Sport

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: Damned »

Te konta widmo faktycznie już ciężko policzyć, ale myślę, że jeżeli ktoś zakładałby je celowo, np. po to, żeby zmanipulować wyniki jakiejś sondy, to nie musiałby za każdym razem zaznaczać swojej obecności nic nie wnoszącymi postami.

A po drugie, jeżeli już zacznie podejrzanie przybywać głosów w forumowych sondach, to na pewno to zauważymy, ale póki co wygląda na to, że za te konta, a przynajmniej większość z nich, nie odpowiada człowiek.
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Sport

Post autor: M.J. »

To co, kogo typujemy do medalu i Kryształowej Kuli (co niekoniecznie musi oznaczać to samo nazwisko)? :)

Konkurs w Wiśle trwa, nasi zgodnie z przewidywaniami póki co na szczycie pudła, a ja piszę to, co powtarzam kolegom z pracy od kilku dni.

W drużynie medal mamy murowany. Drużyna jest równa, dobrze przygotowana i trzyma formę z zeszłego sezonu. O ile w środku zimy nie nastąpi żaden kataklizm (tfu, tfu, tfu), to staniemy na olimpijskim podium.

Indywidualnie - ciężko stwierdzić. O ile w drużynie skaczemy równo, o tyle w solowych występach bywa różnie. Abstrahując od igrzysk, a skupiając się na Pucharze Świata, na pewno nie przekreślałabym Maćka Kota ani Dawida Kubackiego. Co prawda formę kumulują powoli, ale obaj są ambitni i dosyć równi. Niestety w przypadku Maćka ta ambicja działa właśnie na jego niekorzyść. Myślę, że koniec końców obaj będą wysoko w klasyfikacji generalnej.
Jeśli chodzi o Kamila Stocha - tu akurat byłabym raczej ostrożna. Póki co nie rozwinę myśli. Ale lubię niespodzianki ;)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
Mystery
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 16:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sport

Post autor: Mystery »

EVENo pisze: Program jest wciąż ten sam. Pojawia się nowa osoba, pisze jedno zdanie w losowym temacie i znika na wieki wieków Amen. Dlaczego? Po co? Skąd i jak?
Brzmi jak gotowy scenariusz na jakiś kinowy horror :D
M.J. pisze:To co, kogo typujemy do (...) Kryształowej Kuli ?
No kogo jak nie MNIE? :D ;)
I got something to believe in...
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Sport

Post autor: JonetteBJ »

Grupa H Mistrzostw Świata w Rosji:
Polska
Senegal
Kolumbia
Japonia
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

Nie wiem czemu grupa "Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea" mnie śmieszy :D Mam wrażenie, że da się wiele powiedzeń przerobić i wykorzystać na potrzeby tej grupy :D No i jest to chyba właśnie ta grupa śmierci, choć niezbyt wyraźna :P Argentyna, Chorwacja, Islandia, Nigeria chyba najbardziej wyrównana, każdy ma tu szanse na wyjście.

A my, fajnie, że bez kogoś z Europy, bo dzięki temu będzie ciekawie, no i chyba jednak łatwiej ;) Nie dać się zaskoczyć Senegalowi i Kolumbii, to nie powinno być trudne, choć w przeszłości nawet tego nasi piłkarze nie potrafili zrobić :lol:
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Sport

Post autor: JonetteBJ »

Niby tak, ale myślę, że w perspektywie wyjścia z grupy i gry w dalszej fazie przydałby się w grupie jakiś mocniejszy rywal, najlepiej w trzecim meczu grupowym. Tak na "przetarcie" ;) Zawsze to jeden mecz więcej
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

JonetteBJ pisze:Niby tak, ale myślę, że w perspektywie wyjścia z grupy i gry w dalszej fazie przydałby się w grupie jakiś mocniejszy rywal, najlepiej w trzecim meczu grupowym. Tak na "przetarcie" ;) Zawsze to jeden mecz więcej
Cóż, nie wiem jak dziś, ale kiedyś Japończycy byli całkiem mocni i grali specyficznie. Zakładając, że w każdej innej dyscyplinie sportu nadal tacy są, to myślę, że choć to drużyna z czwartego koszyka to mogą być "tricky".

Tak czy siak, uważam, że ten Mundial będzie należał do zespołów z Europy i jeśli natrafimy na takowy (dosłownie dowolny) to wtedy zaczną się problemy. Granie na Starym Kontynencie zrobiło się tak unikatowe, że równie dobrze możemy obstawiać Niemców, Hiszpanię i Włochów, co Islandię, Serbię i Czarnogórę. Nie wiem, czy Reszta Świata może coś na to poradzić.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Sport

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze: Cóż, nie wiem jak dziś, ale kiedyś Japończycy byli całkiem mocni i grali specyficznie. Zakładając, że w każdej innej dyscyplinie sportu nadal tacy są, to myślę, że choć to drużyna z czwartego koszyka to mogą być "tricky".

Tak czy siak, uważam, że ten Mundial będzie należał do zespołów z Europy i jeśli natrafimy na takowy (dosłownie dowolny) to wtedy zaczną się problemy. Granie na Starym Kontynencie zrobiło się tak unikatowe, że równie dobrze możemy obstawiać Niemców, Hiszpanię i Włochów, co Islandię, Serbię i Czarnogórę. Nie wiem, czy Reszta Świata może coś na to poradzić.
Nippon w Azji rządzi i jeśli kiedyś dostaliśmy z megaszybkobiegającymi Koreańczykami to dzisiaj obawiam się czy nasi obrońcy (eksperymenty z 3-4 obrońcami, tasowaniem składu, linią lub indywidualnym kryciem) zdołają w przyspieszonym tempie nie popełnić błędów z Japonią hehe... Po towarzyskich sprawdzianach rozegranych bez naszej piłkarskiej "elity" mozna stwierdzić jedno: Jak przeciwnikom uda się wyeliminować z gry Lewego to będzie ciężko cokolwiek strzelić, a jeśli nie zdążymy do czerwca zgrać obrony to będzie niebezpiecznie :D
Jak uda się pokonac te 2 rzeczy to NIE SĄ to przeciwnicy, których nie możemy ograć :)
P.S. Filip, szykuj grafikę na ligę typerów! ;)
Widzę, że będziemy mieć w zabawie nowego specjalistę (Jonette? :) ) :ok:
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Sport

Post autor: JonetteBJ »

Tomker pisze:P.S. Filip, szykuj grafikę na ligę typerów! ;)
Widzę, że będziemy mieć w zabawie nowego specjalistę (Jonette? :) ) :ok:
Z chęcią piszę się na zabawę :D W typowanie bawię się z rodziną chyba od 3 (?) ostatnich wielkich imprez, teraz czas nowe towarzystwo w grze ;)
...And I guess I'd rather die than fade away!
usunięty użytkownik 4858

Re: Sport

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

JonetteBJ pisze:
Tomker pisze:P.S. Filip, szykuj grafikę na ligę typerów! ;)
Widzę, że będziemy mieć w zabawie nowego specjalistę (Jonette? :) ) :ok:
Z chęcią piszę się na zabawę :D W typowanie bawię się z rodziną chyba od 3 (?) ostatnich wielkich imprez, teraz czas nowe towarzystwo w grze ;)
SUPER!
Bardzo miło będzie dodać kolejnego Forumowicza do zabawy :)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

Tak, granie naszych rezerw przypomniało mi o starych dobrych* czasach :D A Japonia to mistrzowie w kontuzjowaniu dobrych graczy, ale na szczęście zazwyczaj robią to w meczach towarzyskich przed Mundialem :D

Typer będzie tym razem mega trudny, bo tak jak mówiłem, równie dobrze można obstawiać Drużynę A, co Mrówkę Z.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Sport

Post autor: prezes1 »

Można powiedzieć że losowanie łaskawe ale nie lekceważyłbym nikogo. Dość egzotyczne towarzystwo.
Kolumbia- wiadomo, z Japońcami ostatni mecz przegraliśmy. Niech wygrają z Senegalem i zobaczymy co dalej... :)
A jak wyjdą z grupy to Belgia/Anglia/Brazylia i pewnie goodbye ale z Belgią to można powalczyć jeszcze, karne przepchnąć etc. ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sport

Post autor: Adrian »

Jedna z najłatwiejszych grup co nie oznacza że łatwych. No i my lubimy od tego typu zespołów "niespodziewanie" dostawać łomot ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sport

Post autor: Kuba80BJ »

Losowanie dość łaskawe ale na tym poziomie to nigdy nie wiadomo kto jest wygodniejszy. Trzeba grać swoje i modlić się, żeby Lewy był zdrowy :) Nie będzie kompleksu gry z rywalem, od którego zawsze dostajemy baty. Na papierze jesteśmy najlepsi w grupie, kompleksów nie mamy, więc powinno być dobrze ale grać trzeba tak jakby to byli giganci, bo skarcą nas szybko.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: Damned »

Tomker pisze:P.S. Filip, szykuj grafikę na ligę typerów! ;)
Proponuję kompromis. Ja zaprojektuję tabelę, a Ty będziesz ją aktualizował i podliczał punkty wszystkich graczy. Co Ty na to? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”