Last.fm

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Cóż za emocje :D Ja na razie nie mam tam konta, ale jak kiedys będę miała nadmiar wolnego czasu, to może... ;)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
EVENo

Post autor: EVENo »

Mkwiatek93 pisze:Ja na razie nie mam tam konta, ale jak kiedys będę miała nadmiar wolnego czasu, to może...
Nie chcę być niemiły, ale skoro piszesz tutaj 9,33 posta dziennie to wydaje mi się, że już teraz masz nadmiar wolnego czasu :P
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

EVENo pisze:Nie chcę być niemiły, ale skoro piszesz tutaj 9,33 posta dziennie to wydaje mi się, że już teraz masz nadmiar wolnego czasu :P

HAHAHA nice one. :D Eveno, mam pracę ze statystyki do zrobienia, a Tobie to widzę ładnie idzie, wykorzystam Cie chyba :P
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

bartekbb23 pisze: EVENo napisał/a:
Nie chcę być niemiły, ale skoro piszesz tutaj 9,33 posta dziennie to wydaje mi się, że już teraz masz nadmiar wolnego czasu



HAHAHA nice one.
Hahaha, podpisuję się :P Swoją drogą to całkiem niesamowite, że komuś się udało wyrobić taką średnią.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

kejt93bub pisze:Hahaha, podpisuję się :P
Nie podpisuj się pod moimi słowami, nie życzę sobie.
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

EVENo, też mi się to rzuciło w oczy - więc się podpisuję obiema łapkami :)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

bartekbb23 pisze:Nie podpisuj się pod moimi słowami, nie życzę sobie.
Ojeju, przepraszam, że Cię uraziłam, więcej nie będę się podpisywać pod tak znaczącymi słowami. Kto by pomyślał, że jesteś taki wrażliwy. Mam nadzieję, że wystarczająco się ukorzyłam i przyjmiesz moje przeprosiny otwartymi ramionami, a jeżeli nie...Cóż, pewnie sobie nie zasłużyłam :< trololo
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

kejt93bub pisze: Ojeju, przepraszam, że Cię uraziłam, więcej nie będę się podpisywać pod tak znaczącymi słowami. Kto by pomyślał, że jesteś taki wrażliwy. Mam nadzieję, że wystarczająco się ukorzyłam i przyjmiesz moje przeprosiny otwartymi ramionami, a jeżeli nie...Cóż, pewnie sobie nie zasłużyłam :< trololo
Otwartymi ramionami? Eee nie, nie chcę Cie dotykać zbytnio. Wrażliwy jestem oj tak! Szczególnie na kogoś kogo nie lubię :down:
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

bartekbb23 pisze:Otwartymi ramionami? Eee nie, nie chcę Cie dotykać zbytnio. Wrażliwy jestem oj tak! Szczególnie na kogoś kogo nie lubię
Nie wiem, czy nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem, ale mówiłam o przeprosinach, które ewentualnie miałyby być przyjęte w te wątpliwie kuszące ramiona. Z brakiem sympatii będę sobie musiała (o zgrozo!) poradzić.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

kejt93bub pisze:Nie wiem, czy nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem, ale mówiłam o przeprosinach, które ewentualnie miałyby być przyjęte w te wątpliwie kuszące ramiona. Z brakiem sympatii będę sobie musiała (o zgrozo!) poradzić.
Nie muszę umieć, starczy, że Ty wszystko robisz perfect.
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Obrazek

Łał, udam, że to komplement wcale nie podszyty ironią. I kończę offtop.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Wy tak serio z tą wzajemną "sympatią"? o.O
bartekbb23 pisze:
EVENo pisze:Nie chcę być niemiły, ale skoro piszesz tutaj 9,33 posta dziennie to wydaje mi się, że już teraz masz nadmiar wolnego czasu :P
HAHAHA nice one. :D Eveno, mam pracę ze statystyki do zrobienia, a Tobie to widzę ładnie idzie, wykorzystam Cie chyba :P
Po #1 dane statystyczne odnośnie ilości napisanych przez danego użytkownika nie są żadną tajemnicą bo wyświetlane są przy każdorazowym kliknięciu w profil osoby. Każdy może sprawdzić zarówno swoją własną aktywność jak i innych :D

Po #2 ja też mam do rozwiązania kilka zadań ze statystyki więc jak ktoś chciałby pomóc to będę wielce zobowiązana

Po #3 póki jeszcze nie usunęli tego lasta to też mogę podać mojego: http://www.lastfm.pl/user/Sleep_when_dead
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

kejt93bub pisze:Łał, udam, że to komplement wcale nie podszyty ironią. I kończę offtop.
ŁAŁ! Masz obrazek, znasz internet! Jestem pod coraz większym wrażeniem....
EVENo

Post autor: EVENo »

- Moje będzie ostatnie słowo!
- A nie, bo moje!
- Moje już było ostatnie!
- Nie może być twoje ostatnie jeśli moje jest ostatnie!

Koniecznie musicie robić z siebie fejsbukopodobne stworzenia, którym przyjemność sprawia, jak wszyscy widzą ich nic niewnoszącą konwersację?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”