CHCIA?(A)BYM...

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Yana pisze:
Geminiman019 pisze:
Agata BJ pisze: Z wielu powodów ;)
Ja też bym to chciał, gdyż mógłbym wtedy inaczej pokierować swoim losem, podejmując zupełnie inne decyzje w wielu miejscach mojego życia. Każdy z nas żałuje czegoś co zrobił, lub nie zrobił, dlatego każdy z nas chciałby zmienić rzeczy, których nie można odwrócić. Agato, pewnie chciałabyś mieć taką umiejętność, jaką miał główny bohater filmu Efekt Motyla.
Tylko że zmieniając sytuacje, których żałujemy, siłą rzeczy uległyby zmianie też te dobre rzeczy, które chcielibyśmy pamiętać... Nie raz wynika coś naprawdę dobrego z tych gorszych przeżyć w życiu.
No tak. Ale przez to nasze życie przypomina starożytny automat z grą arcade. Nie można zapisać gry i trzeba wrzucać nowe monety.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Geminiman019 pisze:
Yana pisze:
Geminiman019 pisze: Ja też bym to chciał, gdyż mógłbym wtedy inaczej pokierować swoim losem, podejmując zupełnie inne decyzje w wielu miejscach mojego życia. Każdy z nas żałuje czegoś co zrobił, lub nie zrobił, dlatego każdy z nas chciałby zmienić rzeczy, których nie można odwrócić. Agato, pewnie chciałabyś mieć taką umiejętność, jaką miał główny bohater filmu Efekt Motyla.
Tylko że zmieniając sytuacje, których żałujemy, siłą rzeczy uległyby zmianie też te dobre rzeczy, które chcielibyśmy pamiętać... Nie raz wynika coś naprawdę dobrego z tych gorszych przeżyć w życiu.
No tak. Ale przez to nasze życie przypomina starożytny automat z grą arcade. Nie można zapisać gry i trzeba wrzucać nowe monety.
Powiedzmy, że chciałabym móc cofać czas bez tracenia tych dobrych przeżyć i wspomnień, a jedynie w celu zmiany niektórych swoich posunięć i decyzji.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Mam czasami takie chwile, że chciałbym wszystko rzucić i wyjechać do USA.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Frankie pisze:Mam czasami takie chwile, że chciałbym wszystko rzucić i wyjechać do USA.
Zupełnie jak ja. Tylko u mnie plączą się myśli o UK.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Geminiman019 pisze:nasze życie przypomina starożytny automat z grą arcade. Nie można zapisać gry i trzeba wrzucać nowe monety.
Dobre spostrzeżenie :D
Awatar użytkownika
BlackDot
It's My Life
It's My Life
Posty: 106
Rejestracja: 11 stycznia 2013, o 07:43
Lokalizacja: Mława

Post autor: BlackDot »

Chciałabym mieć Harleya i wybrać się na nim na trasę.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Chciałbym mieć takie albumy.

Agnieszka Maciąg - Marakesz 5:30 (CD, 1996)
Firebirds - Kolory (CD, 1996)
Firebirds - Trans... (CD, 1998)
Mark Hollis - Mark Hollis (vinyl, 2003)
Primus - Frizzle Fry (CD, pierwsze wydanie z 1990 roku)
Talk Talk - Spirit of Eden (CD, pierwsze wydanie z 1988 roku)

PS: A jakie albumy chcielibyście mieć drodzy forumowicze? (nie tylko wykonawca i tytuł, ale też rok wydania i rodzaj nośnika)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Frankie pisze:Mam czasami takie chwile, że chciałbym wszystko rzucić i wyjechać do USA.
Piątka ;)
BlackDot pisze:Chciałabym mieć Harleya i wybrać się na nim na trasę.
Piątka x2 ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Fantaghiro7
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 524
Rejestracja: 14 czerwca 2013, o 13:30
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Fantaghiro7 »

Frankie pisze:Mam czasami takie chwile, że chciałbym wszystko rzucić i wyjechać do USA.
Mam tak samo tylko, że chciałabym zostać kimś jak świadek koronny i zaszyć się w jakiejś Gwatemali itp. jako Lucia de Marquez.
19.06.2013r. - Gdańsk
Karcia
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 23 czerwca 2013, o 20:22
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Karcia »

BlackDot pisze:Chciałabym mieć Harleya i wybrać się na nim na trasę.
Tak i wtedy "Ride" a'la Del Rey :) Fantastyczne marzenie.

Ja obie je zmodyfikuję. Chciałabym mieć chłopa, który siłą swej świetności i międzygalaktyczną megamocą, sprawi, że w obdrapanym pomarańczowym Jelczu poczuję się jak w jakimś wypasionym tourbusie hairmetalowej kapeli, przy którym gryzący koc będzie jak jedwabna narzuta i najważniejsze: żebym codziennie czuła się jak na największym koncercie świata. I żeby był uosobieniem słowa BAND. Dopiero wtedy słowa I'm With The Band stają się podwójnie smerfastyczne *.*

A kolejne marzenie: żeby móc kiedyś wykonać I'll Be There For You BJ czysto, a podczas ryku przed ostatnimi refrenami, żeby aż gardło krwią podeszło.
Awatar użytkownika
mr.bluesman
It's My Life
It's My Life
Posty: 133
Rejestracja: 27 listopada 2012, o 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mr.bluesman »

Chciałbym być inteligentniejszy, mądrzejszy i mieć idealną pamięć. Niestety to jest już chyba niewykonalne :(
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Chciałbym żeby kompaktowe single były tak samo łatwo dostępne w sprzedaży, jak albumy długogrające.
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

chciałabym by juz była 15:30 i koniec pracy:D
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Chciałbym, żeby wszystkie teledyski na stronie www.universalmusic.fr były w rozdzielczości 640x480.
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Chciałabym mieć swoje rancho
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”