POLSKA - Niemcy 2:2!

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

POLSKA - Niemcy 2:2!

Post autor: michael »

Nie wiem co napisać. To było moje marzenie zremisować z Niemcami.... W pewnym momencie POLACY strzelają gola na 2:1 i w doliczonym czasie trzech minut sędzia daje bramkę pod koniec 4 minuty NA 2:2. ku### mać.
Administrator może i powinien usunąć tego posta.................PIER..... NIEMCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... :bije:
Ostatnio zmieniony 7 września 2011, o 08:44 przez michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Let's get rocked!
KondZik

Post autor: KondZik »

Wynik sprawiedliwy. Szkoda błędó Głowy, widać że nie mamy stopera.
Myśle, że z Piszczkiem i Boenishem powalczymy również.
Nie cierpie Peszko od kiedy go znam i niestety się potwierdziło co mówie od lat, że strzela ale ze stojącej piłki.
To już tak na chłodno...
Bo na początku tak żałowałem jak Ty michael.
Szkoda, nawet bardzo, ale najważniejsze że robimy postęp jakikolwiek. ;)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Beznadziejny Peszko, fatalny Głowacki, Mierzejewski chyba powinien pójść do szkółki kopać wolne...
Szczęsny - klasa światowa, szkoda, że tylko on.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
KondZik

Post autor: KondZik »

Dokładnie sobol. Szkoda, że nie wszedłe Obraniak i przyznam dobra zmiana z Matuszczykiem. I Damien myśle, że na taki debiut z takim ciśnieniem to brawo. Trzymał obrone ładnie. Zawsze lubiłem Arka ale dziś pokazał jak z Anglią, że czasem przerasta go mecz.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Teraz ja też na chłodno. Jak wczoraj założyłem ten temat byłem zalany i wściekły. Zabrakło sekund do tego cholernego przełamania jakiejś dziwnej klątwy. Niestety.
P. S
Jak czytam to co napisałem wczoraj to się jeszcze raz pod tym podpisuję :P
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Stadion rzeczywiście robi wrażenie (miałem pierwszy raz okazję oglądać relację z meczu z PGE Areny), ładny gest w stronę Żewłakowa i Krzynówka za to co zrobili dla reprezentacji.

Przechodząc do meczu to pierwsze co się rzucało w oczy (już zresztą nie pierwszy raz) i na co wyżej zwrócił uwagę Sobol to FATALNE wykonywanie rzutów wolnych i rożnych. Czy Mierzejewski w ogóle ćwiczy stałe fragmenty na treningach? Te jego "dośrodkowania" były żenujące. Już jak Błaszczykowski się wziął za wolne to od razu to lepiej wyglądało. Nie jesteśmy silną drużyną i trzeba to napisać szczerze - o wyjście z grupy na Euro będzie cholernie ciężko. Dlatego właśnie stałe fragmenty powinny być naszą bronią. Mamy Wasyla, Damiena, czyli rosłych obrońców, którzy dobrze grają głową a jednak ani razu z tego nie skorzystaliśmy.

Trzeba pochwalić naszego kapitana za grę (zwłaszcza w drugiej połowie). Według mnie na tle swojego klubowego kolegi - Gotze - prezentował się lepiej. Reprezentacja powinna się opierać na szybkich skrzydłowych - Kuba i Peszko (względnie Grosicki). Skrzydłowy 1 FC Koln miał znakomite okazje do strzelenia bramki. Wystarczyło tylko podnieść piłkę, a nie walić wszystko po ziemi.

No i obrona znów dała popis. O ile Wasyl z Damienem na plus to moim zdaniem Głowacki i Wawrzyniak bardziej na minus. O Szczęsnym i Lewandowskim nie piszę bo wszyscy widzieli jak zagrali. Są pewniakami do jedenastki na Euro.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
EVENo

Post autor: EVENo »

Lewandowskiego nie za bardzo lubiłem do tego spotkania. Wczoraj pokazał, że jest dobry. W przerwie meczu fan page Szczęsnego na FB był ostro spamowany gratulacjami i podziękowaniami i myślę, że dalej tak jest :lol:

Na zwycięstwo nie zasłużyliśmy, ale mecz ten na czwartą doliczoną minutę też nie zasłużył.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

No myślałem, że coś mnie trafi po bramce Cacau. Głowacki, to kłopot dla reprezentacji. Gra z nim w składzie, to jak granie w 8. Po czerwonej kartce Głowy od razu gra się poprawiła. Szkoda tylko tej ostatniej bramki, która wpadła po głupim przypadku Wawrzyniaka, poślizgnął siew korkach na trawie stojąc w sumie w miejscu...

Generalnie mecz na plus. Ogromny sukces. Z lepszym środkiem obrony ta drużyna ma przed sobą jakąś przyszłość. Brakowało tylko Piszczka. No i kapitalna gra Wojtka Szczęsnego, a tamte 8 bramek nic nie znaczą dla niego, co było wczoraj widać.
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

EVENo pisze:Lewandowskiego nie za bardzo lubiłem do tego spotkania. Wczoraj pokazał, że jest dobry.
Eveno, Lewy pokazuje postęp co tydzień w lidze niemieckiej. Rozumiem, że nie śledzisz rozgrywek Bundesligi, a jeśli coś źle zrozumiałem i jednak oglądasz Borussię Dortmund w starciach ligowych to przyznasz, że Lewy zrobił kolosalny postęp. Wcześniej grał cofnięty za Barriosem z powodu kontuzji japońskiego wirtuoza - Kagawy. Teraz wobec kontuzji Lukasa gra jako wysunięty napastnik. Jurgen Klopp jest bardzo dobrym trenerem (moim zdaniem jednym z najlepszych obecnie w Niemczech) i Lewy bardzo się rozwinął w porównaniu z początkami na Signal Iduna Park. Polecam byś zobaczył choćby jego asystę przy bramce Gotze w inaugurującym obecny sezon spotkaniu z HSV Hamburg. Szkoda tylko, że Kuba i Gotze to zawodnicy grający na tej samej pozycji i Błaszczykowski jak na razie wchodzi jedynie na końcówki. Raczej ma małe szanse na wygryzienie "nowej nadziei Niemiec".
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Stadion - świetny

Publika - żenada. Po straconym 1 golu żadnego "nic się nie stało" itp. Po końcówce cisza jakby normalnie stałą się jakaś tragedia. Żal mi tych kibiców.

Szczęsny, Lewy, Kuba, Perquis, Wasyl, Murawski - jak dla mnie kolejny raz pokazują, że pomimo iż w klubach może średnio im idzie (zależy komu) to w kadrze zasługują na swoje miejsce.

Peszko - od dawna twierdze, ze przydałby mu się miesięczny trening strzelania na bramkę. Jest to jego wielki minus i wczoraj zamiast chwalić go za świetne wyjścia to cisły się przekleństwa na jego mizerną technikę strzałów.

Głowacki i Wawrzyniak - podczas meczu mówiłem, że od tych 2ch może w PL obecnie nie ma wielu lepszych, ale generalnie są słabi. Niestety potwierdzili to w meczu. Licze na Arbolede, Piszczka i Boenischa. Do tego Perquis i mamy całkiem solidną obrone.

Denerwuje mnie jak ogólnei ludzie jadą po tej reprezentacji. Do wczoraj opinie były, że to łajzy i przegrają z Niemcami z 4-0 a po wczorajszym meczu słyszę, ze to są łajzy, bo nie wygrali z Niemcami a mogli. Uważam, że brak tu jakiejkolwiek logiki. Na papierze Niemczy powinni nas pyknąć tak jak Austrie 6-2. Oglądając reakcje sztabu trenerskiego podczas meczu, opinie po meczu i to co zrobili w sprawie Obraniaka świadczy, ze podeszli do tego meczu profesjonalnie i chcieli wygrać.

Jak dla mnie jeżeli tylko będziemy mieli większość zdrowych piłkarzy i będą oni w formie, to możemy liczyć na dużo pozytywnych emocji i wyjście z grupy.

Mnie ciekawi jak możemy remisować np z takim Meksykiem który wygrał CONCACAF i dla którego strzela min zawodnik MUTd, gdzie u nas musi bramki walić rezerwowy Trabzonsporu wart 1/20 tego co Javier.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”