Meet me in NYC, Jon

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

trojanowsky
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 14:33
Lokalizacja: Kraków

Meet me in NYC, Jon

Post autor: trojanowsky »

Hej wszystkim! :) Jest sprawa. W lutym wyjeżdżam na tydzień do Nowego Jorku i pomyślałam, że skoro spełniam już jedno z moich największych marzeń to czemu by się nie postarać spełnić też tego największego czyli spotkania z Jonem face to face (czyli bliższego niż obserwowanie oblicza naszego Pana z 1. rzędu w Gdańsku :D)? Jestem przygotowana na wyśmiewanie mojego pomysłu (oj uwierzcie, że moi znajomi obśmiali go już na dziesiątą stronę), ale ja uważam, że nic nie tracę i tylko wariaci są coś warci.

Postanowiłam założyć stronę na Facebooku, przeznaczoną tylko i wyłącznie do tego, aby Jon prędzej czy później (raczej później, bo najpierw muszę to rozgłosić szerszej liczbie fanów) dotarł do niej i się nią zainteresował. Nie liczę na to, że zachce mu się rzeczywiście ze mną spotkać (w końcu jestem tylko nędzną, 17-letnią duszyczką z Polski), ale jakikolwiek przejaw jego zainteresowania tą akcję by mnie niesamowicie ucieszył.

Tak jak już wspomniałam nic nie mogę stracić, mogę tylko zyskać, więc czemu by nie spróbować? I z tym związana jest moja prośba, drodzy Forumowicze, najlepsi ludzie na świecie - zapraszam do kliknięcia "Lubię To" lub/i po prostu do wspomożenia ciepłym słowem (lub też do zbluzgania hehe)

Szukajcie na Facebooku Meet me in NYC, Jon lub klikajcie w link:
https://www.facebook.com/meetmeinnycjon

Niech Jon będzie z Wami :))
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Kliknęłam "Lubię to!" i trzymam mocno kciuki! :)
Mam nadzieję, że Ci się uda.

Postaram się też pomóc. Można będzie promować na naszym Facebooku ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Lubię szalone pomysły! :))

Jak pokazała nam ostatnio akcja z odprowadzeniem panny młodej do ołtarza, Jon jest w stanie zadziwiać wszystkich, więc kto wie, czy nie zrobi tego po raz kolejny...

Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że w lutym Jon najprawdopodobniej będzie zaszyty w studio Sanctuary II razem z dźwiękowcem Obie'm. Taka praca trwa tygodniami, więc prawdopodobieństwo że będzie tam, a nie w NYC oceniam wysoko. W tej sytuacji bardziej realne byłoby potencjalne umówienie się z nim gdzieś w okolicach odludnionego w stosunku do NYC, Middletown (gdzie znajduje się studio i jeden z domów Jona).

Lecz co naprawdę będzie robił w lutym i w którym będzie domu czy hotelu, na 100% nie wiadomo... może akurat będzie miał wolny tydzień w grafiku, więc...

Powodzenia!
Trzymam kciuki! ;)
trojanowsky
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 14:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: trojanowsky »

Będąc już w Nowym Jorku kwestia miejsca nie gra roli nawet jeżeli miałoby być ono kilkadziesiąt mil dalej. Na razie muszę po prostu sprawić, że sprawa nabierze większego rozgłosu, a niestety moi wszyscy znajomi reagują na to śmiechem i nie rozumieją, że choćby każdy lajki wiecej coś daje :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Trzymam kciuki, marzenia się spełniają! :)
Jak się tam jest na miejscu wszystko jest łatwiejsze tylko farta trzeba mieć. Łatwiej byłoby go spotkać na ulicy, zakupach etc.
Z drugiej strony tydzień czasu to mało i szkoda że nie w marcu bo wtedy Jon ma urodziny. Lata temu moja znajoma z Pensylwanii poszła pod jego dom w Rumson, NJ(już go sprzedał) i stała tam z innymi fanami, śpiewali Happy Birthday i po paru godzinach Jon wyszedł, zrobił sobie zdjęcie z każdym z osobna, pogadał, podziękował etc. :)
Mam te zdjęcie bo mi przesłała a ja je zabrałem do Berlina do podpisania...Eh to były czasy!
Damned - skąd masz te info o planach na luty? ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
madzik_78
It's My Life
It's My Life
Posty: 182
Rejestracja: 25 sierpnia 2013, o 22:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: madzik_78 »

Mam te zdjęcie bo mi przesłała a ja je zabrałem do Berlina do podpisania...Eh to były czasy!

I udalo się zdobyć autograf???
madzia
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

prezes1 pisze:Damned - skąd masz te info o planach na luty? ;)
Na to wskazuje kalendarz i doświadczenia z przeszłości. Trasa kończy się pod koniec roku, więc po zasłużonym odpoczynku, Jon zasiądzie z Obiem do pracy nad obiecanym box-setem. W 2004 roku prace też trwały od początku roku, by ostatecznie premiera odświeżonego materiału odbyła się w listopadzie. Teraz powinno być podobnie, bo pracy będzie równie sporo, o ile nie więcej... No chyba, że zmienią się plany i obiecanego box-setu jednak nie dostaniemy, a w zamian uraczą nas czymś innym... Póki co prawdopodobieństwo, że w lutym Jon będzie w Sanktuarium II oceniam bardzo wysoko... ale to tylko moja ocena sytuacji, nie żadne ekskluzywne info od Obiego ;)

trojanowsky, dasz radę! :))
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

No generalnie Obie coś tam gadał o tym boxie. Ale czy Jon coś obiecywał?
Obie to liar - pamiętasz co gadał o Richiem?hehe ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

No pamiętam pamiętam, dlatego do jego słów należy nabierać dystansu, to fakt... pomimo wszystko uczczenie 30 lecia na rynku jest pewne, a box-set najbardziej prawdopodobny, bo nie dość że ucieszy fanów, to dodatkowo odroczy aferę z Richiem na kolejne miesiące... Greatest Hits wydali niedawno, trasa też ledwo co się zakończy, DVD żadnego ostatnio nie nagrywali, więc tylko box-set wchodzi w grę, lub ewentualne wygrzebanie jakichś koncertów sprzed lat... w sumie można podywagować o tym w innym temacie, bo widzę że są spore wątpliwości... ;)
PS. spóźnione najlepsze życzenia prezesie z okazji urodzin ;)
:zdrowie:
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dzięki, wypić zawsze można, nawet jak jest za późno... ;)
Załóżmy w takim razie temat: Obie - kłamca czy wręcz przeciwnie? :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

No prezesie... prezes się nie chwalił że ma urodziny... ;)
Obiego zostawmy... to że z Richiem mówił nie prawdę może tylko świadczyć tym, że sam był zaskoczony przebiegiem zdarzeń, bo o celowe wprowadzanie fanów w błąd bym go nie podejrzewał... 1994 - Cross Road, 2004 - Fans Can't Be Wrong, 2014 - Jak nie box-set, to co? ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Nie ma się czym chwalić jak człowiek coraz starszy... ;)
2014 - remastered solo albums by Bobbie Bandiera! :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Jeżeli wliczamy w to albumy Southside Johnny & the Asbury Jukes to kupuję to.. serio
a wracając do BJ, to przekonamy się już za kilka miesięcy... ja stawiam litr że będzie to box-set :cfaniak: ;)


trojanowsky, sorry za mały offtop.. jak Jon się zgodzi, to nic nie stanie na przeszkodzie, by zrobił sobie pół dnia wolnego, nawet jeżeli będzie "w pracy"... w końcu to on jest tu szefem ;)
trojanowsky
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 14:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: trojanowsky »

No oczywiście - takie pół dnia przerwy na regenerację w towarzystwie uroczej fanki hehe ;>
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ale musisz nam obiecać, że jak się uda to pochwalisz się zdjęciem i pozdrowisz go osobiście od całego fanklubu Always :) A wtedy ja będę pękać z zazdrości :D
Promuję na facebooku jak tylko się da :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”