Islam

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Moja fascynacja Krajem Kwitnącej Wiśni sprawiła że znalazłem bardzo ciekawe informacje odnośnie Islamu. Gdzieś czytałem że Japonia to jedyny kraj na świecie, który nigdy nie przyzna obywatelstwa muzułmaninowi. Ponadto prawo Szariatu jest zakazane na terenie Japonii.
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

Geminiman019 pisze:Gdzieś czytałem że Japonia to jedyny kraj na świecie, który nigdy nie przyzna obywatelstwa muzułmaninowi. Ponadto prawo Szariatu jest zakazane na terenie Japonii.
Ah, urban legends są świetne.

W Japonii jest ok 40 meczetów, a obywatelstwo jest tak samo trudno dostać Muzułmaninowi jak i Polakowi. Po prostu mają cholernie restrykcyjne przepisy imigracyjne.
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Jaka szkoda że w Europie nie ma tak ostrych przepisów imigracyjnych, odnośnie osób spoza naszego kontynentu. Przynajmniej ukróciłoby to ten proceder imigracji wyznawców tej religii z Bliskiego Wschodu do Europy. Jednak Japonia to chyba jedyny kraj wysoko rozwinięty, który nie ma żadnych problemów z muzułmanami. Jakoś nie słyszałem o żadnych zamieszkach czy atakach terrorystycznych na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

ku**a kto edytował tytuł topicu ? wszędzie cenzura i ta poprawność polityczna, nawet tutaj......
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Sądzę, że bardzo dobrze, że ktoś porusza ten temat w ''mediach''. Ujęłam to w cudzysłowie, bo internet to takie ''media'', że korzystają z nich głównie młodzi. I ciesze się, że jest to ceniony dziennikarz, który nie słynie z pitolenia o du*ie Maryny, tylko wysławia się do rzeczy. Na wygnanie islamu z krajów cywilizowanych (tak, tak) jest już za późno, ale dałoby się go skutecznie ograniczyć zaostrzając rygory polityczne krajów, szczególnie chrześcijańskich. No, ale kto o tym teraz myśli...?

Dla zainteresowanych polecam kilkuczęściowy film o "przejęciu" przez muzułmańską młodzież władzy nad jedną ze szkół w Niemczech.
Gdy słucham wypowiedzi jednej z niemieckich dziewcząt, która związała się z chłopakiem wyznającym islam, krew się w żyłach gotuje.
http://www.youtube.com/watch?v=HUqMsg9MitE
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Gdzieś przeczytałem, że Islam w Afryce coraz mniej przypomina religię, a coraz bardziej Kodeks Hammurabiego. Pewnie pamiętacie jak w Sudanie ciężarna kobieta została skazana na śmierć za apostazję. Jednak została uniewinniona.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Mnie to przeraża. Ja jestem naprawdę tolerancyjną osobą, może czasem niektórych to razi. Mam znajomych, wyznających przeróżne religie, ale to co się dzieje w Afryce z islamem... Chodzi mi o tę grupę islamskich terrorystów, którzy pół roku temu porwali 300 dziewczyn z kampusu w Nigerii. Słyszeliście, że ich przywódca na najnowszym wideo powiedział, że kwestia zwrócenia dziewczyn rodzinom jest nierealna, bo zostały wydane za mąż i przeszły na islam? Dodał, że wojna się nie skończyła...
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Nie wiem czy wiecie (masło maślane), ale Szwecja za 20 lat stanie się krajem trzeciego świata ze względu na źle pojętą wolność słowa obywateli i rozpowszechnione multi-kulti. Potraficie sobie wyobrazić krainę dobrobytu zestawianą z najbiedniejszymi krajami Afryki?
Geminiman

Post autor: Geminiman »

A jaki jest wasz stosunek do muzułmańskich więźniów przetrzymywanych w więzieniu Guantanamo na Kubie? Guantanamo stało się słynne z powodu metod, jakimi torturują tam więźniów. Te metody do zmuszanie ich do słuchania głośnej i agresywnej muzyki, jak np: heavy metal czy rap. Przeczytajcie sobie ten artykuł: http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... uzyka.read
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Nie wiem czy można porównywać dręczenie muzyką do odżynania głów chrześcijańskim kobietom i mężczyznom tylko dlatego, że są chrześcijanami.
Nigdy nie będę broniła sekty islamu, tym bardziej, że mam do tego powody.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

misstwisted pisze:Nie wiem czy można porównywać dręczenie muzyką do odżynania głów chrześcijańskim kobietom i mężczyznom tylko dlatego, że są chrześcijanami.
Dokładnie.

Ja żyję w przekonaniu, że w islamie występuje taka mała, niewidoczna, cieniutka granica między zwykłym wyznawaniem tej religii a morderczym fanatyzmem i organizacjami terrorystycznymi. Wiem co nie co, bo w liceum całkiem dużo czytałam na ten temat, żeby się przygotować do pewnego wykładu, który miałam poprowadzić (a jak ja coś robię, to robię to zajebiście dobrze, albo wcale).
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
EVENo

Post autor: EVENo »

Kiedyś byłem tolerancyjny. Ale pedały i islamiści sami sprawili, że najchętniej bym ich wytępił. Najlepiej długotrwałym obdzieraniem ze skóry.

"Ludzie tacy jak my", a gówno prawda, nasrane w głowie jest genetycznie uwarunkowane. Niech nawet nie próbują nazywać się tym samym gatunkiem, co ja.
Geminiman

Post autor: Geminiman »

A czy według was jest w porządku jest torturowanie muzułmanów przy pomocy agresywnej muzyki? Jamesa Hetfielda z zespołu Metallica, wręcz rozpierała duma, że muzyka jego zespołu, służy jako broń z walce z islamskim terroryzmem. Natomiast Zack de la Rocha z Rage Against the Machine jest przeciwnikiem tego typu tortur i z chęcią potraktowałby twórców tych tortur w ten sam sposób, jak muzułmańskich więźniów.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

misstwisted, ta "sekta" to druga religia świata pod względem liczby wyznawców.
alniac, polecam sprawdzić w praktyce. Podczas objazdu Polski wschodniej miałem przyjemność słuchać imama wywodzącego się z Tatarów, którego rodzina od kilku wieków mieszkała na ziemiach RP. Był bardzo przyjemny, otwarty i tolerancyjny. Jednak gdy udałem się na dzień otwarty meczetu w Gdańsku, gdzie imam nie miał takiego "stażu" w Polsce, jak jego kolega ze wschodu naszego kraju, wysłuchałem treści bardziej radykalnej.
Why so serious?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”