Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: Bon Jovi »

A ja czekam na 2-płytowy album zespołu Lady Pank - Zimowe Graffiti 2, gdzie druga płyta ma być instrumentalna z dodatkowymi gitarami Jana Borysewicza. Premiera już 10.11.2017
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
usunięty użytkownik 4858

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

.
niecały tydzień do wydania nowego Europe (20.X) i żadnego wycieku...?



oczywiście mogę poczekać, ale...
20-ego rezerwuję sobie czas na muzyczną ucztę z Californisoul Supersonic Blues Machine :)
Obrazek
próbki smakowe:
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=wKnjRBk2Xjc[/BBvideo]
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=qGlcetI-b8Y#t=2.278[/BBvideo]
Ciekawostka dla osób nie siedzących "w temacie": W SBM gra dobrze nam znany Kenny Aronoff (dodatkowo to jeden z moich ulubionych perkusistów). Oprócz niego usłyszymy Lance'a Lopeza, Fabrizio Grossiego i takich gości jak np. Billy Gibbons, Steve Lukather, Walter Trout i Eric Gales :)
Zapowiada się całkiem przyjemna uczta dla uszu :cfaniak:
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: monjovi »

Jak tam nowe Europe się podoba?

Mnie bardzo ! Weszli w dość mroczne klimaty, jest bardzo fajny pazur i europejska melodyjność, gitary nie zasłaniają wszystkiego :)

Po pierwszym przesłuchaniu zdecydowani faworyci to:

1. Turn To Dust
2. Walk The Edge
3. Election Day
4. Pictures
5. Wolves - w tle ma zagranie a'la - U2- Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me

Haze i GTO - nie !
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: JonetteBJ »

Bardzo dobry album.

Jak dla mnie po pierwszym razie na czele zdecydowanie Picture i Election Day.

Oj, aż by się chciało żeby panowie z BJ grali teraz trochę mocniej :P
...And I guess I'd rather die than fade away!
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: Paulska »

Mam takie pytanie - czy udało się Wam przesłuchać nową płytę Europe na ich stronie? Bo mnie działa tylko pierwszy kawałek, a później nic się nie ładuje :placze:
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: prezes1 »

Nowy Europe niezły ale na razie gorszy od poprzednich płyt(może się osłucham).
Pierwsza połowa płyty bdb, potem słabo i końcówka ciekawa.
Norum to mistrz, nawet w byle jakiej piosence pięknie zagra... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: Adrian »

The Killers - Wonderfull, Wonderfull

Nowe The Killers po zapowiedziach nie powalało mnie. Czuć było chęć powrotu do klasycznego brzmienia, ale trochę tak z mniejszą energią. The Killers kupili mnie kiedyś do siebie swoim charakterystycznym i wyrazistym brzmieniem oprawionym w ciekawe i chwytliwe teksty. W UK jest powiedzenie, że każdy się rodzi znając tekst do "Mr.Brightside". co widać doskonale po reakcji tłumu jak jakiś artysta coveruje ten utwór. Zabawne jest to, że The Killers to zespół z USA ;) "The Man" i "Run The Cover" przywołują na myśl pierwsze albumy (bliżej debiutowi). Zespół promując album przepraszał, za ich ostatnią płytę i mówił, że to jest powrót do muzyki z niemal kultowego "Sams Town". I owszem widać, że utwory są bliższe pierwszym dwóm niż ostatnim dwóm albumom grupy. "Wonderful Wonderful" idealnie wkomponowuje się w stylistykę np "Everything Will Be Alright". Takich dobrych powrotów jest więcej, a chyba najlepszym jest "The Calling". Brzmi on prawie jakby żywcem wyciągnięty z "Hot Fuss". I możliwe, że jest to najlepszy utwór chociaż "Money On Straight" chyba jest odrobinę lepsze (ale to oczywiście bonus). Plusy albumu to głównie powrót do żywszego grania i bardziej wyrazistego. Minusem to jednak mniejsza energia niż na pierwszych albumach. Drugim minusem jest to, że Flowers stara się opowiadać historie, a nie po prostu śpiewać. Ja jednak wole krótsze wersy, a opowieści to mogę sobie poczytać wieczorem do łóżka. Produkcja pomimo, że nie jest jak na pierwszych 2ch albumach, to jednak jest wyrazista i z pomysłem. Generalnie album pomimo raczej mojego sceptycznego podejścia się broni. Na ten moment pomimo wad daje 9/10 i zobaczę po pewnym czasie czy będę do niego wracał.

Jest aktualizacjia ocen. Spojrzałem trzeźwym okiem i troszkę poszło w dół.

2017 Albumy:
1.Mando Diao - Good Times - 10/10
2.The Killers - Wonderfull, Wonderfull - 9/10
3.Nothing But Thieves - Broken Machine - 9/10* -> Spada, bo do niego nie wracam i nie pamiętam piosenek po tytułach (co u mnie oznacza, że nie zapadły mi w głowie).
4.Imagine Dragons - Evolve - 7.5/10
5.RSO - Rise* - 7/10*
6.Happysad - Ciało Obce - 3.5/10*

*Zmienione oceny
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: Adrian »

Katy Perry - Witness
Katy Perry była zawsze tą współczesną gwiazdą pop która śpiewała najprostsze piosenki. Nigdy mi się jej barwa szczególnie jakoś nie podobała, a sama Katy nie czarowała jakimiś umiejętnościami wokalnymi jak Sia, Jessie J czy Rihanna. Zawsze jednak miała tak dobrze zrobione kompozycje, że wpadały w ucho. To też sprawiło że sięgnąłem po ten krążek. Trzeba śmiało powiedzieć, ze single "Chained To The Rhythm" i "Bon Apetite" raczej mnie odpychały i to mocno. Dodatkowo metamorfoza Katy przypominająca starą Miley i występy nastawione na jakieś dziwne tworzenie taniej sensacji (np. tranwestyci) dopełniały całościowy negatywny odbiór. Jakie moje zdziwienie było gdy za każdym przesłuchaniem ten album podobał mi się coraz bardziej. I kurcze to nie jest zła płyta! Co więcej powiedziałbym, że to jest ambitna płyta. Dużo klimatu, utwory mniej przebojowe, głębsze teksty i bardzo przemyślana produkcja stylizowana na lata 80te. Mogę dużo zarzucić poszczególnym kawałkom, ale całościowo album się broni. "Roulette" "Mind Maze", "Witness" czy "Better Than Me" pewnie za niedługo będą leciały w rozgłośniach radiowych.

Niech ktoś mi powie skąd pochodzą sample "Ołaaa" w utworze Bigger Than Me ;>
Nie mogę tego zlokalizować, a chyba był to jakiś fajny utwór.
https://youtu.be/4jROTlyJ-7s?t=2m48s

2017 Albumy:
1.Mando Diao - Good Times - 10/10
2.The Killers - Wonderfull, Wonderfull - 9/10
3.Katy Perry - Witness - 9/10
4.Nothing But Thieves - Broken Machine - 9/10*
5.Imagine Dragons - Evolve - 7.5/10
6.RSO - Rise* - 7/10
7.Happysad - Ciało Obce - 3.5/10
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: EVENo »

Dwie premiery na dziś bardzo udane. Pierwszy w obieg poszedł "Scream Above The Sounds" i choć po Stereophonics nigdy nie mam wielkich oczekiwań, to jednak z zainteresowaniem śledzę każdy ich album, bo wiem, że potrafią się tam znaleźć naprawdę dobre utwory. Większość jednak nie wychyla się ponad przeciętność i tak jest oczywiście również tym razem. Przy pierwszym odsłuchu nie zauważyłem jendak żadnej słabizny, więc płytka jak najbardziej warta uwagi.

Bardziej jednak na ten moment spodobała mi się nowa SOJA. Ten zespół, który miesza reggae z innymi gatunkami wciąż brzmi bardzo świeżo i najnowszy "Poetry In Motion" przepełniony jest melodycznymi numerami. Brzmienie grupy niby te same, ale w nieco innym wydaniu, niż na kilku poprzednich płytach, które były nieco... bluesowe. Teraz nie mają może takiego charakteru - Born In Babylon przegenialnie mieszajało smutek i radość. Teraz na szczęście wygrało to drugie, więc jest dosyć radiowo. Dobra płyta.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: Adrian »

Portugal. The Man - Woodstock

Uwielbiam charakterystyczne utwory z dobrym "feelingiem" jak np. "Rehab" Amy Winehouse czy "I'm Yours" J.Mraz. Przeglądając się na aktualne światowe hity natrafiłem na mało jeszcze popularny wtedy utwór "Feel It Still". Od razu wiedziałem, że to potencjał na duży hit. Świetny feeling podparty kapitalnym podkładem muzycznym. Każdy instrument brzmi tam jak należy. Uwielbiam jak w kawałku każdy instrument jest wyraźny i brzmi tak jak powinien. Zagadką był dla mnie wokal, bo początkowo myślałem, że to kobieta! Patrząc po komentarzach na YT nie tylko ja tak sądziłem. Genialna barwa jak na faceta. Lubie tego typu zespoły dlatego od razu chwyciłem za album aby zobaczyć czy ten numer to tylko wypadek przy pracy. Zdecydowanie nie zawiodłem się. Album wypełniony jest wyrazistymi indie rockowymi (psychodelic pop?) kompozycjami i jeśli lubi ktoś ciekawe dźwięki, oryginalne muzyczne rozwiązania z dodatkowo ciekawym wokalem, to polecam.

2017 Albumy:
1.Mando Diao - Good Times - 10/10
2.Portugal. The Man - Woodstock - 10/10
3.The Killers - Wonderfull, Wonderfull - 9/10
4.Katy Perry - Witness - 9/10
5.Nothing But Thieves - Broken Machine - 9/10*
6.Imagine Dragons - Evolve - 7.5/10
7.RSO - Rise* - 7/10
8.Happysad - Ciało Obce - 3.5/10
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: Adrian »

Me and That Man - Songs of Love and Death

Kiedy usłyszałem o projekcie MATM to mnie bardzo zaciekawił. Nergal jako normalny wokalista i do tego w duecie z Porterem? Brzmiało bardzo tajemniczo. Kiedy pojawiły się pierwsze teledyski wiedziałem, że sięgnę po ten album. Zwiastuny zapowiadały nam płytę w klimatach Nicka Cave, którego lubię. Cały album jest przesiąknięty takim klimatem z dodatkiem klasyki rocka. Panowie niczego nowego nie odkryli, co więcej melodie i klimat jest mi dobrze znany i już oklepany. Jako całość jest jednak ciekawym i raczej udanym eksperymentem. Minusem jest dla mnie zbyt duża ilość piosenek nijaka pod względem kompozycji jak i pomysłu. Lepiej odbierałbym ten krążek jakby było na nim 9-10 utworów niż te wymęczone 13. Raczej zbyt często wracał nie będę, ale kilka numerów na pewno zostawię (np Magdalene).

2017 Albumy:
1.Mando Diao - Good Times - 10/10
2.Portugal. The Man - Woodstock - 10/10
3.The Killers - Wonderfull, Wonderfull - 9/10
4.Katy Perry - Witness - 9/10
5.Nothing But Thieves - Broken Machine - 9/10*
6.Imagine Dragons - Evolve - 7.5/10
7.RSO - Rise* - 7/10
8.Me and That Man - Songs of Love and Death - 6/10
9.Happysad - Ciało Obce - 3.5/10
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: yanni »

Adrian pisze:Me and That Man - Songs of Love and Death

Kiedy usłyszałem o projekcie MATM to mnie bardzo zaciekawił. Nergal jako normalny wokalista i do tego w duecie z Porterem? Brzmiało bardzo tajemniczo. Kiedy pojawiły się pierwsze teledyski wiedziałem, że sięgnę po ten album. Zwiastuny zapowiadały nam płytę w klimatach Nicka Cave, którego lubię. Cały album jest przesiąknięty takim klimatem z dodatkiem klasyki rocka. Panowie niczego nowego nie odkryli, co więcej melodie i klimat jest mi dobrze znany i już oklepany. Jako całość jest jednak ciekawym i raczej udanym eksperymentem. Minusem jest dla mnie zbyt duża ilość piosenek nijaka pod względem kompozycji jak i pomysłu. Lepiej odbierałbym ten krążek jakby było na nim 9-10 utworów niż te wymęczone 13. Raczej zbyt często wracał nie będę, ale kilka numerów na pewno zostawię (np Magdalene).
Na żywo Panowie wymiatają a raczej wymiatali. Miałem przyjemność być na koncercie MATM i poziom światowy. Nergal jak to On, zadbał o każdy szczegół koncertu.
Szkoda, że to koniec projektu w takim składzie. Porter już zakończył współpracę z MATM ale chyba taki był plan. Nergal zapowiedział kontynuacje, ciekawe kto teraz będzie tym That Man.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: Adrian »

yanni pisze:
Adrian pisze:Me and That Man - Songs of Love and Death

Kiedy usłyszałem o projekcie MATM to mnie bardzo zaciekawił. Nergal jako normalny wokalista i do tego w duecie z Porterem? Brzmiało bardzo tajemniczo. Kiedy pojawiły się pierwsze teledyski wiedziałem, że sięgnę po ten album. Zwiastuny zapowiadały nam płytę w klimatach Nicka Cave, którego lubię. Cały album jest przesiąknięty takim klimatem z dodatkiem klasyki rocka. Panowie niczego nowego nie odkryli, co więcej melodie i klimat jest mi dobrze znany i już oklepany. Jako całość jest jednak ciekawym i raczej udanym eksperymentem. Minusem jest dla mnie zbyt duża ilość piosenek nijaka pod względem kompozycji jak i pomysłu. Lepiej odbierałbym ten krążek jakby było na nim 9-10 utworów niż te wymęczone 13. Raczej zbyt często wracał nie będę, ale kilka numerów na pewno zostawię (np Magdalene).
Na żywo Panowie wymiatają a raczej wymiatali. Miałem przyjemność być na koncercie MATM i poziom światowy. Nergal jak to On, zadbał o każdy szczegół koncertu.
Szkoda, że to koniec projektu w takim składzie. Porter już zakończył współpracę z MATM ale chyba taki był plan. Nergal zapowiedział kontynuacje, ciekawe kto teraz będzie tym That Man.
Nie sądziłem, że tak szybko się rozpadną. Liczyłem raczej na pójście w "męskie granie" itp.

Coma - Metal Ballads Vol. 1

Coma to jeden z najlepszych zespołów w historii naszego rocka. Pomimo że dużo kopiowali od znanych artystów, a teksty były na granicy kiczu to dla mnie brzmiało to niemal zawsze spójnie i szczerze. Niemal bo ostatni ich album był straszną kupą. Audioobook gdzie wokale były wysyłane mailem a zespół miał dogrywać sam muzykę. Kompletnie tego nie kupiłem i bardzo ucieszył mnie fakt, że tak szybko wydają nowy album aby przykryć poprzedni. Czy to się udało?

Zacznę z grubej rury, bo mamy tu akcent Bon Jovi! Podkład do "Cukiernicy" jest żywcem skopiowany z "Keep The Faith"! Najlepiej słychać to na końcówce numeru. Kawałek swoją drogą całkiem przyjemny. Drugim wartym wspomnienia to "Odniebienie", które tak mocno mi przywołuje na myśli "Czarne Słońca" - Kultu, że aż podśpiewuje sobie tekst oryginału jak leci. Najlepszym kawałkiem na płycie jest utwór - "Proste Decyzje". Jeden z nielicznych kawałków gdzie Roguc brzmi jak za starych czasów. Co dalej? Nic albo niewiele. Chyba tylko poleciłbym kawałek otwierający album.

Dziwny to album. Z jednej strony jest to podniesienie się z kolan. Z drugiej strony, to tylko "średnia" płyta. Nie ma tu żadnych fajerwerków w postaci "Jutro", "RH+" czy "Spadam". Jest jedno co mnie drażni na tym krążku. Teksty, byle jaka okładka czy tytuł składają się w przekaz jakby zespół miał "wyje**ne" na to wydawnictwo i to czy się komuś spodoba czy nie.Z drugiej strony czuje tu, że bardzo zależało im aby zrobić na złość fanom, którzy ostro zmieszali z błotem ostatnie wydawnictwo. Tego typu postawa często poprzedza upadek/rozpad kapeli. Co będzie zobaczymy, ale miejmy nadzieje na powrót na właściwe tory.

2017 Albumy:
1.Mando Diao - Good Times - 10/10
2.Portugal. The Man - Woodstock - 10/10
3.The Killers - Wonderfull, Wonderfull - 9/10
4.Katy Perry - Witness - 9/10
5.Nothing But Thieves - Broken Machine - 9/10*
6.Imagine Dragons - Evolve - 7.5/10
7.RSO - Rise* - 7/10
8.Coma - Metal Ballads Vol. 1 - 6/10
9.Me and That Man - Songs of Love and Death - 6/10
10.Happysad - Ciało Obce - 3.5/10
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: Adrian »

Linkin Park - One More Light

Ostatni album w historii klasycznego składu LP. Patrząc na poczynania innych zespołów i współczesną pogoń za kasą idę o zakład, że powstanie chociaż 1 album LP z innym wokalistą.
LP od swojej 4tej płyty poszedł w poszukiwanie swojej nowej drogi. Z tych albumów można było wybrać 2-3 godne uwagi piosenki. Reszta raczej nijaka i bez konkretnego stylu. Ten bałagan zaprowadził do powstania tej płyty, gdzie Panowie oddali tworzenie kompozycji obcym artystom. Nie byłby może to i zły pomysł gdyby nie fakt, że to ludzie tworzący dla Flo Rida, Kaskade czy Seleny Gomez. W tym wypadku pomysł dla mnie dziwny i z góry nastawiony ma porażkę. Tą porażkę zapowiadało już singlowe "Heavy" które brzmiało jak odrzut zespołu Chainsmokers. Reszta nie lepsza i nie wiem czy problemem był brak dobrych kompozycji czy brak umiejętności zespołu do zrobienia z nich czegoś interesującego.

Czy są tu jakieś plusy? Na pewno brzmiące jak utwór zabrany M.Cyrus - "Sharp Edges", które wprowadza odrobinę lekkiego ożywienia. No i "Talking To Myself" które jako jedyne brzmi jak klasyczny LP.
Ważnym aspektem tego wydawnictwa są teksty. Dostając kilkadziesiąt demówek Chester postawił na bardzo depresyjne i smutne tematy. Wyraźnie świadczyło to o aktualnym jego stanie. I zamiast potraktować nagrywanie albumu podobnie jak Jon do rozprawienia się z problemami Chester swoje na tym CD rozgrzebuje. Pomimo że ten album to porażka i zostawię sobie z niego 3 dosyć średnie utwory to LP i tak będę cenił za pierwsze albumy przepełnione pasją i energią.

2017 Albumy:
1.Mando Diao - Good Times - 10/10
2.Portugal. The Man - Woodstock - 10/10
3.The Killers - Wonderfull, Wonderfull - 9/10
4.Katy Perry - Witness - 9/10
5.Nothing But Thieves - Broken Machine - 9/10*
6.Imagine Dragons - Evolve - 7.5/10
7.RSO - Rise* - 7/10
8.Coma - Metal Ballads Vol. 1 - 6/10
9.Me and That Man - Songs of Love and Death - 6/10
10.Happysad - Ciało Obce - 3.5/10
11.Linkin Park - One More Light - 3/10
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2017

Post autor: EVENo »

Adrian pisze: Ważnym aspektem tego wydawnictwa są teksty. Dostając kilkadziesiąt demówek Chester postawił na bardzo depresyjne i smutne tematy. Wyraźnie świadczyło to o aktualnym jego stanie. I zamiast potraktować nagrywanie albumu podobnie jak Jon do rozprawienia się z problemami Chester swoje na tym CD rozgrzebuje. Pomimo że ten album to porażka i zostawię sobie z niego 3 dosyć średnie utwory to LP i tak będę cenił za pierwsze albumy przepełnione pasją i energią.
Gdzie doszedłeś do tego, że Chester pisał teksty? To jest, na Wiki jest wypisany jako autor wyłącznie przy Heavy, więc się zastanawiam jaki miał udział przy całej reszcie i czemu nie jest tam uwzględniony.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”