Islam

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
EVENo

Post autor: EVENo »

"Stop rasizmowi" zazwyczaj jest skierowane do białych ludzi, ale od pewnego czasu mam wrażenie, że jeśli któraś rasa ma wyginąć to jesteśmy pierwsi w kolejce.
Martaa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 28 grudnia 2014, o 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Martaa »

EVENo pisze:"Stop rasizmowi" zazwyczaj jest skierowane do białych ludzi, ale od pewnego czasu mam wrażenie, że jeśli któraś rasa ma wyginąć to jesteśmy pierwsi w kolejce
:brawo:
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Dlaczego!!! Nie pojmuję tego świata !!! ;[
Spalony żywcem!
Te oczy pilota czekającego na egzekucję … :beksa:
Nie ma na to słów! :no: :olaboga:
BJ - It's my life - Always !
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Na tych brudasów powinni zrzucić bombę atomową. I z europy ich wszystkich wyrzucić. Niech sobie jadą do Syrii albo Iranu i niech tam się nawzajem wyżynają.
wiem... radykalne, ale dzisiaj tak myślę.....
Przez te historię z Islamistami stałem się rasistą.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
EVENo

Post autor: EVENo »

yanni pisze:Przez te historię z Islamistami stałem się rasistą.
Mam trochę to samo. Kiedyś byłem nawet tolerancyjny co do homo, dzisiaj moje stanowisko to zupełna odwrotność.
Miracle-BJ pisze:Spalony żywcem!
Te oczy pilota czekającego na egzekucję …
Serio to oglądacie? I to nie jest mój chory pomysł? W sumie miałem sobie załączyć jakiś ciekawy filmik na jutubie. Dajcie jakiś link do tego, bo nie umiem znaleźć. Nie ma to jak rodzinna rozrywka.
KondZik

Post autor: KondZik »

Ja mam podobnie. A co do homo to jeszcze jakoś staram się tolerować ale te LGBT itd to już dla mnie za dużo. Najgorsze że wciskają nam to na siłę i założę się że za 15 lat społeczeństwo będzie się na to wszystko godzić bo propaganda już ruszyła. W Niemczech kazirodztwo domaga się swego. Zoofile też mają swoje 3 grosze. Śmiesznie to zabrzmi ale wg mnie ludziom się w dupkach poprzewracało. Dlatego wojny był są i zawsze będą.
A mniej poważnie, tak jak Korwin mówi "dlaczego onaniście nie mogą z ręką zawrzeć związku? :P" hehe

Sorry za offtop bo to w sumie powinno być więcej o Islamie.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Szkoda, że młodzi ludzie mają takie myślenie..
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
KondZik

Post autor: KondZik »

Agata BJ pisze:Szkoda, że młodzi ludzie mają takie myślenie..
Tzn jakie? Że dla mnie jak mężczyzna chce być kobietą to jest chory psychicznie i bardzo mu współczuje ale to żaden argument? Mi szkoda ludzi którym da się wmówić wszystko pod słowem TOLERANCJA. Poza tym tolerancja działa w 2 strony.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Bardzo proszę o trzymanie się tematu, którego dotyczy ten wątek. Jeśli chcesz ze mną RZECZOWO podyskutować na te tematy to zapraszam do wysyłania PW ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

zabawne. temat brzmi "Islam". Islam to religia. Wy natomiast ciągle wynajdujecie barbarzyńskie zachowania poszczególnych WYZNAWCÓW Islamu, ubolewacie nad okrucieństwem i cieszycie się, że jesteście od nich lepsi. 90% postów tu to więc offtop. Na tureckim forum o BJ powinien być temat "Chrześcijaństwo" i ubolewanie nad naszym barbarzyństwem. Dam przykład. XX wiek - Józef Stalin, uczeń seminarium duchownego (chrześcijańskiego oczywiście) w wyniku działań którego, życie straciło kilkadziesiąt milionów ludzi. Dziękuję.
PS nie wiem kto wam ciągle wciska LGTB i Gendery, bo mi nikt tego nie robi i nawet nie wiem co to jest. Ale może tylko Gdańsk jest wolny od lewactwa.
Why so serious?
KondZik

Post autor: KondZik »

Yossarian pisze:zabawne. temat brzmi "Islam". Islam to religia. Wy natomiast ciągle wynajdujecie barbarzyńskie zachowania poszczególnych WYZNAWCÓW Islamu, ubolewacie nad okrucieństwem i cieszycie się, że jesteście od nich lepsi. 90% postów tu to więc offtop. Na tureckim forum o BJ powinien być temat "Chrześcijaństwo" i ubolewanie nad naszym barbarzyństwem. Dam przykład. XX wiek - Józef Stalin, uczeń seminarium duchownego (chrześcijańskiego oczywiście) w wyniku działań którego, życie straciło kilkadziesiąt milionów ludzi. Dziękuję.
PS nie wiem kto wam ciągle wciska LGTB i Gendery, bo mi nikt tego nie robi i nawet nie wiem co to jest. Ale może tylko Gdańsk jest wolny od lewactwa.


Np. tv
Nie oglądasz teleWizji to i słusznie. The end.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Yossarian pisze:zabawne. temat brzmi "Islam". Islam to religia. Wy natomiast ciągle wynajdujecie barbarzyńskie zachowania poszczególnych WYZNAWCÓW Islamu, ubolewacie nad okrucieństwem i cieszycie się, że jesteście od nich lepsi.
Nazwa tematu brzmiała pierwotnie inaczej, ale została ocenzurowana i uogólniona, przez co zaginął sens całego wątku. Temat nie dotyczył Islamu, a Islamizacji Europy. Myślę że faktycznie obrażamy normalnych wyznawców tej religii pisząc to wszystko pod szeroko pojętym hasłem. Dlatego wnoszę o ponowną zmianę nazwy tego wątku.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

BARDZO PROSZĘ O NIE OBRAŻANIE JAKICHKOLWIEK RELIGII. Islam to taka sama religia jak każda inna. Każdą religię można wykorzystać przeciwko ludziom i niektórzy to właśnie czynią z islamem. Co nie daje prawa nikomu do obrażania tej religii.
Będę wlepiać ostrzeżenia i usuwać posty. Żeby nie było zaskoczenia. Nie będzie tu akceptowane również podżeganie do nienawiści i zachowań rasistowskich.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
EVENo

Post autor: EVENo »

Gimme fuel
Gimme fire
Gimme that which I desire
Yeeeah, burn!

To tylko losowy fragment tekstu Metalliki, nic wielkiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”