Def Leppard

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Re: Def Leppard

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

.
w najnowszym styczniowym magazynie Gitarzysta wywiad z Savagem:
Obrazek

a na Blabbermouth przytaczają fragmenty z niedawnego wywiadu Allena z Eddiem Trunkiem, w którym odnosi się m.in. do RnR Hall of Fame. (W sumie nic nowego w podejściu do tego tematu :D Przypominają też wcześniejsze wypowiedzi Elliotta i Collen na ten temat):

"Rick Allen offered his thoughts on the possibility of his band eventually being inducted into the Rock And Roll Hall Of Fame. "I think if the fans put us on a pedestal, that's good enough for me," he said. "I don't need a board of directors, or whatever, to decide whether I should be up there or not. And I mean that with all sincerity. Our fans have proved to us, they've shown to us over the years, time and time again, that they are so behind this band, and that, to me, is… that's all that matters."

Allen went on to speculate that DEF LEPPARD could still be inducted into the Rock Hall, although he admitted that he didn't know enough about the organization in order to predict whether or not his group will eventually get the nod.

"I think there is a certain amount of time lag, and depending on who is on the board deciding who goes through or not… We don't know the circumstances, we don't know the inner workings of how they come to certain decisions, and I don't wanna assume anything,"

"Elliott told HuffPost Live in a 2015 interview that it didn't bother him at all that his band has yet to get inducted. "In fact, we've kind of all decided that, even if we get asked, we're just gonna — how can I put this? — politely refuse, like the SEX PISTOLS did… Unless there was some kind of online campaign by our fans, 'cause they were annoyed by us,"

"Collen echoed Elliott's sentiments about the Rock Hall, telling a radio station: "I don't know [if we will ever get inducted] and I don't care, really. I think it's great that KISS got in there. They should be there. They're an American band [that's been going for] 40 years and they've been snubbed [for a long time]…. So, for them, I think [it's great]. For me, I really don't care. [It's, like], whatever. The way I look at it, I've got two diamond albums sitting on my mantlepiece — that's ten times platinum; I've got two [diamond] albums. That means the fans went out and bought it, so that means a lot more to me, I think."
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Dzięki Tomker za posta. Mam tyle rzeczy na głowie że ten artykuł przeszedłby mi koło nosa. Teraz już posiadam hehe. Jeszcze raz dzięki. Chłopaki wracają w tym roku do korzeni i znowu będą koncerty na okrągłej scenie. O nowym studyjnym krążku mogę sobie pomarzyć. Może za dwa lata ;) Póki co koncerty koncerty i jeszcze raz koncerty...
Dangerous
https://www.youtube.com/watch?v=fim3Deb6vSs
petarda :D
Let's get rocked!
usunięty użytkownik 4858

Re: Def Leppard

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

michael pisze:Dzięki Tomker za posta. Mam tyle rzeczy na głowie że ten artykuł przeszedłby mi koło nosa. Teraz już posiadam hehe. Jeszcze raz dzięki.
Nie ma za co Michael! :)
Kocham Leppardów, a przy tym pamiętam, że na tym Forum jest kilku jeszcze większych Fanów ode mnie!
Tak, można być większym fanem DL ode mnie, co nieraz udowodniliście :) Więc automatycznie jak coś mnie zainteresuje na temat DL to wrzucam. Koniecznie trzeba chociaż przybić piątkę na ich kolejnym koncercie w PL (wierzę, że będzie :) ) w końcu nie jest nas wcale mało i bardzo dobrze! :)
Pozdrawiam i niech Def Leppard będzie z nami! :)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Def Leppard

Post autor: Ricky Skywalker »

Odnośnie DL - to warto napomknać, że od minionego właśnie weekendu cała dyskografia zespołu jest dostępna na Spotify. Niby nic wielkiego, ale... wreszcie można sobie posłuchać na legalu w pracy :D
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
REHABILEJKO

Re: Def Leppard

Post autor: REHABILEJKO »

Tomker pisze:(...)pamiętam, że na tym Forum jest kilku jeszcze większych Fanów ode mnie!
Tak, można być większym fanem DL ode mnie, co nieraz udowodniliście :) Więc automatycznie jak coś mnie zainteresuje na temat DL to wrzucam. Koniecznie trzeba chociaż przybić piątkę na ich kolejnym koncercie w PL (wierzę, że będzie :) ) w końcu nie jest nas wcale mało i bardzo dobrze! :)
Pozdrawiam i niech Def Leppard będzie z nami! :)
Fanem Def Leppard raczej nie odważyłbym się nazwać ;) Trzeba jednak oddać Angolom, że wobec ich muzyki trudno przejść obojętnie bo niezależnie czy powala Cię odjechanym riffem jak w "Pour Some Sugar On Me", czy odpycha ckliwą przerysowaną balladką, czy wreszcie hipnotyzuje czymś tak rewelacyjnym jak "Tonight" albo "Desert Song" to... ma coś w sobie ;) No i cytując znajomego " w tym całym komercyjnym sosie niezmiennie wszystko podporządkowane jest gitarom". Średnie tempa, chwytliwe jak diabli riffy, świetne delaye, dużo zaczepnych melodii i z reguły lepka produkcja. Tak, Def Leppard jest w porządku..

Z ciekawostek - w sierpniu 2011 Teraz Rock poświęcił Leppardom 14 stron we wkładce. Trzeba przyznać, że dyskografia zespołu zesbrała bardzo wysokie oceny...

Co do koncertu... Ja akurat wybiorę Pearl Jam ;)
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Phil Collen zapytany o nowy album DL...
Next Def Leppard Album?

"Started it already. Started it already. Yeah." :))
http://www.deflepparduk.com/2018newsjan156.html
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

25 marca Def leppard zagrali w Royal Albert Hall. Ponad 5 tysiecy fanów zobaczyło 18 numerów ze znanej setlisty.
Animal
https://www.youtube.com/watch?v=LP3nxrQ-3cM
Jak zawsze pełny profesjonalizm :))
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

No i rozpoczęła się trasa po US razem z Journey! Jak to wygląda od strony wizualnej? Proszę bardzo... opener Rocket!
https://www.youtube.com/watch?v=D7gn_St ... wA&index=1
...jest moc :))
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Phil Collen na kilka koncertów musiał opuścić zespół który jest w trasie po USA. Sprawy rodzinne ponad wszystko :)) Wczoraj wrócił i Leps zagrali dla 18 tys. fanów w CINCINNATI U.S. BANK ARENA.
https://www.youtube.com/watch?v=dJjFCd_YbAk prawie finał koncertu Rock of Ages :brawo:
Let's get rocked!
usunięty użytkownik 4858

Re: Def Leppard

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

wokal też nie jest w stu procentach na tip-top, ale ile ja bym dał za tak świetnych gitarzystów w BJ... Rewelka :brawo:
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Let's get rocked!
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Def Leppard

Post autor: Miracle-BJ »

Jak Wam się podoba nowa wersja Histerii?
Ta z 1987 genialna - ta nowa bez sensu, po co w ogóle ją nagrali! Brak mi w niej dawnego DL i tego ducha lat 80-tych :no:
https://www.youtube.com/watch?v=L8vEhQeoy40

Z kolei wersja DEPECHE MODE - "Personal Jesus" w wykonaniu DL bardzo mi się podoba, chociaż nie jest w ich stylu i to nie jest ich klimat, ale OK :ok:
https://www.youtube.com/watch?v=EcOn2-bxPYM
BJ - It's my life - Always !
usunięty użytkownik 4858

Re: Def Leppard

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

btw: „Dangerous" Leppardów "znajdzie się na dość wysokiej pozycji (bardzo wysokiej jeśli pamiętać, że jest 999-ciu konkurentów ;D ) mojej punktacji w głosowaniu listy Orion1000" ;)
Panie EVENo, moje top20 jest już teoretycznie gotowe! :)
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Def Leppard

Post autor: Paulska »

Hmm... do nowej Hysterii nie mogę się przekonać, mam wrażenie jakby trochę na siłę miała to być lepsza wersja świetnego utworu. A podobno lepsze jest wrogiem dobrego. ;)
Natomiast "Personal..." - bardzo dobry cover.
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Def Leppard

Post autor: Damned »

Przed chwilą ogłoszono nominacje do przyszłorocznej ceremonii RRHOF:

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”