Witam wszystkich forumowiczów

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
ania BJ
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 30 lipca 2013, o 13:06
Lokalizacja: Grudziądz

Witam wszystkich forumowiczów

Post autor: ania BJ »

czytuje Was już od jakiegoś czasu.no i w końcu postanowiłam się przywitać w tymże jakże zacnym gronie.oczywiscie jestem długoletnia fanka Jona i spółki i naturalnie bylam w Gdansku na koncercie.oprocz BJ lubie tez Aerosmith,Metallice,Skid Row,Oasis,Dżem,Ire i jeszcze kilka innych wykonawców,głównie rockowych.mam nadzieję,że odnajdę się tu wśród Was. ;) Uprzedzajac pytanie Alec czy Hugh?Nie za bardzo znam się na basie,ale dla mnie Alec,mam do niego jakiś sentyment.Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona.narazie się tu za bardzo nie udzielam choć zarejestrowałam się już jakiś czas temu.pozdrawiam wszystkich goraco.Ania
P.S.wlasnie zabieram się za czytanie lektury Kiedy byliśmy piekni.wczoraj doszla :D :jupi: :lol:

[ Dodano: 2013-11-08, 22:27 ]
:D cudne foty.to moje pierwsze wrażenia :brawo:
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Witamy serdecznie! :)
Z jednym pytaniem poszło szybko to może taka para: Richie czy Jon? ;)
I ktoś spoza oficjalnego składu: Bobby czy Phil? ;)
Który solowy album lubisz? Uff, wystarczy tych pytań... :D
Baw się dobrze! Zapraszamy do pojedynku teledysków, co to za piosenka oraz do wrzucenia fotki w Kobiety związane z BJ! ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ania BJ
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 30 lipca 2013, o 13:06
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: ania BJ »

Richie czy Jon?nie będę kłamała,jestem bardziej fanką Jona!Najcudowniejszy męzczyzna na świecie,poza moim mężem oczywiście :lol: :jupi: ;/
Kolejne pytanie-oczywiście Phil.Richie jest niezastąpiony,ale już wolę Phila niż Bobka :D
No i solowe albumy.lubię Stranger in this town i Destination anywhere.czyli wychodzi na to,że u obu coś tam lubię.Ale i tak BON JOVI jest the best!!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”