Związki partnerskie

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Nie, zdecydowanie nie. Dlaczego? Bo to podważa fundamenty naszej kultury, niszczy związki z przeszłością, odgradza nas od tradycji. Niszczenie autorytetów ma u nas niestety długą historię... Nie widzę tego za kilkadziesiąt lat w jasnych barwach...
Homoseksualistów - z całym szacunkiem - nie popieram.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Dand pisze: Argumenty o rozszerzeniu sie gejostwa są śmieszne. To nie jest religia czy inny światopogląd by można było do tego ludzi przekonywać. Tu w gre wchodzi również biologia i czlowieka ciało by musiało odpowiednio na takie bodźce reagować.
Też nie uważam to za coś normalnego ale nie widze w tym zagrożenia. Przynajmniej dopóki nie pojawi sie opcja adopcji.
To mało wiesz na ten temat... ludzie są bardzo podatni na pewne rzeczy, jeżeli przykładowo media zaczęłyby promować homoseksualizm jako coś cool, wielu by za tym poszło. Z resztą coś podobnego miało już miejsce na przełomie lat 60 i 70, sam Mick Jagger przyznał się do homoseksualnej przygody pod wpływem mody panującej w ówczesnym środowisku artystycznym. Także nie wmówisz mi, że sprowadzanie homoseksualnych związków do poziomu normy społecznej niemalże na równi ze związkami hetro, nie będzie miało wpływu na zwiększenie występowania tego typu zachowań. Tak jak pisałem mi osoby homo generalnie nie przeszkadzają, ale nie widzę powodu, aby akurat tą jedną grupkę odmieńców (mam nadzieję, że to słowo nikogo nie obraża) w jakiś sposób szczególny traktować.
Zablokowany

Wróć do „Hyde Park”