Siemka :3

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Smolek! - a co robi u Ciebie Belinda? ;)

[ Dodano: 2013-12-17, 19:13 ]
ZombieQueen, Finlandia mówisz... ;) ...a Sonata Arctica?
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Tomker pisze:Smolek! - a co robi u Ciebie Belinda? ;)
Widzę, że poznałeś ją po zdjęciu. ;) W ostatnich dniach wzięła mnie faza na słuchanie jej albumów. Od kilku lat jest moją ulubioną solową wokalistką, ale już od dłuższego czasu jej nie słuchałem. Znałem tak szczegółowo tylko dwa albumy: Heaven on Earth i Runaway Horses, a tak po za tym raczej już tylko single. Ale ostatnio w TV przypadkiem trafiłem na teledysk "La Luna", i postanowiłem sobie odświeżyć jej muzykę. Wysłuchałem najpierw płytę Runaway , potem Heaven.. Potem dwa całe koncerty (tak na marginesie bardzo mi się one podobały), i zaczęło się. :D I teraz już słucham jej całej dyskografii, i każda płytka ma coś w sobie. Moje TOP3 jej albumów: 1. Runaway Horses, 2. Heaven on Earth 3. Live Your Life Be Free.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Laska miała wygląd którego nie sposób zapomnieć ;)
La Luna.. też pamiętam :D
Z Belindą była kiedyś o tyle ciekawa sytuacja, że posądzono ją o stworzenie Heaven is a Place on Earth na bazie Livina... Podobieństwo pokroju ostatni "MatchBox20" z WANa to nie było, ale sprawa była dość rozdmuchiwana...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Chyba już ktoś na forum, o tym wspominał. Co ciekawe obie piosenki dotarły do pierwszego miejsca w US Billboard Hot 100. ;) W tamtych latach kopiowało się taką legendę jak Bon Jovi, a teraz taka legenda jak BJ kopiuje piosenkę od takiego zespołu jak MatchBox20, a powinno być odwrotnie.. "Heaven is a Place on Earth" lubię, choć nie jest to moja ulubiona piosenka Belindy.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

ZombieQueen, to co, koleżanko, wybierasz się na Reckless Love do Warszawy? ;))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”