Offtop

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ

Wchodisz do pokoju i widzisz Toma Hanksa myjącego zęby Twoją łyżką. Co robisz?

Wytrącam się z równowagi i upadam na dywan
12
13%
Dzwonię do Gabryśki, bo nie mam w domu orzechów
15
16%
Biorę szklankę i uderzam nią mojego kota
3
3%
Wypluwam Domestos, który chciałem wypić
9
10%
Budyń
54
58%
 
Liczba głosów: 93

EVENo

Post autor: EVENo »

1. Zauważyliście kto napisał ostatniego newsa na głównej?

2. Mimo, że chodze do nowej szkoły (im. Jana Matejki) już od półtora miesiąca, to dopiero dzisiaj zauważyłem, że po prawej stronie od drzwi wejściowych jest wymalowany wieeeeelki Stańczyk z naszego loga :D
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Co w związku z tym, że Adrian dodał newsa?
Ostatnio zmieniony 19 października 2010, o 15:30 przez alniac, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Budyń najlepiej czekoladowy ;]
EVENo

Post autor: EVENo »

O, więcej dodaje. Nie patrze na autorów newsów, ale dziś mi się rzuciło w oczy. Myślałem, że po prostu poszedł w pizdu. A tymczasem jest wytrwalszy niż myślałem, wątpie, żeby pisanie samych newsów go zadowalało :D

Tak teraz poszedłem do kuchni i się głęboko zastanawiam - po cholere ludzie gotują kapuste kiszoną? Przecież ona traci cały smak! I składniki odżywcze przy okazji też ;/
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Tak teraz poszedłem do kuchni i się głęboko zastanawiam - po cholere ludzie gotują kapuste kiszoną? Przecież ona traci cały smak! I składniki odżywcze przy okazji też
Takie herezje może mówić tylko osoba, która nigdy nie jadła zupki potocznie zwanej Kapuśniak.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Pamiętacie jak mówiłem że Alec był najrzadziej pokazywanym członkiem Bon Jovi w teledyskach. Doszedłem do tego wniosku oglądając klipy z pierwszej połowy lat 90. Gdyby ludzie byli bardziej domyślni w tych czasach, to pewnie zauważyliby że coś nie gra w tym zespole. W "Bed of Roses" Rychu notorycznie zasłaniał Aleca (a scen z byłym basistą było tyle co kot napłakał). W "Dry County" były tylko dwa zbliżenia na niego. O "Always" nie będę się łaskawie wypowiadał, bo wszystko wiecie. Zresztą jeśli chodzi o rockowe teledyski z przełomu lat 80/90, to basiści byli najbardziej pokrzywdzeni, jeżeli chodzi o ilość scen w jakich ich pokazywali. Bon Jovi coś nie ma szczęścia do bassmanów, a koronnym przypadkiem tego jest Hugh.

Ponadto wiecie co łączy teledyski "Living in Sin", "Always" i "All About Lovin' You"? We wszystkich trzech Jon śpiewał do takiego starego mikrofonu wstęgowego typu RCA.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Gem, nie myślałeś wcześniej o założeniu bloga?
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Niestety, nie mam tego w bliższych (ani dalszych) planach. Jednak ktoś mi to już kiedyś proponował, jednak niespecjalnie rwę się do tego.
EVENo

Post autor: EVENo »

Rattie pisze: Takie herezje może mówić tylko osoba, która nigdy nie jadła zupki potocznie zwanej Kapuśniak.
Jadłem setki razy, a u Was to się chyba Kwaśnica nazywa, czyż nie?
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

jovizna pisze:Gem, nie myślałeś wcześniej o założeniu bloga?
Dobry pomysł, albo niech założy jakąś stronkę na temat teledysków, czy też swojego ulubionego reżysera ;) Może byś w ten sposób Gem spotkał innych maniaków :D
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Zakładanie blogów internetowych mogę określić jednym słowem: ?ENUA.

Chciałbym też coś doprecyzować jeżeli chodzi o teledyski. Mi się bardzo podobają klipy w wersji performance (tylko sam grający zespół w jednym miejscu) a Marty Callner nie jest jedynym twórcą takich teledysków. Takie klipy ma m.in.: Julien Temple (ZZ Top "Pincushion") czy bracia Albert i Allen Hughes (Korn "Here to Stay" i "Thoughtless"). Te dwa wideoklipy pionierów nu-metalu są stylistycznie najbliższe Marty'emu.

Korn "Thoughtless" (MTV version)
http://www.56.com/u60/v_MTk1OTEwNQ.html

Korn "Thoughtless" (Performance version)
http://rutube.ru/tracks/1796161.html?v= ... f42dcd5962

Podobnie jak "Always" Bon Jovi, ten teledysk Korna ma też trzecią oryginalną wersję, która nigdy nie trafiła w eter. Zakończenie było dużo bardziej szokujące niż w wersji MTV, ponieważ ten koleś ich po prostu wszystkich zastrzelił z broni automatycznej. Gdzieś o tym przeczytałem, ale tej wersji nigdy nie znalazłem.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Geminiman019 pisze: Zakończenie było dużo bardziej szokujące niż w wersji MTV, ponieważ ten koleś ich po prostu wszystkich zastrzelił z broni automatycznej. Gdzieś o tym przeczytałem, ale tej wersji nigdy nie znalazłem.
Ja widziałem tą wersje ale to nie była broń automatyczna tylko zwykła wiatrówka a później wszyscy razem poszli na hot-dogi
C'mon
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Ciekawe jovi. A gdzie mogę to obejrzeć? Jestem ciekawy jak to wygląda.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

EVENo pisze:
Rattie pisze: Takie herezje może mówić tylko osoba, która nigdy nie jadła zupki potocznie zwanej Kapuśniak.
Jadłem setki razy, a u Was to się chyba Kwaśnica nazywa, czyż nie?
No to się bulwersujesz nad gotowaną kapuchą kiszoną?
I nie, kwaśnica to zupełnie inna sprawa.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
EVENo

Post autor: EVENo »

Rattie pisze:No to się bulwersujesz nad gotowaną kapuchą kiszoną?
I nie, kwaśnica to zupełnie inna sprawa.
Kapuśniak i Kwaśnica to jedno, a gotowana kapusta do obiadu to drugie. Mówiłem o kapuście jako dodatek do kotleta itp. Wolałbym zjeść surową, niż ugotowaną.

[ Dodano: 2010-10-21, 19:54 ]
Zaraz sie pobecze.

Napisałem po demotem, w którym ktoś się wyżala, że nie ma dziewczyny, że sądząc po nicku to nic dziwnego ("proboszcz87")

A jakaś p**** mi na to:
Wiesz co patrząc na twój nick pewnie jesteś brzydki i grasz w tibie albo w inne gówno ;)

Brzydki - owszem. Ale żaden ch*j mnie do Tibii nie będzie porównywał.
Ostatnio zmieniony 21 października 2010, o 20:17 przez EVENo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”