Małysz kończy karierę :(

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Małysz kończy karierę :(

Post autor: Smolek »

Kiedyś musiało się to zdarzyć, szkoda że już po tym sezonie kończy karierę legenda skoków narciarskich, Adam Małysz. Będzie mi jego brakowało niesamowicie, bo bez niego nie zainteresowałbym się skokami. Adam Małysz był zawsze profesjonalistą, nigdy się nie wywyższał, jest po prostu jedyny w swoich rodzaju. Teraz bardzo boję się o polskie skoki. To praktycznie do Zakopanem dla niego przychodzili kibice, a teraz nie wiadomo jak to będzie. Dzięki Ci Adam za wszystkie wspaniałe emocje, których mi dostarczyłeś. Dzięki za wszystko.
EVENo

Post autor: EVENo »

Spodziewałem się tego. Odebrałem tą wiadomość spokojnie.

Ze stawki "wyleci" również Kuettel, Urhmann. Podejrzewam, że także Schmitt i Ahonen, może Kasai. Ale przedstawienie musi trwać, choć Adam Małysz już nie będzie sprawiał nam radości ze swoich sukcesów.

Dzięki Adaś za wszystko. Odpoczywaj solidnie, zasłużyłeś sobie.
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

No cóż kończy się kolejna epoka. Trzeba przyznać, że Małysz był fenomenem i cieszę się, że dane mi było podziwianie jego osiągnięć. Dzięki Adaś. :)
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Zrobił tyle ile trzeba,zawsze skromny i uśmiechnięty.

Czas teraz na Młodego Wilka czyli Kamila Stocha.

Będzie brakowało Adama ale teraz zasłużył na odpoczynek i prywatne życie wśród najbliższych.
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Szkoda Malysza , sadze ze teraz beda lata posuchy w polskich skokach , niestety.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Małysz zawsze był dla mnie wzorem polskiego sportowca tzn. zero lansu 100% skromności. Jedyny w swoim rodzaju. Swym zachowaniem sprawiał, że nie dało się go nie lubić. Pamiętam jak eksplodował jego talent, jego piękne pojedynki najpierw ze Schmittem /dziś mam jeszcze przed oczami ten kask Milki/ później z Hannavaldem /magia konkursu w Zakopanem, gdzie Svenowi polska publiczność zgotowała gorącą owację/. Pamiętam jeden konkurs /nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było/ kiedy Małysz "w gazie" (czyli w swoich najlepszych latach) zajmował bodajże siódme miejsce po pierwszej serii i w drugiej przeskoczył skocznie!! To było niesamowite uczucie!! Takich chwil dostarczał polskim kibicom więcej. Przyznaję, że ostatnio nie śledziłem skoków z takim zainteresowaniem jak w czasach tych pojedynków polsko - niemieckich i spadania na bulę na mamucie Matei. Drugiego takiego skoczka jak Małysz Polska już mieć nie będzie. Więcej...moim zdaniem teraz o ambasadora polskich skoków (w sensie postaci, która przyciągałaby ludzi do telewizorów) nie widać i długo pewnie nie będzie widać. Szkolenie pozostawia wiele do życzenia i tylko pan Tajner nie wiadomo dlaczego prezentuje postawę wielkiego optymisty. Wiadomo co przyciąga ludzi/kibiców do TV czy na skocznie: sukces. Małysz był "w gazie" to i TVP się cieszyła z wyników, Kubica ciągnie w Polsce Formułę 1, Kowalczyk - biegi. Kibiców do siatkówki przekonały medale złotek i ekipy Lozano. To samo z piłką ręczną. Wystarczy spojrzeć na obecny stan polskiej koszykówki pod względem popularyzacji w mediach.
ADAŚ DA?EŚ MI PIęKNE WSPOMNIENIA I ZA TO CI DZIęKUJę
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
EVENo

Post autor: EVENo »

Serce boli na myśl, że dzisiejszy konkurs był jednym z ostatnich wybuchów radości ufundowany przez Adama Małysza.

Brawo dla Polaków za trzecie miejsce. Genialne zakończenie Małysza.

W przyszłym roku nie ma co liczyć na dobre pozycje w drużynówkach, będzie Stoch i tylko Stoch. ?yła póki co skacze tak na okolice 25. miejsca, ale w miarę równo. Hule stać na lepsze skoki od ?yły, ale jest nierówny. Z Byrta będzie pożytek, ale nie za rok. Myślę za 3-4 lata.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”