Nickelback

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

KondZik

Nickelback

Post autor: KondZik »

Nowa płyta to porażka jakiej dawno nie słyszałem.
Słyszał ktoś? Chyba ich najgorsza płyta.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Jedyna płyta tego zespołu, której potrafię słuchać z braku jakiegokolwiek przymusu np. jadąc samochodem, szczególnie This Means War.
KondZik

Post autor: KondZik »

Dla mnie bardzo wyrównana, całość jest tak słaba, że to będzie jedyna płyta Kanadyjczyków której nie będe słuchał. Dark Horse bije to coś na głowe.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

A widzisz , dla mnie płyta zajebista. Chciałem mocnych gitarowych,miejscami sprośnych utworów i to dostałem. Do tego singiel mimo iż jak zwykle bardzo spokojny podszedł mi nawet bardzo, może dlatego ,że z głównym jego elementem czyli 'jejeje'' juz mnie oswoiło Bon Jovi :P
This means war, bottoms up, midnight queen czy kiss it goodbye bardzo ładnie kopią i są dokładnie tym czego oczekuje od tego zespołu.
Obrazek
KondZik

Post autor: KondZik »

To albo jestem głuchy albo nie wiem.

[ Dodano: 2011-12-12, 20:48 ]
Swoją drogą jak szukam tylko kopnięcia bez linii melodycznej i sensu w kawałkach to wole włożyć palec do gniazdka. Lepiej kopie ;]
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Dand pisze:A widzisz , dla mnie płyta zajebista. Chciałem mocnych gitarowych,miejscami sprośnych utworów i to dostałem. Do tego singiel mimo iż jak zwykle bardzo spokojny podszedł mi nawet bardzo, może dlatego ,że z głównym jego elementem czyli 'jejeje'' juz mnie oswoiło Bon Jovi :P
This means war, bottoms up, midnight queen czy kiss it goodbye bardzo ładnie kopią i są dokładnie tym czego oczekuje od tego zespołu.
Ja również się osłuchałem z nowa pozycją Kanadyjczyków. Bardzo fajny album. Jeżeli ktoś pisze, że to rozczarowanie roku to ja czekam na takie rozczarowania :P
Let's get rocked!
KondZik

Post autor: KondZik »

Poprosze 3 sensowne argumenty że to lepsza płyta od poprzedniczki ;] ?
Ja nie podam pół, a co tam pół, nawet pierwiastek drugiego stopnia z 2.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ktoś mówił ,że jest lepsza ? Ja tylko mówie ,że jest zajebista bo uzyskałem tam to co chciałem , jest to fajne mocne rockowe granie i tyle, jest tam to co oczekuje od Nickelbacka.
Obrazek
KondZik

Post autor: KondZik »

Spoko Dand. Mocne rockowe było też wcześniej i było lepsze (wg mnie). A przyjęty schemat mocno+pitolenie do radia jest od dawna na ich płytach. Więc podkreślając, że to tylko moja subiektywna ocena będe się upierał, że to ich najgorsze "dziecko" i kawałki są odgrzewane jak schabowy w mikrofali. Zjem ale za 5 min zapomne o tym bo nie było smacznie.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Niepotrzebne są argumenty aby udowadniać przypadłość gustu. Po prostu się podoba i niektórym podchodzi bardziej, bo oczekiwali po tym zespole zupełnie czegoś innego niż dotychczas produkowali.
KondZik

Post autor: KondZik »

misstwisted pisze:niektórym podchodzi bardziej, bo oczekiwali po tym zespole zupełnie czegoś innego niż dotychczas produkowali.
?? nie rozumiem tego
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Album oceniam na jakieś: 2 / 6
4 dobre kawałki: WWSTogheter, Lullalby, TNTLYou, DELIEnd.
Reszta słaba i jakaś nijaka. Dałem temu albumowi kilka szans, ale poza tą 4ką nic mnie nie poruszyło. Wcześniejsze płyty lepsze.
KondZik

Post autor: KondZik »

No właśnie mam zdanie jak Adrian. I to tylio kwestia gustu oczywiście.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja w sumie nie powinienem się wypowiadać, bo poza singlem nie słyszałem nic - ale rozczarował mnie strasznie, na tyle, że za bardzo nie mam ochoty sięgać po więcej.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

W sumie album jest ok ale brakuje mi strasznie dawnych kawałków chłopaków.Szczególnie typowo How You Remind Me.A singiel typowo hitowy,od razu wpada w ucho.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”