaset magnetofonowych

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Geminiman

Post autor: Geminiman »

Dolkin pisze:I na koniec ciekawostka...
VERY "RARE" UKRAINIAN :D CASSETTE EDITION
Obrazek

Ci to mają fajnie ;)

Pewnie ultralimitowana edycja "What About Now" również się tam pojawiła :)
W Polsce kasety przestali oficjalnie wydawać w roku 2004. Ostatnimi albumami wydanymi na tym nośniku były Pistolet Krzysztofa Zalewskiego, Extremalnie Magdy Femme i Watra Wilków. Jakby co, to ostatnim albumem Bon Jovi wydanym na kasecie w Polsce było wydawnictwo Bounce z 2002 roku. Ukraina to przecież Wschód. Oni są bardziej zacofani niż my.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Geminiman pisze:Jakby co, to ostatnim albumem Bon Jovi wydanym na kasecie w Polsce było wydawnictwo Bounce z 2002 roku.
A nieprawda ;) Mam This Left Feels Right na kasecie - kupione w MediaMarkt, więc to nie żadna podróbka ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Ricky Skywalker pisze:
Geminiman pisze:Jakby co, to ostatnim albumem Bon Jovi wydanym na kasecie w Polsce było wydawnictwo Bounce z 2002 roku.
A nieprawda ;) Mam This Left Feels Right na kasecie - kupione w MediaMarkt, więc to nie żadna podróbka ;)
A co to jest za wydawnictwo. Kompilacja czy koncertówka?
Dolkin

Post autor: Dolkin »

Geminiman pisze:(...) Ukraina to przecież Wschód. Oni są bardziej zacofani niż my.
TRUDNE MUSI BYĆ TWOJE ŻYCIE.
Geminiman

Post autor: Geminiman »

A czy wiecie o tym że podczas ubiegłorocznego Record Store Day, duet MGMT wydał limitowanego singla Alien Days właśnie na kasecie.
http://outrave.net/news/mgmt-na-kasecie/
M

Re: Czar kaset magnetofonowych

Post autor: M »

Taka kolekcja...
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

usunięty użytkownik 4858

Re: Czar kaset magnetofonowych

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

LOL
Mariusz, przypomniałeś temat, w którym na 10 zachowanych taśm wrzuciłem 5 z Leppard i Lessdress :D Traf sprawił, że tydzień temu byłem na koncercie Lessdress i Leppardów (szkoda, że ci pierwsi jako support dali ciała, ale to ich suwerenny wybór; rad słuchać nie chcieli :D ). Za to leppardom wyszły całkiem dobrze numery z moich kaset :D Mała rzecz, a cieszy ;D
M

Re: Czar kaset magnetofonowych

Post autor: M »

...i jeszcze kilka. Z tym, że tutaj raczej nie będę się wysilał by kompletować kolekcję (choć nadal mam na czym słuchać co nie jest bez znaczenia) i byc może poszukam jakiegoś Nabywcy na te egzemplarze.
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”