Islam

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Islam

Post autor: teken020 »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 5FuE5Wcv7o

Co o tym myślicie ? czy powinniśmy być tolerancyjni dla innych religii, ogólnie tolerancja dla wszystkiego. wszyszczy jesteśmy równi i się kochamy. Czy może łapać za siekierę i wziąć sprawy we własne ręce ?
<ja już moja ostrzę>
Ostatnio zmieniony 10 maja 2013, o 18:49 przez teken020, łącznie zmieniany 1 raz.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Mysle, ze niech wierza w co chca, mnoza sie jak chca. Ale jak zamieszkuja w innym, niemuzulmanskim kraju, powinni sie zasymilowac. A jak sie nie podoba, to niech wracaja do siebie. To samo dotyczy dla mnie wszystkich. Nikt im nie kaze siedziec na przyklad we Francji. Nie podoba sie zakaz noszenia burek czy cos - do widzenia. Jak jestem u siebie, to nikt mi nie bedzie nic narzucal. Nie rozumiem dotyczacej tej sprawy az tak megaliberalnej polityki krajow zachodnioeuropejskich. Zwyczajnie daja sobie wejsc na leb. I jeszcze to jak w Londynie lebki chodza i pouczaja, ze to jest muzulmanska dzielnica i nie beda tam lazily baby ubrane jak ladacznice. To chyba jakies nieporozumienie... Za to Australijczycy nie traca glowy.
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Znacie może artykuł Wściekłość i Duma Oriany Fallaci, napisany niedługo po zamachach na World Trade Center z 11 września 2001 roku? Artykuł ten został napisany w bardzo ostrym i dosadnym języku, który momentami zdaje się popadać w przejaskrawienie. Autorka pisze w nim że zachodnia cywilizacja przyjęła bierną i uległą postawę wobec agresywnej ekspansji Islamu na świecie, oraz nic sobie z tego nie robi. Moim zdaniem Oriana pisząc ten artykuł tak ostrym językiem, chciała wstrząsnąć ludźmi, by wreszcie wybudzili się z tego letargu i wreszcie zrozumieli że ta religia wywodząca się z Bliskiego Wschodu to globalny problem, którego nie można ignorować.

Jak wiadomo konflikty ze światem muzułmańskim, wynikły ze zderzenia ze sobą dwóch kultur: wschodniej i zachodniej, a każda z nich rządzi się swoimi własnymi prawami. Niestety, nic nie wskazuje na to żeby doszło do dialogu pomiędzy nimi, ponieważ obie strony nie są w stanie się porozumieć z powodu różnic w ich mentalności. Ze zderzenia ze sobą dwóch całkowicie rożnych światów kulturowych (wschodu i zachodu) mogą wyniknąć jedynie naprawdę okropne rzeczy.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ZB pisze:A jak sie nie podoba, to niech wracaja do siebie. To samo dotyczy dla mnie wszystkich. Nikt im nie kaze siedziec na przyklad we Francji. Nie podoba sie zakaz noszenia burek czy cos - do widzenia. Jak jestem u siebie, to nikt mi nie bedzie nic narzucal.
Problem w tym, że oni są u siebie. Mają obywatelstwo. Jest ich konkretny procent w społeczeństwie, wiele milionów. Prędzej oni mogą powiedzieć nie podoba się - do widzenia.


Ktoś w otwartości kiedyś się zapomniał. Warto jednak zwrócić uwagę na procent tej czy np czarnej ludności, czy w Niemczech Turków. Gdyby odjąć ludność, która przez lata napłynęła z różnych źródeł i potem porodziła potomków itp, nie byloby 80 milinów Niemców, 65 milionów Francuzów, tylko ta liczba byłaby podobna jak Polski.


Tak czy inaczej posunęło się to za daleko, ja bym na to nie pozwolił jednak.
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

teken020 pisze:Czy może łapać za siekierę i wziąć sprawy we własne ręce ?
- w tym kontekście, to powinniśmy się brać za prokreację :)

A tak bardziej serio, to wychodzi nasze krzywe rozumienie tolerancji (jako akceptacji wszystkiego), promowanie zachowań, które populacji nie wzmacniają i atrakcyjność oferty muzułmańskiej w świecie, który zapomniał o wartościach, uważając całkowitą wolność (cokolwiek to znaczy) za jedyną podstawę szczęścia.
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

bartekbb23 pisze:Problem w tym, że oni są u siebie. Mają obywatelstwo. Jest ich konkretny procent w społeczeństwie, wiele milionów. Prędzej oni mogą powiedzieć nie podoba się - do widzenia.
No tak, niestety masz racje, po prostu bardziej od obecnej sytuacji wypowiedzialem sie, jak nalezalo do tego podejsc wczesniej. Teraz to juz 'po ptokach'..
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

w tym kontekście, to powinniśmy się brać za prokreację
tak. tylko nim posiejesz pole, najpierw trzeba powycinać wszystkie chwasty, aby pożądane plony mogły się rozwijać ;]
który zapomniał o wartościach, uważając całkowitą wolność (cokolwiek to znaczy) za jedyną podstawę szczęścia.
wolność religijna, to chyba jedyna wolność jaka nam pozostała. ale już też nie na długo.

Tak się zastanawiam. dlaczego te państwa pozwalają sobie na ten zalew muzułmanów. Przecież oni tylko pasożytują na tym państwie. żyją z zasiłków, a jedyne co robią to doprowadzają do przemian społecznych. No chyba że taki był zamiar polityków <w takim wypadku należało by tych polityków po prostu pozabijać> druga opcja jaka mi przychodzi do głowy to, to że państwa islamskie zawarły jakiś układ z pozostałymi państwami. tamci daczą im coś, w zamian za wpuszczenie brudasów do europy.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ja Wam powiem, że mnie to przeraża... każdy może mieć swoją wiarę, ok, ale muzułmanie przeginają. Świadczy o tym choćby niedawna sprawa zestawu Lego Star Wars - pałac Jabby... wg nich zestaw lego przypomina meczet, a sam Jabba "archetyp złego, grubego sułtana" - i ich obraża... ręce opadają :whoeva:

Obrazek

http://rt.com/news/jabba-lego-anti-islamic-138/
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Po 2020 Islam będzie największą religią na świecie...Więc nieciekawie będzie...
Szanować to możemy miejsca kultu(np. ściągam buty w meczecie) ale nie życzę sobie traktowania naszych kobiet gorzej jak zwierzęta a tak właśnie robią...
Hehe, ciekawy temat na forum BJ...
Czyżby Hugh miał jakieś korzenie w Arabii? :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Mnie jako rzymskiego katolika bardziej przeraża to, że nawet wg nieprzychylnych chrześcijanom statystyk ONZu chrześcijanie są najczęściej prześladowaną i mordowaną grupą ze względu na przyznawanie się do swej wiary...
Chyba nie ma ostatnio tygodnia, żeby nie docierały takie informacje z kontynentów Azji czy Afryki
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Zgadza się Tomker a my tu mamy 21 wiek niby...
Jak się narysuje jakąś satyrę na Mahometa to raban na cały świat a jak tam mordują chrześcijańskich misjonarzy to cisza i spokój...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Są dobrze zorganizowani, w tym nigdy ich już nie dogonimy. W dzisiejszych czasach Sobieski pewnie nie dał by rady...
Poza tym próby całkowitej laicyzacji społeczeństw spowodowały, że teraz gdzie 2-ch katolików tam 3 poglądy religijne ;) , że o wielkich odłamach chrześcijaństwa nie wspomnę
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

a kiedy już zapanują nad światem, prawdopodobnie poderżną gardła innym rasom. nie będzie juz białych, czarnych itp. pozostanie tylko rasa arabska. Co najwyżej jakieś niedobitki białych będą zapierdalać na brudasów jak niewolnicy.

Nasza religia jest zbyt łagodna. pozwalamy innym po sobie deptać, i jeszcze przepraszamy że w ogóle musiano po nas deptać. Cała nasza cywilizacja <cywilizacja białego człowieka> pójdzie w niepamięć na rzecz cywilizacji arabskiej. która nic, powtarzam NIC nie osiągnęła. Co więcej wykorzystają nasze wynalazki, osiągnięcia, przeciwko nam. A co najgorsze, te brudasy nie boją się zginąć. w imię swojej wiary wysadzą siebie w powietrze w raz z innymi. Ja mówie otwarcie. jak zobacze jakiegoś muzułmanina, napierdalam z miejsca. Bo albo my ich, albo oni nas. I nie ma innego rozwiązania. Ich cywilizacja jest praktycznie pod każdym względem sprzeczna z naszą. wspólna koegzystencja jest niemożliwa.
oczywiście oni potrafią się "zaaklimatyzować" i żyć wśród nas. ale tylko do czasu aż będzie ich więcej.

Trzeba zburzyć meczety w całej europie, a brudasów wygonić na kopach do siebie. Jeśli jakiś ma obywatelstwo, to niech sobie siedzi, ale ma się przystosować. do tego wprowadzić prawo na tle rasowym, że żaden arab nie może pełnić funkcji państwowej.
Ma obowiązywać tylko religia chrześcijańska. a jak ktoś wyznaje inną religie, to niech to robi we własnym państwie, bądź w domu. ale nie ma prawa wychodzić z tym na ulice.
Jak już wspomniałem, ich religia jest niebezpieczna, dlatego trzeba mieć ich pod stałą kontrolą. nie pozwolić im urosnąć w żadną siłę militarną, a także liczebną.
I trzeba pilnować, czy aby tam po cichu nie budują żadnej broni atomowej.

Ktoś musi wziąć sprawy za mordę i się nie pier#olić. Tu trochę na przeszkodzie stoi właśnie nasza łagodna religia (szanuj bliźniego..) ale nasza cywilizacja to nie tylko religia. to także pewne zasady, obyczaje, tradycje i prawo.

[ Dodano: 2013-04-08, 15:29 ]
ciekawy materiał. 5min
http://www.youtube.com/watch?v=rZS8GQXhqsk

a także wykład Stanisława Michalkiewicza. naprawdę watro posłuchać, 3h które nie będą stracone <jak np słuchanie wan :PP>
http://www.youtube.com/watch?v=MpsXAEEQW7E


ps. wysłałem koledze filmik z pierwszego postu. rozmowa wyglądała tak:
On: co to z gówno?
Ja: Przyszłość
On: lol. juz w to wierze xDD
Ja: oglądałeś ?
On: do połowy nie chciało mi się
wiecej ruchac trzeba dzieci xDD
Ja: Niedługo nas już nie będzie
On: huj to mnie juz nie bedzie i tak xd


Pewnie takie nastroje panują u większości społeczeństwa i polityków "mnie już wtedy nie będzie" ....
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

teken020 pisze:A co najgorsze, te brudasy nie boją się zginąć. w imię swojej wiary wysadzą siebie w powietrze w raz z innymi. Ja mówie otwarcie. jak zobacze jakiegoś muzułmanina, napierdalam z miejsca.
teken a nie pomyślałeś, że możesz zrobić krzywdę komuś niewinnemu?

Stary, wyluzuj trochę, mamy prawo się bronić, ale żeby zamieniać się w zwierzę bo taki jest przeciwnik, to ja dziękuję i nie zamierzam. Nie z takiej cywilizacji pochodzę...
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

Stary, wyluzuj trochę, mamy prawo się bronić, ale żeby zamieniać się w zwierzę bo taki jest przeciwnik, to ja dziękuję i nie zamierzam.

właśnie takie podejście doprowadziło do obecnego stanu.
Nie z takiej cywilizacji pochodzę..
pochodzisz z cywilizacji która siłą podbiła cały świat.
Obecnie od dziecka tłumi się w ludziach agresję, i to nas dziś podbijają.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”