Komu kibicujemy?

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Tylko i wyłącznie Orzeł Mokre! :D Tak żartem.
Tak naprawdę nie kibicuję żadnej zagranicznej drużynie typu Chelsea, Manchester etc. bo dla mnie to zbyt głęboka woda, wolę kibicować swoim lokalnym :) Więc jeśli rozgrywają się mecze np. pomiędzy dwiema perełkami Śląska, to chętnie kibicuję Górnikowi Zabrze :D
Takie moje zdanie i nie życzę sobie potem wybitego okna przez kibiców Niebieskich :P
EVENo

Post autor: EVENo »

misstwisted pisze:Takie moje zdanie i nie życzę sobie potem wybitego okna przez kibiców Niebieskich :P
Spokojnie - nie grozi. Co prawda 80% kibiców Ruchu to kompletni idioci, ale raczej żaden z nich nie słucha Bon Jovi. To muzyka dla inteligentniejszej części ludzi ;]

Ja np. w ogóle nie rozumiem jak można mieć inny (w sensie bardziej negatywny) pogląd na osobę tylko dlatego, że kibicuje innej drużynie. Dla mnie to chore jak teledyski PitBulla.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Tak jak powiedział niegdyś Kazik (Kazik to chyba mówił...) dla Teraz Rock, że to nienormalne gdyby fani dwóch innych zespołów zebrali się na polanie w celu ustawki :P ale cóż, w sporcie to już nie robi wrażenia... znam kilka fajnych osób, które mocno lubują Górnika, a za razem pozostają przy trzeźwym umyśle, więc nigdy nie zaszkodzi posłuchać relacji z meczu :))
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

w Football Managera kiedyś grywałem wcześniej w Championshipa - fajne gierki wciągające wymagające czegoś więcej niż klikania...ale niestety złodzieje czasu... a złodzej nie może ukraść czegoś czego nie ma. Ja z braku czasu już nie grywam. Nawet rzadko w PESa. Ale jeśli już to (i tu wiadomość do Sobola, bo wyczytałem, że giercujesz) w nieśmiertelną "szóstkę". Ty też Sobol? Jeśli tak to polecam Shollym patch już jest wersja Feb2011 ściągnąłem i czeka na odpalenie...

http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=42754

jedyne co - to zrobiłem swoją modyfikację OF-a pod względem gameplaya.
...and just only rock...
Sam Bora

Re: :)

Post autor: Sam Bora »

TheRock pisze:w Football Managera kiedyś grywałem wcześniej w Championshipa - fajne gierki wciągające wymagające czegoś więcej niż klikania...ale niestety złodzieje czasu... a złodzej nie może ukraść czegoś czego nie ma.
Masz absolutną rację kolego... W pewnym wieku jest to fajna sprawa.Zdecydowanie dla singli :D Dla mnie trochę za późno, hehe...Ale prawdziwy futbol to zupełnie inna bajka. Nie sposób bowiem określić zawodnika w liczbach. Z Polskich zespołów kibicuje Wiśle. Z racji , że kilka lat mieszkałem w Poznaniu (przy Bułgarskiej) lubię też Lecha (zimnego z puszki też :)) )
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Dand pisze:WTF ?!?!? co to za combo dziwaczne ? Kibicowanie jednej wyklucza kibicowanie drugiej

A jeszcze wcześniej Real i Barca
Mi to zwisa jak wygląda,ważne że uwielbiam te drużyny i im kibicuję :lol:
KondZik

Post autor: KondZik »

Wisła - to jest potęga ! Wisła - najlepsza jest ! Wisła - trzeba szanować ! Wisła - ten nasz TS ! Wisła - to nasza miłość ! Wisła - wspaniała jest !

1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011, cdn

Jazda Jazda Jazda!!! Biała Gwiazda!!!



ps. Lechowi bez ironii życze europejskich pucharów i trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

kondzik pisze:Wisła - to jest potęga ! Wisła - najlepsza jest ! Wisła - trzeba szanować ! Wisła - ten nasz TS ! Wisła - to nasza miłość ! Wisła - wspaniała jest !

1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011, cdn

Jazda Jazda Jazda!!! Biała Gwiazda!!!



ps. Lechowi bez ironii życze europejskich pucharów i trzymam kciuki.
No niestety Wisła została mistrzem :P Nie ukrywam, że Wisła w polskiej ekstraklasie to mój wróg nr.1 ;) Ale gratuluję Wiśle i mam nadzieję, że nie zbłaźnią się w eliminacjach do LM. :))
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Legia, tylko i wyłącznie :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

sobol_77 pisze:Legia, tylko i wyłącznie :).
Zgadzam się z tobą Sobol ;) Może nie jestem jakimś zagorzałym fanem, ale i tak lubię ich najbardziej w polskiej lidze. Kibicuję im od dziecka i tak pozostało do dnia dzisiejszego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”