Płyta dnia

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Smolek pisze:A u mnie Heavens Fire - Judgement Day

.. Po raz kolejny. ;)
fajny wokal w All for one, w innych jak dla mnie zbyt "metalowy". Generalnie ciekawa pozycja. Jak dla mnie lepsze gitary niż śpiew i jeśli się do niego nie przyzwyczaję, to album ulegnie zapomnieniu
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Tomker pisze:
Smolek pisze:A u mnie Heavens Fire - Judgement Day

.. Po raz kolejny. ;)
fajny wokal w All for one, w innych jak dla mnie zbyt "metalowy". Generalnie ciekawa pozycja. Jak dla mnie lepsze gitary niż śpiew i jeśli się do niego nie przyzwyczaję, to album ulegnie zapomnieniu
A mi się właśnie jego wokal podoba. A szczerze za takimi "metalowymi" nie przepadam. Może przemawia przeze mnie uwielbienie do HS. :P Podobają mi bardzo gitary JT Harrisa na płycie, to było dla mnie zaskoczenie, bo kolesia nawet nie znałem wcześniej, a wokal Darrena już wcześniej znałem, więc wiedziałem, że mi się spodoba.
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Tomker pisze:Później posłucham HS, ale do teraz odświeżam Blackmore'a i jego połówkę...
Blackmore's Night-Shadow Of The Moon
http://www.youtube.com/watch?v=r8nZGSLoEVs
Obrazek
miło jest czasem zmienić klimat ;)
Och, 'zakrętka' moich ostatnich dwóch dni :) Niestety mam wrażenie, że od 2006 r. płyty są coraz słabsze - jak usłyszałam wersję 'Lady In Black' z najnowszego albumu, to mnie osłabiło :/
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

99-in-the-shade pisze:
Tomker pisze:Później posłucham HS, ale do teraz odświeżam Blackmore'a i jego połówkę...
Blackmore's Night-Shadow Of The Moon
http://www.youtube.com/watch?v=r8nZGSLoEVs
Obrazek
miło jest czasem zmienić klimat ;)
Och, 'zakrętka' moich ostatnich dwóch dni :) Niestety mam wrażenie, że od 2006 r. płyty są coraz słabsze - jak usłyszałam wersję 'Lady In Black' z najnowszego albumu, to mnie osłabiło :/
No co Ty 99, serio? :) No to w sumie wychodzi na to, że mam 2 dniowe opóźnienie ;)
A co do nowszych płyt to zgadzam się z Tobą w 100%! ( - hmm... co do Lady in black - nie było by takie "little bit of strange" gdyby nie usiłowali z tego "miejscowo" zrobić "Jethro Tull ;) )
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Chcąc czy nie chcąc - dzisiaj WAN. Byłam w Łodzi, zakupiłam wreszcie krążek i w drodze powrotnej w aucie nic innego nie miałam, to grało.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

A mnie dzisiaj wzięła faza na różne płyty Harem Scarem. Było już "Weight Of The World", "Overload", "Hope", "Karma Cleasing", "Voice Of Reason", a teraz leci "Harem Scarem". :)
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Obrazek

[ Dodano: 2013-08-30, 11:12 ]
Obrazek

Znalazłem nieco czasu na odkurzenie dwóch pierwszych płyt Bon Jovi... Pierwsza jest z "tego lepszego sortu Bon Jovi", druga nieco słabsza...

[ Dodano: 2013-09-12, 22:29 ]
Obrazek

[ Dodano: 2013-09-18, 23:25 ]
W powietrzu czuc jesien. Dzisiaj - niemalże rok po premierze - płyta bez zbędnej piosenki. Pamiętam jak w zeszłym roku poszedłem zakupić ten album w dniu premiery. Jak dla mnie najlepszy krążek AD 2012. Cudo.

Obrazek
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

dzisiejsza płyta dnia to Red Hot Chili Peppers - By the Way tylko dlatego, że zakupiłem ją w "funciaku" razem z Oasis i Matchboxem.
Szczerze, to pamiętam jak fani "Chili Pampersów" podśmiewali się, że słucham Bon Jovi. Dziś słucham tej płyty i... jest ok, ale...zasypiam ! przecież to większa pościelówa niż WAN Bon Jovi !!!.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Badmotorfinger
It's My Life
It's My Life
Posty: 212
Rejestracja: 9 października 2013, o 22:20
Lokalizacja: Paradise City

Post autor: Badmotorfinger »

Use Your Illusion II" Gunsów. O wiele w mojej opinii lepsza niż "jedynka" Genialne utwory takie jak : Civil War, Yesterdays, 14 Years, Knockin' on Heaven's Door, Get in the Ring (nawet k***a), So Fine, You Could Be Mine oraz moje ukochane Don't Cry (alternative lyrics) i Estranged! Tuż po AFD zdecydowanie najlepszy album "koktajlu osobowości" z Los Angeles :)
"It's a bitch, but life's a roller coaster ride
The ups and downs will make you scream sometimes"
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Od wczoraj
Obrazek
Mistrzostwo świata.
Niech dzisiaj Polska zagra z Ukrainą tak jak chłopaki na tej płycie :))
Szczerze im tego życzę :brawo:
Let's get rocked!
Sam Bora

Re: :)

Post autor: Sam Bora »

TheRock pisze:dzisiejsza płyta dnia to Red Hot Chili Peppers - By the Way tylko dlatego, że zakupiłem ją w "funciaku" razem z Oasis i Matchboxem.
Szczerze, to pamiętam jak fani "Chili Pampersów" podśmiewali się, że słucham Bon Jovi. Dziś słucham tej płyty i... jest ok, ale...zasypiam ! przecież to większa pościelówa niż WAN Bon Jovi !!!.
By the Way to była moja trzecia płyta Red Hot Chili Peppers jaką poznałem (po kultowy Blood Sugar Sex Magik i świetnym Californication oczywiście). Zresztą moja przygoda z Chili Peppers zaczęła się od kawałka Scar Tissue. Album jest dobry. W 2002 ciężko było sie od niego uwolnić. Może kawałki nie kopały tak jak Give It Away, Funky Monks, Suck My Kiss, Around The World czy Warped. Znalazło się jednak kilka ciekawszych momentów takich jak pulsujacy utwór tytułowy, klangowany This Is The Place z porywającym refrenem, singlowy Can't Stop, genialny nostalgiczny Don't Forget Me, hawajski Cabron, luzack Throw Away Your TV... Dużym minusem jest niestety ogrom materiału. Szesnaście kawałków. Dużo. Nierówno w dodatku. Podobny błąd zrobili ostatnio panowie z Aerosmith. Ale mniejsza o to.

Najciekawszym wydawnictwem papryczek wydaje sie być - w mojej opinii- dwupłytowy Stadium Arcadium. Ostatnio przez kilka dni nie opuszczał odtwarzacza. No chyba jedynie wtedy gdy krążek Jupiter zamieniał sie z Mars-em.

Dzisiaj natomiast moje uszy cieszy jedyny album w dorobku grupy Heavy Bones zatytułowany po prostu Heavy Bones. Musze przyznać, że to bardzo przyjemny czasoumilacz. Najlepszy kawałek to chyba Summers in the Rain.

Kolega Smolek zachwalał ostatnio niejaki Mood Swings z repertuaru Harem Scarem. Z ciekawości sprawdziłem. Nie dla mnie niestety. Można usnąć.

Pozdrawiam
KondZik

Post autor: KondZik »

John Butler - John Butler
Zna ktoś ? Lubi ktoś ?
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Nie wiem czy ten link będzie działał za jakiś czas, ale ktoś to wrzucił ponad 30 minut temu i można obejrzeć cały set Viva Hysteria Def Leppard w bardzo dobrej jakości :))

http://www.youtube.com/watch?v=3zzvM6s0lmA
Miłego oglądania :brawo:
Let's get rocked!
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Aż sam się dziwię... :o

Tak naprawdę to chyba z braku laku. Musialem niestety opuścić Najpiękniejsze Miasto Polski - Wrocław na rzecz Warszawy :( ... Jeszcze nie mam tutaj całego swojego majdanu... Tylko gitarę. Przeprowadzka potrwa... W odtwarzaczu znalazłem Bon Jovi "Have A Nice Day". Nie jest to album górnolotny, ma mnóstwo wymęczonych kawałków ale... nie ma co, jest głośny i rockowy. Dzisiaj dał mi sporo radości.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Od dawna nie słuchałem Euphorii. Wczoraj wrzuciłem ja sobie do mp4 i poleciałem od deski do deski. Dzisiaj od rana znowu sobie leci w tle. Naprawdę fajny album. Promises, Paper Sun czy Day After Day. Miodzio :)
http://www.youtube.com/watch?v=GQxSro4Z ... 85C5A1DC7B
W tym linku kolejność jest pomieszana.
Obrazek
Let's get rocked!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”