Koncerty 2018

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Koncerty 2018

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Czas zacząć koncertowe przygotowania na rok 2018!


Guns N'Roses 9 lipca 2018 r. na Stadionie Śląskim :)



P.S. Dopisujemy koncerty w których chcemy wziąć udział! :) :peace:

2018 03 08 Franz Ferdinand. Stodoła, Warszawa
2018 03 24 JOE BONAMASSA. DMiT. Zabrze
2018 04 08 MAGNUM. Kuźnia. Bydgoszcz
2018 04 28 METALLICA Tauron Arena, Kraków
2018 05 05 BRYAN ADAMS. Torwar. Warszawa
2018 06 12 HOLLYWOOD EMPIRES. Torwar. Warszawa
2018 06 26 OZZY OSBOURNE. Tauron Arena. Kraków
2018 07 03 PEARL JAM. Tauron Arena. Kraków
2018 07 09 GUNS n' ROSES. Stadion ślaski. Chorzów
2018 07 21 BILLY IDOL. Dolina Charlotty

2018. EUROPE ??? (niestety zapowiadanego Gdańska nie udało się zakontraktować, zadecydowała biurokracja związana z zabezpieczeniem bezpieczeństwa w klubie:/ )
2018. MR. BIG ?? ;)
2018. RSO ??
2018. BON JOVI ??
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2017, o 21:25 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncerty 2018

Post autor: EVENo »

A więc wielkie imprezy wracają na moje podwórko :D Fajnie, posłucham z balkonu ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Koncerty 2018

Post autor: M.J. »

Tomker pisze:Guns N'Roses 9 lipca 2018 r. na Stadionie Śląskim :)
Tym razem będę. Z chwilą przeczytania posta pożegnałam się z premią. : )

Ogłoszonych koncertów jest już dużo więcej, w pierwszej chwili przychodzi mi do głowy Hollywood Vampires 12 czerwca na Torwarze i Ozzy Osbourne na Impact Festival :)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncerty 2018

Post autor: prezes1 »

Z tego co widzę - to marnie jest w ekipie BJ, wszyscy już ogłaszają trasy a tu cisza. I nawet nie o Polskę chodzi, tylko o Europę generalnie. Obawiam się że będzie 8 koncertów typu Londyn, Paryż i Monachium i end of story. Może czas zrewidować swoje poglądy i wymagania, przestać się upierać jak dziecko z tymi stadionami i grać areny po całej Europie. Można też trochę cenę za koncert obniżyć... ;)
Na Adamsa bilety już mam! Na Gunsów chwilę się wstrzymam bo czekam na innych ale chcę jechać(lipiec dobry termin, nowy Śląski też fajnie zobaczyć).
Hollywood Vampires - może się wybiorę, ekipa przednia tylko że covery grają(w tym swoje :) ) No ale poczekam jeszcze.
Polscy organizatorzy chyba nie będą ryzykować z BJ, czekają na U2 i Stonesów(ja też czekam), Gunsów już mają. Historia zatoczyła koło, znowu Gunsi a BJ być może zagrają do pustych, pomarańczowych krzesełek... ;) :)
A co do klubowych koncertów - to liczę na RSO, Europe, The Darkness i Mr.Big!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncerty 2018

Post autor: EVENo »

Co do Śląskiego, to taki offtop, że choć w środku wygląda świetnie (czyli jak stadion :D ) to "z boku" jest paskudny. Myślałem, że tak wygląda, bo jest niedokończony i jak go skończą to będzie imponujący, a tu się okazało, że to finalna wersja :P Z lotu ptaka może jest OK, ale gdy się pod nim stoi to naprawdę nie ma się czym zachwycać. Jest dziwny.

Tak czy siak, nie wygląd ma znaczenie, a miejsce :D Już nie mogę się doczekać powrotu masowych imprez do Parku. Rewelacyjne miejsce na rewelacyjne wydarzenia :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Koncerty 2018

Post autor: M.J. »

EVENo pisze:Co do Śląskiego, to taki offtop, że choć w środku wygląda świetnie (czyli jak stadion :D ) to "z boku" jest paskudny. Myślałem, że tak wygląda, bo jest niedokończony i jak go skończą to będzie imponujący, a tu się okazało, że to finalna wersja :P Z lotu ptaka może jest OK, ale gdy się pod nim stoi to naprawdę nie ma się czym zachwycać. Jest dziwny.
Byłam pod Śląskim i jest tysiąc razy ładniejszy od Narodowego, który też wygląda na niedokończony i tak, jakby ktoś zapomniał zabrać rusztowania. :D Z tą różnicą, że Narodowy nawet w środku wygląda źle. :P
prezes1 pisze:Z tego co widzę - to marnie jest w ekipie BJ, wszyscy już ogłaszają trasy a tu cisza. I nawet nie o Polskę chodzi, tylko o Europę generalnie. (...) Może czas zrewidować swoje poglądy i wymagania, przestać się upierać jak dziecko z tymi stadionami i grać areny po całej Europie. Można też trochę cenę za koncert obniżyć... ;)
Dokładnie to samo myślę sobie od jakiegoś czasu. Jeżeli trasa (bądź "traska" - z różnych względów) faktycznie ma być w maju, to chyba najwyższa pora na jakiekolwiek ogłoszenie. Czy możliwe jest to, że BJ życzą sobie trochę za dużo jak na kieszeń nie tylko naszą, ale i któregoś z naszych bliższych lub dalszych sąsiadów? A co do grania w halach - spróbuj wytłumaczyć Jonowi, że po iluś-tam-dziesięciu latach wypełniania (lub "wypełniania") stadionów pora schować dumę w kieszeń i przerzucić się na mniejsze obiekty. :) Może jak będą musieli odwołać kilka koncertów z uwagi na słabą frekwencję to dopiero coś zrozumie.
Na Adamsa bilety już mam!
Ech, ja jeszcze nie. Ale raczej się nie wyprzedadzą, zaczekam. :D
Hollywood Vampires - może się wybiorę, ekipa przednia tylko że covery grają(w tym swoje :) ) No ale poczekam jeszcze.
Wybrałabym się właściwie tylko ze względu na tę ekipę, bo muzycznie średnio mi się to je. Na Torwar mam niedaleko, więc chętnie zaspokoję ciekawość, jak tylko znajdę jakieś zaskórniaki. :)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Koncerty 2018

Post autor: kowal11 »

Dawniej narzekaliscie,ze Jon gra za duzo koncertow,ze masakruje głos jak teraz widac ,ze poszedł po rozum do głowy i ewidentnie ogranicza ilosc koncertów to tez go krytykujemy.Sorry ale co by nie mowic to w europie Bon Jovi nadal spokojnie zapełni stadiony,nie w kazdym kraju na maksa ale spokojnie trase sobie stworzą mocno wykupioną. a to,ze będzie mała ilosc koncertów to juz wszyscy wiedzielismy i Jon bedzie z tych paru konertow jak najwiecej wyciagnac kasy to tez wszyscy wiedzielismy i nic w tym złego nie widze.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncerty 2018

Post autor: prezes1 »

Jak nie będzie Polski to naprawdę dla mnie osobiście nie jest ważne czy zagrają 8 czy 80 koncertów. Aczkolwiek jeśli zagrają 8 to na pewno nigdzie w pobliżu. A ludzie czekają na info odnośnie Polski czy krajów ościennych aby sobie planować przyszły rok koncertowy.
Głos Jona nie jest dla mnie najistotniejszy, i tak nie zwraca się uwagi na żywo. Ważniejsza jest seta a jak mi będzie grał Knockout i Born Again z nowej płyty tylko to nigdzie się nie wybieram bo szkoda kasy i czasu. Za dużo koncertów już jest zaklepane w Polsce a niedługo poznamy następne.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncerty 2018

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

M.J. pisze: Ogłoszonych koncertów jest już dużo więcej, w pierwszej chwili przychodzi mi do głowy Hollywood Vampires 12 czerwca na Torwarze i Ozzy Osbourne na Impact Festival :)
i nie tylko! ;)
Będę dopisywał Wasze typy do pierwszego posta :) See Ya On The Road! :)
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Koncerty 2018

Post autor: kowal11 »

akurat born .... na zywo fajnie brzmi
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Koncerty 2018

Post autor: Damned »

Opóźnienie z ogłoszeniem trasy BJ wynika moim zdaniem z tego, że zespół zacznie koncertowanie dopiero w marcu, a nie tak jak zawsze w styczniu czy lutym.

Z tą małą ilością koncertów BJ w Europie nie byłbym taki pewien... Ostatnia trasa na Starym Kontynencie odbyła się 5 lat wcześniej. Tak długiej przerwy nie było jeszcze w historii zespołu, dlatego na pewno nie będzie to tylko 8 koncertów. Stawiam na przynajmniej 15, a w optymistycznej dla nas wersji nawet 20:

1. 22/05/2018 - Tel Aviv, Izrael
2. 24/05/2018 - Ateny, Grecja
3. 26/05/2018 - Bukareszt, Rumunia
4. 28/05/2018 - Kijów, Ukraina
5. 30/05/2018 - Moskwa, Rosja
6. 2/06/2018 - Sztokholm, Szwecja
7. 4/06/2018 - Oslo, Norwegia
8. 6/06/2018 - Kopenhaga, Dania
9. 8/06/2018 - Manchester, Anglia
10. 10/06/2018 - Londyn, Anglia
11. 12/06/2018 - Dublin, Irlandia
12. 14/06/2018 - Amsterdam, Holandia
13. 16/06/2018 - Frankfurt, Niemcy
14. 18/06/2018 - Warszawa, Polska
15. 20/06/2018 - Monachium, Niemcy
16. 22/06/2018 - Wiedeń, Austria
17. 24/06/2018 - Zurych, Szwajcaria
18. 26/06/2018 - Mediolan, Włochy
19. 28/06/2018 - Madryt, Hiszpania
20. 30/06/2018 - Rock in Rio Lizbona, Portugalia

W mniej optymistycznej nie będzie Polski, Rumunii, Grecji, Ukrainy i Rosji.



Tomker pisze:Dopisujemy koncerty w których chcemy wziąć udział! :) :peace:
Parę ciekawych wydarzeń:

STEVEN WILSON
2018.02.17 - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
2018.02.18 - Poznań, Sala Ziemi

TOTO
2018.02.20 - Kraków, Tauron Arena

G3: SATRIANI, PETRUCCI, ROTH
2018.03.19 - Warszawa, Torwar

JOE BONAMASSA
2018.03.24 - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

METALLICA
2018.04.28 - Kraków, Tauron Arena

CAMEL
2018.06.02 - Warszawa, Progresja Music Zone
2018.06.03 - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

DEEP PURPLE
2018.07.01 - Kraków, Tauron Arena

GORILLAZ
2018.07.06 - Open'er Festival, Lotnisko Gdynia-Kosakowo

BRUNO MARS
2018.07.07 - Open'er Festival, Lotnisko Gdynia-Kosakowo

ROGER WATERS
2018.08.03 - Kraków, Tauron Arena
2018.08.05 - Gdańsk, Ergo Arena

ED SHEERAN
2018.08.11 - Warszawa, PGE Narodowy
2018.08.12 - Warszawa, PGE Narodowy
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncerty 2018

Post autor: prezes1 »

18.06.2018 - Warszawa - super Philippo! To ja rozumiem! Powiedz jeszcze że Służewiec... ;) :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Koncerty 2018

Post autor: M.J. »

prezes1 pisze:Głos Jona nie jest dla mnie najistotniejszy, i tak nie zwraca się uwagi na żywo. Ważniejsza jest seta a jak mi będzie grał Knockout i Born Again z nowej płyty tylko to nigdzie się nie wybieram bo szkoda kasy i czasu.
Co do wokalu to mogę się pod tym podpisać, w Gdańsku byłam zachwycona Alwaysem, a jak później usłyszałam na nagraniu to się za głowę złapałam i zaczęłam wątpić we własne ucho. :lol:
Ale co do kawałków z nowej płyty to Born Again akurat chętnie bym usłyszała, bo lubię tę piosenkę. :x
Damned pisze:METALLICA
2018.04.28 - Kraków, Tauron Arena
O tym koncercie usłyszałam jak już wyprzedały się bilety. Nie wiem, jak to możliwe. Brawo ja.

Dorzucam jeszcze Franza Ferdinanda 8 marca w warszawskiej Stodole!
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncerty 2018

Post autor: EVENo »

Nie wiem, czy już to wcześniej mówiłem, ale niektóre bilety na Metę były tak drogie, że James Hetfield musiałby mi zrobić laskę, żeby cena była adekwatna.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koncerty 2018

Post autor: kikusia28 »

Nie wyobrażam sobie, gdyby mój zespół dał w moim kraju 4 koncerty w roku, tak jak to robi Depeche Mode. Kraków, Łódź, Gdańsk oraz Opener :) Chyba zwariowałabym ze szczęścia!
No, ale cóż zrobić jak się za młodu wybrało nie tych co trzeba ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”