Wydzielone posty o Bieberze

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

KarolinaJovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2013, o 17:03
Lokalizacja: Reda

Post autor: KarolinaJovi »

Witam. Jestem nowa wśród forumowiczów. Czytam wasze wpisy i rozczarowują mnie posty na temat Justina Beavera na forum legendy rocka....żal dupe ściska....w każdym razie pozdrawiam prawdziwych rokowców z krwi i kości oraz do zobaczenia w golden circle fast track.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

KarolinaJovi pisze:Witam. Jestem nowa wśród forumowiczów. Czytam wasze wpisy i rozczarowują mnie posty na temat Justina Beavera na forum legendy rocka....żal dupe ściska....w każdym razie pozdrawiam prawdziwych rokowców z krwi i kości oraz do zobaczenia w golden circle fast track.
Masz coś do Justina? To lepiej uważaj!

https://www.youtube.com/watch?v=yLCSkjHv_H4
KarolinaJovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2013, o 17:03
Lokalizacja: Reda

Post autor: KarolinaJovi »

gościu mam cichą nadzieje że żarty sobie stroisz albo nie nie...masz 15 lat i na pewno jesteś dziewczyną o!heheheh. Oczywiście nie potępiam jego fanów ponieważ o gustach się nie dyskutuje, ale zachwyty nad justin`em biber`em na forum bon jovi - niestety to profanacja.
KarolinaJovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2013, o 17:03
Lokalizacja: Reda

Post autor: KarolinaJovi »

a czy ja czepiam się ciebie? widocznie zabolało skoro się tak pieklisz i uwierz mi mam ciekawsze zajęcia niż robienie kariery na forum hahah.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

KarolinaJovi pisze:a czy ja czepiam się ciebie? widocznie zabolało skoro się tak pieklisz i uwierz mi mam ciekawsze zajęcia niż robienie kariery na forum hahah.
Nie zabolało i nie wierzę Ci, że masz ciekawsze rzeczy do robienia...
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Nowa, wyszczekana postać na forum :D Biorę popcorn i siadam na kanapę, może akurat będzie chciała wstąpic do Błazen Team :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

dobek994 pisze:What the f...? Pokażcie mi fragment gdzie ktoś tu sie zachwyca Bieberem :D
Dobek, jak to mówią: ja jestem jego idolem :D ;)

A tak na serio, to nie za bardzo wiem jak facet wygląda, ani jak śpiewa, ale naprawdę na tym forum mnóstwo nawiązań do niego. Tak sobie myślę, że kolo musi być dobry skoro zamiast o biletach piszecie o nim :P ;)
KarolinaJovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2013, o 17:03
Lokalizacja: Reda

Post autor: KarolinaJovi »

ale jaja skąd tyle agresji...nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz skoro nic o mnie nie wiesz....po prostu przeczytawszy zdania wyjęte z kontekstu przyszło mi na myśl że jest tu uskuteczniana jakaś dziecinada...tyle w tym temacie,wyluzuj się, w końcu i tak jedziemy na ten sam koncert. No nic chyba jednak te same gusta muzycznie nie jednoczą ludzi jak myślałam.
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

Dobek, jak to mówią: ja jestem jego idolem

A tak na serio, to nie za bardzo wiem jak facet wygląda, ani jak śpiewa, ale naprawdę na tym forum mnóstwo nawiązań do niego. Tak sobie myślę, że kolo musi być dobry skoro zamiast o biletach piszecie o nim
Teraz wszędzie pełno nawiązań do niego... ale większość to robienie sobie z niego jaj :D
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

KarolinaJovi pisze:tyle w tym temacie,wyluzuj się, w końcu i tak jedziemy na ten sam koncert. No nic chyba jednak te same gusta muzycznie nie jednoczą ludzi jak myślałam.
Nie wiem jak Ty, ale ja nie jadę na ten koncert co Ty, jadę na inny...


Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

KarolinaJovi pisze: chyba jednak te same gusta muzycznie nie jednoczą ludzi jak myślałam.
Karolina - witam oficjalnie! :)
Jeszcze nie wiesz, ale upraszczając: na tym forum ilu fanów Bon Jovi tyle muzycznych gustów :D Witaj na polu walki, powodzenia! ;)
KarolinaJovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2013, o 17:03
Lokalizacja: Reda

Post autor: KarolinaJovi »

Pepe-z miła chęcią dołącze uwielbiam sobie robić jaja;D ; Dobek- no ja myśle....i tym miłym akcentem wywoławszy zamieszanie na waszym forum idę zapuścić sobie muzę zgadnijcie kogo;D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

KarolinaJovi pisze:Pepe-z miła chęcią dołącze uwielbiam sobie robić jaja;D ; Dobek- no ja myśle....i tym miłym akcentem wywoławszy zamieszanie na waszym forum idę zapuścić sobie muzę zgadnijcie kogo;D
Justina? :D Widziałem, że się tylko zgrywasz :))
KarolinaJovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2013, o 17:03
Lokalizacja: Reda

Post autor: KarolinaJovi »

Dzięki Tomker jesteś miły!A słyszał może ktoś o Nightwish bo jestem zagorzałą fanką?
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Niestety nie słyszałem o Nightwish ale podoba mi się ta konwersacja, wreszcie ktoś nowy z jajami na forum :D
Idę po drugi popcorn :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”