Offtop

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Wchodisz do pokoju i widzisz Toma Hanksa myjącego zęby Twoją łyżką. Co robisz?

Wytrącam się z równowagi i upadam na dywan
12
13%
Dzwonię do Gabryśki, bo nie mam w domu orzechów
15
16%
Biorę szklankę i uderzam nią mojego kota
3
3%
Wypluwam Domestos, który chciałem wypić
9
10%
Budyń
54
58%
 
Liczba głosów: 93

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

Tomker pisze:wystarczy odstawić politykę
Staram się od jakichś 10 lat i wciąż ktoś lub coś mi to uniemożliwia. Ja nawet nie mam telewizora, a dobrze wiem, co się dzieje w TVP.
Tomker pisze:i zająć się SWOIM ŻYCIEM
Z jednej strony masz rację i mniej więcej to robię, bo sam ze swojego życia jestem zadowolony. Mimo to nie jestem w stanie być na tyle obojętny, by nie myśleć o tym, jak skończeni frajerzy śpią na forsie tylko dlatego, że są skończonymi frajerami. No i "zająć się swoim życiem" też mi nie pozwalają, bo chcą mi na przykład schrzanić wakacje. Bardzo się starają, aby moje wakacje były schrzanione. Bardzo.
Tomker pisze:to nie Korea itp
Też nie lubię takiego gadania. Jak ktoś porównuje dzisiejszą władzę do komunizmu to od razu znajdzie się ktoś kto powie "Nie wiesz o czym mówisz, za komuny było gorzej." Ma rację. Ale skoro przed 1989 Polska była krajem 1/10 to czy ma mi się podobać to, że teraz jest krajem 2/10?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Cross
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 29 listopada 2017, o 16:15
Ulubiona płyta: Keep The Faith

Re: Offtop

Post autor: Cross »

Mam takie pytanie? Czy jest ktoś chętny pomóc grupie Bon Jovi i piosence Bed Of Roses na pewnej klasycznej liście przebojów? Jeśli tak to dajcie znać to podam szczegóły, bo jak na razie to tylko ja na nich głosuję i ostatnio spadli już na 18 miejsce.
Awatar użytkownika
aniuchna90
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 16 grudnia 2017, o 21:11

Re: Offtop

Post autor: aniuchna90 »

W dzisiejszych czasach coraz mniej jest fanów dobrej muzyki. Dlatego także Bon Jovi szybko spada z list, co zresztą widać gołym okiem.
Wydawało mi się, że potrzebuję jego nierealności, aby przezwyciężyć swoją
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

Ale się ten Chris Cornell w tym roku straszny zrobił.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Offtop

Post autor: Miracle-BJ »

Wszystkim forumowiczom życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018 no i oczywiście koncertu naszych chłopaków w Pl oraz taki skład zespołu jak na poniższym zdjęciu na gali Rock N Roll Hall Of Fame :jupi:

Obrazek
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
luanda
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 24 marca 2018, o 12:28

Re: Offtop

Post autor: luanda »

I jak tam Wam minęły świeta Wielkiej Nocy? Jakieś przemyślenia? Ja głównie słuchałem Bon Jovi :D

BTW - czy myślicie, że fiszki do języka rosyjskiego online są ok?
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2018, o 18:06 przez luanda, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak tylko poczujesz, że nadchodzi normalność, zaraz poszukaj antidotum.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

Dzisiaj byłem w Saturnie i Empiku i postanowiłem porozglądać się za płytami Bon Jovi w tych sklepach. W tym pierwszym były jedynie GH, THINFS w przecenie za 2 dyszki i THINFS Live za 5 dyszek. Dowód na to, że to kupują tylko zagorzali fani jak my, choć cena i tak atrakcyjna jak na tak niszowy produkt. W Empiku natomiast pięknie wystawiona była buźka z HANDa :D Wersja specjalna, której wcześniej nie trzymałem w rękach, z grubszą czarną ramką z przodu i zdjęciem z jakiegoś koncertu z tyłu. Najbardziej na tej fotce w oczy rzucał się Richie :D I tyle, żadnych innych płyt Bon Jovi w Empiku nie znalazłem :whoeva: Żadnego Sliperca, NJ czy KTF, a wśród innych kapel takie klasyki stoją na półkach non stop.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Offtop

Post autor: M.J. »

EVENo pisze:Dzisiaj byłem w Saturnie i Empiku i postanowiłem porozglądać się za płytami Bon Jovi w tych sklepach. W tym pierwszym były jedynie GH, THINFS w przecenie za 2 dyszki i THINFS Live za 5 dyszek. Dowód na to, że to kupują tylko zagorzali fani jak my, choć cena i tak atrakcyjna jak na tak niszowy produkt. W Empiku natomiast pięknie wystawiona była buźka z HANDa :D Wersja specjalna, której wcześniej nie trzymałem w rękach, z grubszą czarną ramką z przodu i zdjęciem z jakiegoś koncertu z tyłu. Najbardziej na tej fotce w oczy rzucał się Richie :D I tyle, żadnych innych płyt Bon Jovi w Empiku nie znalazłem :whoeva: Żadnego Sliperca, NJ czy KTF, a wśród innych kapel takie klasyki stoją na półkach non stop.
Ostatnio w Biedrze było THINFS za 2 dyszki. Co do Empików... w warszawskiej Arkadii gdy tylko otworzyli nowy Empik to półki zawalone były towarem, mogłeś znaleźć tam niemal wszystkie płyty BJ, oczywiście te odnowione wydania. Znalazły się też winyle. Z tego co zauważyłam starsze empiki zaopatrzone są raczej w te najświeższe wydawnictwa, ale czasem znajdzie się jakieś Slippery czy Keep. W Złotych Tarasach widziałam kiedyś samotny egzemplarz Sambory i kilka koncertów na DVD. Chyba nie ma co generalizować, bo o ile w większości zaopatruję się w antykwariatach, to np. Bon Jovi kupiłam właśnie w Empiku. Tam też się czasem coś trafi, ale faktycznie wybór jest raczej okazyjny.
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Offtop

Post autor: wranglerek »

Ja dziś w jednym z Empików u mnie widziałem SLIPPERY na winylu wyeksponowane na standzie na środku sklepu (czyżby jacyś fani tam pracowali, czy tylko zbieg okoliczności tego nie wiem, czy może jakiś związek z dzisiejszą galą - chociaż tego nie podejrzewam). Jednakowoż, aż oczy wyszły bo rzadki to widok zwykle jak coś znajduje to po dłuższym grzebaniu w półkach. Aż mi się ciche "o kurde Bon Jovi" wyrwało, na co moja córka: "tato możesz nie blużnić":)
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
mario33x
It's My Life
It's My Life
Posty: 164
Rejestracja: 2 grudnia 2012, o 20:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Offtop

Post autor: mario33x »

Dzis akurat bylem w media markcie i w TAKI dzien musialem zajrzec w dzial bon jovi, jak zwykle posucha, GH i THINFS Live, ale jakis czas temu w winylach byly doslownie wszystkie albumy jeden po drugim i byl to piekny widok, taka sciana bon jovi:)
Awatar użytkownika
Artquad
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwietnia 2018, o 12:31

Re: Offtop

Post autor: Artquad »

mario33x pisze:Dzis akurat bylem w media markcie i w TAKI dzien musialem zajrzec w dzial bon jovi, jak zwykle posucha, GH i THINFS Live, ale jakis czas temu w winylach byly doslownie wszystkie albumy jeden po drugim i byl to piekny widok, taka sciana bon jovi:)
Ja planuję sobie taką zrobić w domu :D

BTW - czy Waszym zdaniem te oferty kredytów są warte uwagi http://ekredyt24.com.pl/ ? Co o tym myślicie?
Jeśli ktoś się z tobą dzieli wszystkim, co ma, nie możesz go prosić o więcej.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

*** AUTOPROMOCJA ***

Już czas...
Nadchodzi...
Wkrótce tu będzie...


Najbardziej i najdłużej oczekiwana zabawa w historii forum Always!
Czy jesteś na nią gotów?

Pojawi się już w czerwcu
w dziale Gry / Zabawy

Stay tuned...

*** AUTOPROMOCJA ***
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
lissek94
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2018, o 16:26

Re: Offtop

Post autor: lissek94 »

Już się nie mogę doczekać :D:D:D

Na marginesie - jaką podłogę do klubu fitness polecacie... Czy uważacie, że np. taka podłoga do fitness będzie dobrym pomysłem? Co o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony 4 czerwca 2018, o 12:19 przez lissek94, łącznie zmieniany 1 raz.
Celem prześladowań są prześladowania. Celem tortur są tortury. Celem władzy jest władza.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

*** AUTOPROMOCJA ***

Wydawało się, że ten dzień nigdy nie nadejdzie...
Wielu już straciło nadzieję, że kiedykolwiek to się wydarzy...
Oczekiwanie trwało dniami, miesiącami, latami...


ALE NADSZEDŁ JUŻ CZAS!

Najbardziej i najdłużej oczekiwana zabawa w historii forum Always!
Czy jesteś na nią gotów?

Pojawi się już PIERWSZEGO CZERWCA!
w dziale Gry / Zabawy

Stay tuned...

*** AUTOPROMOCJA ***
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Offtop

Post autor: JonetteBJ »

Dobrze, że 1-go mam wolne od szkoły :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”