Offtop

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Wchodisz do pokoju i widzisz Toma Hanksa myjącego zęby Twoją łyżką. Co robisz?

Wytrącam się z równowagi i upadam na dywan
12
13%
Dzwonię do Gabryśki, bo nie mam w domu orzechów
15
16%
Biorę szklankę i uderzam nią mojego kota
3
3%
Wypluwam Domestos, który chciałem wypić
9
10%
Budyń
54
58%
 
Liczba głosów: 93

Pudel
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 23 listopada 2014, o 20:29
Ulubiona płyta: 7800 Fahrenheit
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Offtop

Post autor: Pudel »

Kurcze no, ostatnio znajomy pokazał mi fajną fotkę, Jon z 1990 z twarzą Kukiza i podpis Bon Jowy, chciałem wam wrzucić, ale nigdzie nie mogę znaleźć :(
Brand New EVENo

Post autor: Brand New EVENo »

Miałem bardzo zły dzień i zapragnąłem, aby ktoś miał jeszcze gorszy. Dlatego wróciłem.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re:

Post autor: Damned »

Brand New EVENo pisze:Miałem bardzo zły dzień i zapragnąłem, aby ktoś miał jeszcze gorszy. Dlatego wróciłem.
Pod Twoją nieobecność sporo się tu zmieniło. Generalnie prawie nikt tu już nie zagląda, dlatego musisz rozruszać to miejsce! Witamy ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Offtop

Post autor: prezes1 »

Tom wiedziałeś że podziękowali Solingerowi?

http://skidrow.com/53-press-release-ski ... nger-split

18 and life z nowym wokalistą:

http://skidrow.com/media/music/SkidRow_18_and_Life.mp3
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Brand New EVENo

Re: Offtop

Post autor: Brand New EVENo »

Skoro już mowa o wymianie wokalistów, poczytałem ostatnio o Dream Theater i nadziwić się nie mogę, że zespół nie zdecydował się jeszcze na ten krok. James LaBrie nie był ani jednym z założycieli bandu, ani nawet nie jest z nim od początku (tj. wydania debiutanckiego albumu). Wiem, że te wspólne lata nie ułatwiają rozłąki, ale ktoś tu powinien powiedzieć sobie "Dość", zamiast dawać taką kaszanę: https://youtu.be/B0fPY9PPB2E?t=5m28s (Uwaga, kliknięcie w link może wywołać różne reakcje, od choroby psychicznej po kilkugodzinny atak śmiechu).
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:Tom wiedziałeś że podziękowali Solingerowi?
to pewnie dlatego nie mogą dokończyć Trylogii, nie wiedzą jakiej skali głosu Harnella użyć ;D
Brand New EVENo

Re: Offtop

Post autor: Brand New EVENo »

Hej! Pytanie do Wszystkich. Czy ktoś zna i mógłby polecić jakiś program do odtwarzania muzyki, w którym mógłbym robić "radiowe efekty", to jest: przejścia pomiędzy piosenkami w radiowym stylu (wyciszenia itp.), a być może nawet wstawić jakieś jingle, które losowo odtwarzałyby się pomiędzy niektórymi utworami? Z tego co wiem pospolity Winamp nie oferuje takich rewelacji. Ktoś zna jakiś bezpłatny program, w którym takie rzeczy byłyby możliwe?
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: Damned »

Wczoraj ogłoszono nominacje do Rock & Roll Hall of Fame 2016. Oto nominowani:

Obrazek

Jak łatwo dostrzec, BJ po raz kolejny zostali pominięci, lecz trzeba przyznać że wyżej wymienieni artyści nie są przypadkowymi osobami. Ba, w większości są to muzycy, którzy występują na scenie dłużej niż nasz zespół.

Kiedy BJ zostaną włączeni do najsłynniejszej muzycznej galerii sław? Z pewnością prędzej czy później. Warto przypomnieć, że niektórzy artyści czekali kilkanaście lat na to wyróżnienie (BJ czekają obecnie szósty rok). Johnny Cash czekał 6 lat, zespół Black Sabbath 10 lat, zespół Kiss 14 lat, a Leonard Cohen lat 15. Włączeni od razu po upłynięciu regulaminowych 25-ciu lat od debiutu fonograficznego byli z kolei np: The Beatles, Bob Dylan, The Jimi Hendrix Experience, Prince, Led Zeppelin, The Rolling Stones, The Who, Nirvana, Guns N' Roses, The Doors, Creedence Clearwater Revival, The Clash i U2.

Ceremonia odbędzie się tradycyjnie w kwietniu.
Ostatnio zmieniony 9 października 2015, o 15:57 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: Damned »

Brand New EVENo pisze:Hej! Pytanie do Wszystkich. Czy ktoś zna i mógłby polecić jakiś program do odtwarzania muzyki, w którym mógłbym robić "radiowe efekty", to jest: przejścia pomiędzy piosenkami w radiowym stylu (wyciszenia itp.), a być może nawet wstawić jakieś jingle, które losowo odtwarzałyby się pomiędzy niektórymi utworami? Z tego co wiem pospolity Winamp nie oferuje takich rewelacji. Ktoś zna jakiś bezpłatny program, w którym takie rzeczy byłyby możliwe?
Miałem kiedyś taką opcję w Winampie. Zapewniał mi to jakiś plugin, ale nie przypomnę sobie teraz nazwy. Poszukam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: monjovi »

Brand New EVENo pisze:Hej! Pytanie do Wszystkich. Czy ktoś zna i mógłby polecić jakiś program do odtwarzania muzyki, w którym mógłbym robić "radiowe efekty", to jest: przejścia pomiędzy piosenkami w radiowym stylu (wyciszenia itp.), a być może nawet wstawić jakieś jingle, które losowo odtwarzałyby się pomiędzy niektórymi utworami? Z tego co wiem pospolity Winamp nie oferuje takich rewelacji. Ktoś zna jakiś bezpłatny program, w którym takie rzeczy byłyby możliwe?

Music Bee ma trochę podobnych efektów, nie wiem czy o to ci chodzi, ale możesz spróbować ściągnąć jest darmowy i naprawdę dobry.

Obrazek


[offtopic]Dla osób które jeszcze nie nabyły New Jersey (!!) w Saturnie za 20 zł można nabyć remastera z 2005 w kartoniku jak i wcześniejszego remastera w plastiku. Jest też cała dyskografia Adamsa, płyta po 19 zł i dla zainteresowanych (szczególnie mam na myśli jednego użytkownika naszego forum ;)) Michael Schenker Group w takiej samej cenie ;)[/offtopic]
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

fajne info, dzięki :)
Brand New EVENo

Re: Offtop

Post autor: Brand New EVENo »

monjovi pisze:
Brand New EVENo pisze:Hej! Pytanie do Wszystkich. Czy ktoś zna i mógłby polecić jakiś program do odtwarzania muzyki, w którym mógłbym robić "radiowe efekty", to jest: przejścia pomiędzy piosenkami w radiowym stylu (wyciszenia itp.), a być może nawet wstawić jakieś jingle, które losowo odtwarzałyby się pomiędzy niektórymi utworami? Z tego co wiem pospolity Winamp nie oferuje takich rewelacji. Ktoś zna jakiś bezpłatny program, w którym takie rzeczy byłyby możliwe?
Music Bee ma trochę podobnych efektów, nie wiem czy o to ci chodzi, ale możesz spróbować ściągnąć jest darmowy i naprawdę dobry.
Dzięki, wypróbuję i kto wie, może się nawet na niego przeniosę, choć zazwyczaj ciężko mi się odzwyczajać od starych śmieci (It's not old, just older).
Brand New EVENo

Re: Offtop

Post autor: Brand New EVENo »

Hah, okazało się, że faktycznie jest plugin do Winampa i jest on domyślnie zainstalowany razem z programem. To wtyczka wyjściowa DirectSound.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Offtop

Post autor: Miracle-BJ »

Czy Duran Duran miało teledysk, w którym wystąpił dziki kot typu tygrys lub pantera? Nie mogę sobie przypomnieć jaki był tytuł tej piosenki :whoeva:
Chyba, że mi się myli z tym utworem :D
https://www.youtube.com/watch?v=yRYFKcMa_Ek
BJ - It's my life - Always !
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Miracle-BJ pisze:Czy Duran Duran miało teledysk, w którym wystąpił dziki kot typu tygrys lub pantera? Nie mogę sobie przypomnieć jaki był tytuł tej piosenki :whoeva:
Chyba, że mi się myli z tym utworem :D
https://www.youtube.com/watch?v=yRYFKcMa_Ek
a to nie był czasami instrumentalny utwór "Tiger Tiger"?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”