Sport

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

KondZik pisze:Nie przepadasz bo dyrektor sportowy za miedzą :P ?? Hehe
Chodziło, że nie za bardzo przepadam za obecną reprezentacją Francji, a do Zidane zawsze sentyment pozostał. Chyba, że mocno mnie wnerwi jako dyrektor sportowy Realu. ;) Aż dziwne, ze po odejściu Zidane do Realu, nie zostałem ich kibicem. Chyba jednak nigdy za nimi nie przepadałem.
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2011, o 10:29 przez Smolek, łącznie zmieniany 2 razy.
KondZik

Post autor: KondZik »

No tak, poprawiłem się później. ?le zrozumiałem na początku. A ja lubie nawet Nasriego teraz jeśli chodzi o obecną FRA, no i Gignac'a.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Urugwaj w finale. Pokonał Peru 2:0, a strzelcem obu bramek był Luis Suarez.
Dzisiaj Wenezuela - Paragwaj.
KondZik

Post autor: KondZik »

Więc finał będzie Urugwaj - Paragwaj. Będzie znowu Larissa (dla Jej fana wspominam :P ).

A teraz klubowa gała:

- Jak Wam się Wisełka podobała?? Od dziecka im kibicuje i mam nadzieje, że poprawią jeszcze gre przed Litexem.
- Właśnie zaczyna się mecz Dundee - Śląsk. Jak obstawiacie?
ps. jest w necie stream jak coś :cfaniak:
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Śląska to chyba lepiej nie oglądać, liczyłem na nich a tu widze wyszli osrani i przytłoczeni rangą meczu i fanatycznymi kibicami. Juz sie boje drugiej połowy ;p
Obrazek
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

KondZik pisze:Więc finał będzie Urugwaj - Paragwaj. Będzie znowu Larissa (dla Jej fana wspominam :P ).
Haha, to żeś dowalił teraz. :P
KondZik pisze:A teraz klubowa gała:

- Jak Wam się Wisełka podobała?? Od dziecka im kibicuje i mam nadzieje, że poprawią jeszcze gre przed Litexem.
- Właśnie zaczyna się mecz Dundee - Śląsk. Jak obstawiacie?
ps. jest w necie stream jak coś :cfaniak:
A no Wisełka nie najgorzej gra. Podoba mi się ich styl Mało Polaków w wyjściowej jedenastce, ale przy tym składzie to akurat jest plus. W sumie mają 2 mocne składy wg. trenera. Oby awansowali do fazy grupowej.

Co od meczu Śląska, to mogą mieć lekki problem z Dundee. Jestem fanem Celticku Glasgow i intersuję się SPL. Więc z doświadczenia wiem, że u siebie Dundee nie jednym sprawia kłopoty. Ale powinni dać radę. Transmisja na Polsacie Sport też jest z tego co wiem.

PS. Dzięki KondZik, że odświeżyłeś ten temat, bo czekałem na to. ;)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

sebcio14 pisze:Ale powinni dać radę. Transmisja na Polsacie Sport też jest z tego co wiem.
Sebcio chyba nie ogarniasz bo mecz już trwa i Śląsk dostaje 3-1 ;p
Obrazek
KondZik

Post autor: KondZik »

No ciężki mecz jak to na wyspach. Początek bez komentarza... Kelemen też... ale walczmy do końca !!

[ Dodano: 2011-07-21, 22:14 ]
ALE STRZA?!!!!!!!!!! :jupi: :jupi: :jupi:

[ Dodano: 2011-07-21, 22:35 ]
;) Dużo szczęścia, ale ważne że jedziemy dalej.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Mówiłem, że Dundee u siebie jest naprawdę mocne. Ledwo, ale jakoś przeszli, dobre i to. ;)
EVENo

Post autor: EVENo »

No cóż. Wyłączyłem ten mecz po sześciu minutach i po raz pierwszy w przypadku jakiejkolwiek polskiej drużyny piłkarskiej się pomyliłem skazując ich na porażkę przedwcześnie. Może nie powinienem oglądać meczów to w końcu zaczną wygrywać? :P
KondZik

Post autor: KondZik »

EVENo możliwe ;) Ja kiedyś oglądałem mecz Polskiej rep. jeszcze za Leo to był mecz u nas co wysoko wygraliśmy, wybaczcie mi, że nie pamiętam z kim. I co bramka padała to akurat sie odwracałem czy coś :P Hehe Wszyscy się ze mnie śmiali :)
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

U mnie tak jest, jak z tatą czasem oglądam jakiś mecz. Co wychodzi na papierosa, to bramka, albo lepiej grają. ;)

W sobotę mecz o 3 miejsce w CA.
Peru - Wenezuela

Niedziela 20:45 Finał:
Urugwaj Paragwaj

Jakie typy ? :P
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

3 miejsce - Wenezuela
Zwycięzca turnieju - Paragwaj - ze względu na tą tak zaangażowaną w doping fankę, której w gazetach pełno :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
EVENo

Post autor: EVENo »

Ja obstawiam Wenezuelę oraz Urugwaj. A jak nie to powiem, że pewnie źle przeczytaliście, w końcu Paragwaj podobnie brzmi :P
KondZik

Post autor: KondZik »

Stawiam tak jak EVENo, a ta jakże kochająca sport panna będzie i tak szczęśliwa, bo tyle milionów finał obejrzy ;) :cfaniak:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”