Jakie chcielibyście posiadać moce superbohaterów?

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Jakie chcielibyście posiadać moce superbohaterów?

Post autor: Smolek »

Ja wymienię trzy, które najbardziej chciałbym posiadać

Latanie - Superman
Szybkość - Flash
Teleportacja - Captain Comet
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2011, o 16:45 przez Smolek, łącznie zmieniany 1 raz.
EVENo

Post autor: EVENo »

Jeżeli chodzi o mnie to latanie by mi w zupełności wystarczyło.
Awatar użytkownika
Mrówka
It's My Life
It's My Life
Posty: 124
Rejestracja: 20 września 2010, o 08:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mrówka »

A ja chciałabym umieć zatrzymywać, cofać i przyspieszać czas. Jednak nie przychodzi mi do głowy żaden superbohater, który umiał to robić.
I latać też bym chciała. Z prędkością światła najlepiej ;)
Mylić się jest rzeczą ludzką, ale żeby naprawdę coś spaprać- na to potrzeba komputera.
EVENo

Post autor: EVENo »

Mrówka pisze:A ja chciałabym umieć zatrzymywać, cofać i przyspieszać czas.
To każdy by chciał ;) Naprawić każdy błąd. Albo wyjść cało z nieprzewidzianej sytuacji.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Mrówka pisze:A ja chciałabym umieć zatrzymywać, cofać i przyspieszać czas. Jednak nie przychodzi mi do głowy żaden superbohater, który umiał to robić.
Mi tylko to kojarzy się z Hiro z serialu Heroes.
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

teleportacja, zaginanie czasu, czytanie w myślach. Chyba to są takie które najbardziej by mi się przydały. :P
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Może to nie z amerykańskiego komiksu, ale też chciałbym to mieć. Pragnę mieć taką moc, jaką otrzymał główny bohater anime Code Geass Lelouch Lamperouge. Ta moc, czyli tytułowy Geass, pozwala na jednorazowe zmuszenie każdego człowieka do krótkotrwałego ślepego posłuszeństwa, polegającego na bezzwłocznym wykonaniu danego mu rozkazu. Czyli spojrzysz mu w oczy mówiąc dane polecenie, a on bez to wykona bez żadnego wahania.
jolson
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 4 maja 2012, o 14:00
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: jolson »

teleportacja i bycie niewidzialnym, o tak!
~ I know how busy you must be but hey God
do you ever think about me
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Ech, mi się marzą marzą moce zupełnie inne niż lewitacja, teleportacja, super siła czy niewidzialność. Chciałbym posiadać moce psychiczne pozwalające na kontrolę umysłów oraz pozbawienia wolnej woli innych ludzi. To są zupełnie inne specjalne umiejętności i według mnie są jeszcze bardziej przerażające niż to co jest najbardziej oklepane. Moc pozwalająca na zmuszeniu kogoś do ślepego posłuszeństwa i kontrola umysłu przez zupełnie niepozorną z wyglądu osobę musi budzić prawdziwy respekt. Tym można pokonać kogoś, kto fizycznie jest nie do ugryzienia.
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

ja to bym chciał móc tak porządnie przypieprzyć piorunem :D
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Geminiman019 pisze:Ech, mi się marzą marzą moce zupełnie inne niż lewitacja, teleportacja, super siła czy niewidzialność. Chciałbym posiadać moce psychiczne pozwalające na kontrolę umysłów oraz pozbawienia wolnej woli innych ludzi. To są zupełnie inne specjalne umiejętności i według mnie są jeszcze bardziej przerażające niż to co jest najbardziej oklepane. Moc pozwalająca na zmuszeniu kogoś do ślepego posłuszeństwa i kontrola umysłu przez zupełnie niepozorną z wyglądu osobę musi budzić prawdziwy respekt. Tym można pokonać kogoś, kto fizycznie jest nie do ugryzienia.
Czyli chcesz być Lordem Sithów... :P ja w sumie też :D

Ewentualnie potężnym Mistrzem Jedi... ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Mi by chyba wystarczyło, gdybym potrafiła latać. Chociaż wiadomo, wtedy bym chciała umieć jeszcze więcej :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Ricky Skywalker pisze:
Geminiman019 pisze:Ech, mi się marzą marzą moce zupełnie inne niż lewitacja, teleportacja, super siła czy niewidzialność. Chciałbym posiadać moce psychiczne pozwalające na kontrolę umysłów oraz pozbawienia wolnej woli innych ludzi. To są zupełnie inne specjalne umiejętności i według mnie są jeszcze bardziej przerażające niż to co jest najbardziej oklepane. Moc pozwalająca na zmuszeniu kogoś do ślepego posłuszeństwa i kontrola umysłu przez zupełnie niepozorną z wyglądu osobę musi budzić prawdziwy respekt. Tym można pokonać kogoś, kto fizycznie jest nie do ugryzienia.
Czyli chcesz być Lordem Sithów... :P ja w sumie też :D

Ewentualnie potężnym Mistrzem Jedi... ;)
Raczej coś w stylu mocy, którą miał Lelouch Lamperouge z anime Code Geass. Mi tu nie chodzi o super siłę, szybkość i zwinność czy lewitację, bo to zbyt oklepane. Chyba wiecie że jeśli ktoś zupełnie niepozorny z wyglądu, potrafi zmusić siłą woli dowolną osobę do ślepego posłuszeństwa, to musi to budzić przerażenie. Chciałbym mieć też moce telekinetyczne, takie tak przyciąganie czy odpychanie do siebie różnych rzeczy. PS: Ponadto bardziej preferuję japońskie mangi, aniżeli amerykańskie komiksy Marvela czy DC. Popkultura Kraju Kwitnącej Wiśni potrafi stworzyć takie rzeczy, które się Jankesom nigdy nie śniły.
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

a mnie wystarczyloby być Michaelem jordanem,latać umiał i był bogiem przebranym za michaela Jordana tak kiedyś o nim powiedział najlepszy biały zawodnik Larry Bird i ja się pod tym podpisuje
kowal
Awatar użytkownika
Kasaid
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:45
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Kasaid »

Chętnie bym sobie polatała, ale jednak mając do wyboru tylko jedną możliwość to wolałabym czytać w myślach.
A potem tylko cieszyłabym się milionami zdobytymi na niemoralnych szantażach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”