Komu kibicujemy?

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Komu kibicujemy?

Post autor: Smolek »

Na pewno na tym forum jak na każdym innym są tutaj kibice jakiego zespołu piłkarskiego. Podzielcie się komu kibicujecie, możecie napisać od kiedy kibicuje, jak ważny jest dla was ten zespół, czy oglądacie ich mecze.

Ja kibicuje Atletico Madryt.

Jestem kibicem tego klubu piąty sezon. Zaczęło się od Sergio Aguero, który gra w tym klubie właśnie 5 sezon. Zaczęło się tak, że zobaczyłem telegazecie (jeszcze nie miałem wtedy netu :)) ), że jakiś młody Argentyńczyk przechodzi do Atletico za 21 mln euro, zszokowało mnie to. Później zapoznałem drużynę grając w PESA i w FIFę (bo meczów oczywiście nie miałem szans oglądać) i polubiłem tą drużynę i zacząłem im kibicować. Był to ostatni sezon Torresa w drożynie. W następnym sezonie już miałem neta i mogłem oglądać mecze. Talent Sergio Aguero eksplodował, ja poszedłem do średniej szkoły i czekałem tylko na weekendy, aby pooglądać moich ulubieńców. Tak naprawdę w szkolę średniej najbardziej mnie wzięło na ich mecze. W tym sezonie też ich oglądam, ale jakoś nie z tym zapałem, może dlatego, że nie zawsze mam czas ich oglądać, a może dlatego, że Bon Jovi mną zawładnęło.

Trochę się rozpisałem ;)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Raczej męski temat hehe, dziewczęta będą ziewać :D.

No cóż, jestem fanem włoskiej piłki, od lat kibicuję AC Milan, choć z przyjemnością też oglądam mecze Juventusu. W PES gram tylko Milanem, aż wszyscy kumple mają mnie dość, bo sami dość płynnie zmieniają drużyny, a ja od lat tkwię przy jednej :P. Oczywiście na każdym turnieju rangi mistrzostw kibicuję Włochom.

W Polsce tylko (L)egia, ale to już taki sentyment, tam się urodziłem, tam spędziłem dzieciństwo i mimo przeprowadzki wiele lat temu do Głogowa Legia wciąż jest w moim sercu, choć czasem oglądając ich mecze to serce przyszłego zawałowca :PPP.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

sobol_77 pisze:W Polsce tylko (L)egia, ale to już taki sentyment, tam się urodziłem, tam spędziłem dzieciństwo i mimo przeprowadzki wiele lat temu do Głogowa Legia wciąż jest w moim sercu, choć czasem oglądając ich mecze to serce przyszłego zawałowca :PPP.
Ja też w Polsce kibicuję Legii, ale ostatnio wnerwiają mnie z tymi transferami (Pan Jóźwiak), stylem gry, tylko co mi się podoba ostatnio w tym klubie to nowy stadion i powrót kibiców na stadiony :))
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Mało kto chyba w Polsce Legię lubi - i jej kibicuje. A tu taka niespodzianka :).
Cóż, tylko czekać na rozpoczęcie rundy wiosennej.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

sobol_77 pisze:Raczej męski temat hehe, dziewczęta będą ziewać :D
...donosić chipsy i sześciopaki.... albo się przyłączą :P

Nie powiem, że jestem fanatykiem footbolu ale jak są jakieś duże imprezy to się nie biję o pilota. Szczególnie jeśli Hiszpania gra. :D

A w Polsce Lech.
Dziś gra z Portugalią, a raczej mam nadzieję, że zagra, bo na razie strasznie śnieży w Poznaniu. A po ostatnich występach na śniegu... Sami wiecie, komentarze o spotkaniu w takich warunkach były jednoznaczne...
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Ja jestem kibicem FC Barcelony. Od jakiś 15 lat, mecze staram się oglądać, oczywiście w zależności od tego na ile pozwoli czas. ;)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Xander pisze:Ja jestem kibicem FC Barcelony. Od jakiś 15 lat, mecze staram się oglądać, oczywiście w zależności od tego na ile pozwoli czas. ;)
Ja za Barcą za bardzo nie przepadam, ale zdecydowanie ich wolę od "cwaniaczków" Realu Madryt.
EVENo

Post autor: EVENo »

Na wstępie powiem, że nie jestem jakimś wielkim kibicem żadnej drużyny, ale w każdym (no może w 95%) meczu jest drużyna, którą lubię bardziej i ją dopinguję. Sam nie wiem czym to jest spowodowane. Tak więc dopiero omawiając każdy mecz z osobna byłbym w stanie powiedzieć, kogo bardziej lubię.
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Lokalnie JKS Jarosław i Resovia Rzeszów.

W Europie Real Madryt. I to od wielu już lat. Zaczęło się w roku 1997, gdy Real wrócił do Ligi Mistrzów po sezonie bez pucharów... A że wygrali LM to już tak zostało. Choć kupowanie "gwiazdek" za miliardy mnie również doprowadza do szału.
Poza tym Burnley FC (większość nie wie pewnie nawet co to jest :P )

Z Polsce również zabrski Górnik i GKS Katowice. Chyba też ze względu na wizytę tych drugich u mnie w mieście w zeszłym roku na turnieju halowym :)
A co do wspomnianej już Legii sam pamiętam czasy, gdy więcej osób im kibicowało, niż nienawidziło. Ja osobiście do ich wrogów nie należę.

[ Dodano: 2011-03-08, 21:53 ]
Smolek pisze:Ja kibicuje Atletico Madryt.
Pamiętam jeszcze ich mecze z Widzewem w LM :) I ćwierćfinał z Ajaxem przegrany dopiero po dogrywce.
Staro się czuję jak to piszę... :whoeva:
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Z Zagranicznych to od zawsze Inter Mediolan,Real Madryt,Fc Barcelona i Arsenal.
Z Polskich: Pogoń Szczecin i Lech Poznań :cfaniak:
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

DiamentowaDusza pisze:Z Polskich: Pogoń Szczecin i Lech Poznań :cfaniak:
WTF ?!?!? co to za combo dziwaczne ? Kibicowanie jednej wyklucza kibicowanie drugiej :nonono:

A jeszcze wcześniej Real i Barca :glupek2:
Obrazek
KondZik

Post autor: KondZik »

Od dziecka Wisła Kraków. Od zawsze, na zawsze ;)
A oprócz klubów mój najwiekszy idol... Zinedine Zidane ;]
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

RKS Raków Częstochowa !! Od zawsze na zawsze - mam taką nadzieję, że na zawsze, bo teraz właśnie nie wiadomo czy jeszcze w czerwcu ten klub będzie istniał...

Wielki respekt i szacunek dla Jurka Brzęczka i Krzysztofa Kołaczyka za to, że próbują to wszystko ratować. Nie jest łatwo... rzucają im na potęgę kłody pod nogi. A i pewnie na AZS-ie co weekend piją i radują się, że Raków może upaść. Szkoda, bo jako kibic Częstochowy na AZS-sie też się gardło zdarło...

Kiedyś Legię też bardzo lubiłem teraz mniej się interesuję Ekstraklasą. Z wiadomych powyższych powodów 2. liga zachodnia. Ale kiedyś Raków grał w najwyższej klasie i mecze z Legią były niezapomniane...

Ze względu na koalicję antyRaków i zgodę AZS-u z Widzewem, mecze z RTS-em też były szczególne ... Z tego też powodu nigdy nie miałem szacunku do części chłystków w sektorze AZS-u nazywających się częstochowianami, którymi de facto nazywać się nie powinni. Jeżeli byli kibolami AZS-u mieli prawo Rakowa nie lubić, ale lizać dupy Widzewowi, żeby się dowartościować... Szumowiny jednym słowem...
...and just only rock...
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja jak już pisałem - tylko Legia. Jednak muszę wspomnieć o Chrobrym Głogów z mojego miasta - tu kończy karierę Radosław Kałużny, były reprezentant Polski. Planowany jest mecz z byłymi i obecnymi reprezentantami Polski i Niemiec na pożegnanie, wstępnie zaproszenia przyjęli Neville i Podolski, być może zagrają również Hajto, Niedzielan (który karierę zaczynał właśnie w Chrobrym Głogów), czy Dudek. Transmisja w Polsacie Sport, na Głogów to mega wydarzenie.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Manchester United - na zawsze...
Bez dwóch zdań najwspanialszy klub w historii futbolu. Wszelkie Barcelony i Reale... Dobre dla zwolenników Football Managera
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”