Offtop

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ

Wchodisz do pokoju i widzisz Toma Hanksa myjącego zęby Twoją łyżką. Co robisz?

Wytrącam się z równowagi i upadam na dywan
12
13%
Dzwonię do Gabryśki, bo nie mam w domu orzechów
15
16%
Biorę szklankę i uderzam nią mojego kota
3
3%
Wypluwam Domestos, który chciałem wypić
9
10%
Budyń
54
58%
 
Liczba głosów: 93

EVENo

Post autor: EVENo »

Geminiman019 pisze:Mam 25 lat i w ogóle nie interesuję się płcią przeciwną. Chyba naprawdę zostanę starym kawalerem.
A ja mam zupełnie odwrotnie: to płeć przeciwna się mną w ogóle nie interesuje.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

To że nie interesują mnie dziewczyny, wcale nie oznacza że jestem jakimś homosiem i pedziem. Ja w ogóle nie mam orientacji seksualnej. Zawsze znajdą się faceci których w ogóle nie interesuje płeć przeciwna, piwo i piłka nożna. Jestem jednym z nich. Jakby co to nie mam też najmniejszego zamiaru pójść w celibat i sutannę.
EVENo

Post autor: EVENo »

?eby nie było offtopu w topicu "Greatest Hits": Napisałem tekst dla ewentualnej piosenki dla Bon Jovi i Davida Guetty [styl: 1 zwrotka, refren, 2 zwrotka, refren, dopełnienie (czyli to coś przed ostatnim refrenem, często zamiast solówki), refren]:

Bon Jovi ft. David Guetta (albo odwrotnie) - I'm Superstar

Hey! O yeah! Come on David! Let's gooooooo!

This is my father.
This is my mother.
Yeah, yeah.
This is my sister.
This is my brother.
O yeeeeeeeah. O yeeeeeeeeeah. O YEEEEEEEEAH!

Hey, hey, hey! Look at this!
Yeah, yeah, yeah, yeah.
Hey, hey, hey! I'm Superstar!
Yeah, yeah, yeah, yeah.

This is my dog.
This is my cat.
Yeah, yeah.
This is my house.
This is my town.
O yeeeeeeeah. O yeeeeeeeeeah. O YEEEEEEEEAH!

Hey, hey, hey! Look at this!
Yeah, yeah, yeah, yeah.
Hey, hey, hey! I'm Superstar!
Yeah, yeah, yeah, yeah.

(3,5 sekundowe solo Richiego)

Oh yeah!
This is my life!
(x24)

O yeeeeeeeah. O yeeeeeeeeeah. O YEEEEEEEEAH!

Hey, hey, hey! Look at this!
Yeah, yeah, yeah, yeah.
Hey, hey, hey! I'm Superstar!
Yeah, yeah, yeah, YEEEEEEEEAH!


Podoba się?

[ Dodano: 2010-10-25, 15:22 ]
Aha, zapomniałem dodać, że piosenka trwa 6 minut i 27 sekund. Radiowa wersja jest skrócona. Początkowa miała być bez fragmentu "This is my life! (x24)", bo trwa on 2 i pół minuty, ale okazał się zbyt fajny i wycięto solo.
Tak więc radiowa wersja trwa nie 6:27, a 6:24!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

K...wa hit murowany :D. Już nawet sobie to nucę pod nosem :P
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

jovizna pisze:Hahah zapytał Casanova...
Dziekuję, że wreszcie mnie doceniłaś.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

EVENo, dobre. A jaki mógłby być teledysk to takiego utworu?
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Jedna, wielka biba w klubie, hę?
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

No raczej. Ponadto oprócz Jona i D. Guetty byłby w nim? Rysiek na pewno. Co do klawiszowca i perkusisty mam wątpliwości. Może też wreszcie zobaczylibysmy Hugha. No i jaką miałby długość, skoro po wycięciu tego 4-sekundowego sola, zostaje nam 6:24. Zawsze można coś wykombinować.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Musiałyby być oczywiście jakieś wstawki z zobrazowanym wzywaniem do pokoju na świecie i pomaganiem głodnym dzieciom. Na przykład coś w stylu "oh yeah, jestem superstar i karmię głodne dzieci, ale jestem fajny, oh yeah!".
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
EVENo

Post autor: EVENo »

Dobra, skoro prosicie o teledysk to już się za niego biorę:
(DG - David Guetta; BJ - Jon Bon Jovi) UWAGA Tekst piosenki [potrzebne źródło] nie ma nic wspólnego z wideoklipem.

DG podłącza do prądu swój sprzęt. Po włożeniu wtyczki do gniazdka rozpoczyna się muzyka (DG w przeciągu 0,2 sekundy znajduje się na stanowisku DJ'a). Podnosi ręce, a za nim cała publiczność. Bierze iPhona (koniecznie musi być widoczne jaki to telefon) i pisze SMS-a do BJ.

Tymczasem przejście na jakiś budynek. Tylnymi drzwiami wychodzi BJ z dwoma ochroniarzami. Przejście na przód budynku gdzie miliony fanów oraz paparazzi zauważają wybiegającego BJ i ruszają w jego stronę. Zanim nadejdą - BJ już siedzi w limuzynie i odjeżdża z piskiem opon (przyśpieszenie samochodu jest równomierne z kwestią Let's gooooooo!)

Jesteśmy w środku limuzyny. BJ z dwoma laskami obok siebie. Rozpoczyna 1. zwrotkę. Międzyczasie przejścia do klubu gdzie szaleje DG i z powrotem. W pewnym momencie można zauważyć, że w tłumie wyróżniają się trzy osoby z blond kręconymi włosami. Jedna z tych osób to David Bryan.

Gdy Jon wykrzykuje O yeeeeeeeah Mamy zbliżenie na limuzynę. Za drugim razem na BJ, a za trzecim na cztery laski szalejące w klubie. Za trzecią od lewej wystaje czyjaś głowa patrząca w lewą stronę. To Hugh.

Podczas refrenu mamy różne sceny, jak np. DG kiwający głową, BJ wskazujący palcem na jedną z lasek (w trakcie kwestii Look at this!), szalejący tłum w klubie oraz fanów i paparazzi przygotowanych na powitanie BJ (tych samych, którzy stali przed budynkiem).

Po refrenie jest chwilowe wyciszenie. Podczas niego widzimy Richiego, który tak mocno kiwnął głową, że pot z jego włosów się "rozpryskał". Scena ta jest w zwolnionym tempie.

Zwrotka druga i limuzyna dojeżdża pod klub. Jednak kierowca zauważa, że fani czekają, więc objeżdża naokoło i podjeżdża do tylnego wyjścia. Tam czeka Tico, który pokazuje ręką gest "Chodź tu" (scena trwa 0,72 sekundy). BJ całuje dziewczyny i biegnie do wejścia. Podczas kwestii O yeeeeeeeah. O yeeeeeeeeeah. O YEEEEEEEEAH! wchodzi na stanowisko DJ'a, wita się z DG, bierze mikrofon i mamy refren.

Przechodzimy do This is my life! (x24):
Za pierwszym razem: ujęcie na bawiących się ludzi w zwolnionym tempie.
2: Skaczący BJ i DG w zwolnionym tempie.
3: Po raz kolejny cztery szalejące laski (tym razem bez głowy Hugha) w zwolnionym tempie.
4: Piękna brunetka posyłająca całusa do kamery w zwolnionym tempie.
5: Piękna blondynka nagrywająca BJ i DG swoim iPhonem (koniecznie musi być widoczne jaki to telefon) w zwolnionym tempie.
6: Paparazzi którzy w końcu dostali się do klubu i robią setki zdjęć w zwolnionym tempie.

7-12: To samo w normalnym tempie (wszystko będzie się raz powtarzać).

13-18: W szybkim tempie (trzy powtórki).

19-24 (+O yeeeeeeeah. O yeeeeeeeeeah. O YEEEEEEEEAH!): W bardzo szybkim tempie (osiem powtórek).

Ostatni refren to komplikacja wielu dwu-sekundowych ujęć (typowe do dzisiejszych teledysków). Całość kończy się na BJ opierającym się jedną ręką na DG, drugą trzymającą mikrofon. Rękę z mikrofonem spuszcza i piosenka się kończy. Tłum szaleje. BJ przybija piątkę z DG. Ponowne ujęcie na szalejący tłum i ściemnienie.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

EVENo pisze:2: Skaczący BJ i DG w zwolnionym tempie.
To Jon skacze? Oo
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Geminiman019 czytając Twoje posty popieram program Tuska o zamknięciu wszytskich sklepów z dopalaczami
C'mon
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

Ten temat jest boski :D
EVENo

Post autor: EVENo »

jovi pisze:Geminiman019 czytając Twoje posty popieram program Tuska o zamknięciu wszytskich sklepów z dopalaczami
Ivona Pavlovic: 10
Zbigniew Wodecki: 10
Beata Tyszkiewicz: 10
Piotr Galiński: 10
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

A ja musze wyznac cos publicznie- dzieki temu forum odkrylem istnienie takich postaci jak David Guetta czy Jason Bieber-z ciekawosci zajrzalem na YouTube... i juz zaluje ,ze poznalem...:)

BTW- dajecie rade wszyscy w tym Offtopie, hehe:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”