Rock And Roll Hall Of Fame

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Rock And Roll Hall Of Fame

Post autor: EVENo »

Adrian pisze: Cośtam cośtam
REHABILEJKO pisze: Cośtam cośtam
Okej, przenoszę tę dyskusję tutaj. Nie jako admin, a jako forumowicz, bo umiem korzystać z wyszukiwarki i...

... I okazało się, że na naszym forum nie ma tematu o Rock And Roll Hall Of Fame xD
To znaczy się jest, nawet kilka, ale wszystkie dotyczą powiązań HOF z Bon Jovi. Więc, do jasnej ciasnej, chyba nikt z nas nie zna się na muzyce, skoro dopiero dzisiaj którykolwiek z nas otwiera temat dotyczący tego przedsięwzięcia.

Zapraszam do dyskusji. Dla ułatwienia podrzucam listę nominowanych na 2019 rok. Damned, jeśli to czytasz, nie czuj się winny. Wszyscy wybraliśmy zły wątek :P

Def Leppard
Devo
Janet Jackson
John Prine
Kraftwerk
LL Cool J
MC5
Radiohead
Rage Against the Machine
Roxy Music
Stevie Nicks
The Cure
Todd Rundgren
Rufus & Chaka Khan
The Zombies
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Rock And Roll Hall Of Fame

Post autor: Adrian »

Brawo EVENo!

A patrząc na dotychczasowe wyniki:
101605 Votes Stevie Nicks
95520 Votes Def Leppard
66336 Votes The Cure
50673 Votes Todd Rundgren
47961 Votes The Zombies

To wydaje mi się, że w tym roku dojdzie do sytuacji, że z głosowania fanów przynajmniej 2ka nie zostanie wprowadzona do HOF jeżeli tendencja się utrzyma..
Kraftwerk, Rage Against the Machine, Radiohead, Janet Jackson -> myślę, że 2 z tej 4ki będzie wprowadzonych do HOF, a póki co nie mieszczą się w top5.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Rock And Roll Hall Of Fame

Post autor: EVENo »

Janet Jackson zwyczajnie tam nie pasuje... Nie wiem, niby nic do niej nie mam, ale nie da się ukryć, że popularność brata jej pomogła i jej kariera mogła być karierą wielu innych przystojnych wokalistek. Celowo użyłem słowa "przystojny", bo mimo, że piękna, to z twarzy jest tak podobna do MJ, że w życiu bym się z nią nie ożenił :P Wydaje mi się, że jej nominacja ma na celu wywołać tylko dodatkowy szum. Nie oszukujmy się - gale HOF nikogo nie interesują, jeśli nie mają w nich udziału nasze ulubione grupy. Stąd pewnie lista nominacji pojawiła się pierwotnie w temacie z Def Leppard :P

Wracając jednak do tematu - jeśli faktycznie żyjemy w tych chorych czasach, w których wyróżnienie pedała w sukience na Eurowizji wiąże się z tematem dyskryminacji na świecie i w związku z tym koniecznie chcą murzyna w składzie, to tak jak wspomniałem - LL Cool J jest właściwym wyborem. Facet naprawdę zdefiniował hip-hop i jego hip-hop brzmi dziś tak samo old-schoolowo jak Poison, Warrant, czy inny nikogo nie obchodzący dziś zespół rockowy. Choć ani nie jestem jego fanem, ani nie znam dokładnie jego twórczości, uważam, że należy mu się tego typu wyróżnienie. A to, że inne gatunki muzyczne dołączają do Galerii Sław Rock And Rolla, świadczy tylko o tym, że o od rock and rolla wszystko się zaczęło ;) I że bez względu na wszystko heavy metal na zawsze będzie najlepszym gatunkiem muzycznym na świecie :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Rock And Roll Hall Of Fame

Post autor: alniac »

Moje elektroniczne serduszko bardzo by się cieszyło, gdyby Kraftwerk wszedł. I płacze, że w nominacjach nie ma Depeche Mode. Tyle w temace póki co.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”