Offtop

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ

Wchodisz do pokoju i widzisz Toma Hanksa myjącego zęby Twoją łyżką. Co robisz?

Wytrącam się z równowagi i upadam na dywan
12
13%
Dzwonię do Gabryśki, bo nie mam w domu orzechów
15
16%
Biorę szklankę i uderzam nią mojego kota
3
3%
Wypluwam Domestos, który chciałem wypić
9
10%
Budyń
54
58%
 
Liczba głosów: 93

Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Jest to chyba najprężniej rozwijający się temat na tym forum. :)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Dopiero teraz trafilam na ten temat. Tylko jeden komentarz - EVENo, meeeen, co ty bierzesz? :D Dobre to macie haha.
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
EVENo

Post autor: EVENo »

ROCKSTAR pisze:Jason Bieber
Wierzę Ci :D
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Jeżeli chodzi o mój charakter to jestem prawdziwym indywidualistą. Przypominam kota, który chodzi własnymi ścieżkami. Nigdy nie miałem żadnej dziewczyny i jestem z natury zamkniętym samotnikiem. Nie zachwycam się jak inni serialami typu "Fringe", "Lost" czy "House M.D.", ponieważ wolę sobie oglądać na YouTube coś co nigdy nie było emitowane w naszym kraju. Nie mam telefonu komórkowego jako jedyny z rodziny. Chociaż pozostali członkowie rodziny próbują mnie na niego namówić gdy jadę na zajęcia na studia (studiuję zaocznie i nie ma mnie przez cały dzień w sobotę i niedzielę), ale ja i tak stawiam opór oraz nie daję się złamać. Wszystko to robię by nie dać się zdegradować do tzw: "masy". Czasami z powodu mojego silnego indywidualizmu, czuję się jak społeczny outsider albo klaun na mszy pogrzebowej.
EVENo

Post autor: EVENo »

mała-mi pisze:EVENo, meeeen, co ty bierzesz? :D
Jak ktoś jest zabawny i ma serdecznie dość plastikowego Bon Jovi to od razu musi cos brać? ;) Uczę się od Majewskiego i Prokopa :D
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Geminiman019 pisze:Nigdy nie miałem żadnej dziewczyny i jestem z natury zamkniętym samotnikiem. Nie zachwycam się jak inni serialami typu "Fringe", "Lost" czy "House M.D.", ponieważ wolę sobie oglądać na YouTube coś co nigdy nie było emitowane w naszym kraju. Nie mam telefonu komórkowego jako jedyny z rodziny.
Brak komórki i nieoglądanie seriali nie czyni indywidualistą :). Ja za to jako jedyny z rodziny nie ma włosów :D.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

W dobie gdy na jednego obywatela naszego kraju, przypada więcej niż jeden telefon komórkowy, taka postawa może budzić zdziwienie.
Awatar użytkownika
kami
It's My Life
It's My Life
Posty: 109
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, o 13:14
Lokalizacja: chwilowo Warszawa

Post autor: kami »

Geminiman wiesz ja lubiłam czasem poczytać te Twoje wypociny o Martym Callnerze, ale to co w tym offtopie wypisujesz .. włos mi się jeży na głowie :) A ja włosy mam.
We need something to believe in
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Geminiman wiesz ja lubiłam czasem poczytać te Twoje wypociny o Martym Callnerze
Nieważne, na razie skończmy z tym na jakiś czas z tym reżyserem. Jeżeli chodzi o mnie to przez 12 dni mam fajrant, ponieważ zjazdy na studia zaoczne są u mnie co drugi tydzień. Przez te dni potwornie się nudzę. Nie pracuję ponieważ wciąż nie znalazłem niczego co mogłoby mnie zainteresować (jakby co to zawsze mieszkam w tym samym miejscu z rodzicami i nigdy nie mieszkałem w jednym pokoju razem z kilkunastoma obcymi ludźmi, czytaj: z innymi studentami). Tato namawia mnie żebym pojechał do miasta, bo jak sam twierdzi, lepiej funkcjonuję. Jednak robię to rzadziej niż raz w tygodniu.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

A co studiujesz gem?
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

głupia sprawa bo ja posiadam 3 numery aktywne ... i czasami mam ochote uwolnić się od tych smyczy ... wyłaczyć telefony i odpocząć :) ale ilekroć wyłącze telefon to chwile później muszę zadzwonić ;)
C'mon
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Media Cyfrowe i Komunikacja Elektroniczna, Studia Magisterskie, II Rok. Niedługo będę pisał i bronił pracę magisterską.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:
jovi pisze:Geminiman019 czytając Twoje posty popieram program Tuska o zamknięciu wszytskich sklepów z dopalaczami
Ivona Pavlovic: 10
Zbigniew Wodecki: 10
Beata Tyszkiewicz: 10
Piotr Galiński: 10
Rozwaliłeś mnie już po raz kolejny :D

Gem widzę, że bardzo lubisz pisać o sobie. Ciekawy kierunek studiujesz, brzmi nawet ciekawiej od mojego...chociaż to niemożliwe :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Agata, co studiujesz? :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Agata jest na studiach medycznych i studiuje House'ologie powiązaną z psychologią wewnętrznych układów pokarmowych w skrócie coś z fotografią ;)
C'mon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”