Cześć wszystkim :)

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tomker pisze:Oczywiście nie tu organizował Ale od nas bys się dowiedział. Właśnie czekam na wyniki...
zamieściłeś cover?
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

gdzie tam to moje co ja gram do Richiego... nawet bym nie wysłał bo by pękł ze śmiechu jakby to usłyszał ;D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

bartekbb23 pisze:
Tomker pisze:Oczywiście nie tu organizował Ale od nas bys się dowiedział. Właśnie czekam na wyniki...
zamieściłeś cover?
no co Ty, Bartek! Chyba na grzebieniu musiałbym zagrać :D Kibicuję Rockstarowi. No i liczę też na prezent dla Kuby
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Tomker pisze:
Yossarian pisze:jasne Tomker, poczułeś konkurencję i zazdrość, przeczytawszy Twoje dialogi z Kikusią, nie mam żadnych wątpliwości... ;]
Yossarian, przez szkołę jesteś nie na bieżąco - Kikusia zdążyła już mnie rzucić, teraz kręci z Bartkiem :(
Tomker wiesz ,że moje serce po części należy do Ciebie , lecz mam pewne obawy co do Twojej wierności :D

A tak w ogóle to kocham tylko A.B, gdyż urokiem osobistym prawie dorównuje JBJ :P
Awatar użytkownika
AlanPolonia
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 21 marca 2011, o 09:35
Lokalizacja: Milicz

Post autor: AlanPolonia »

Yana, tak, to mój tatuaż na lewej ręce inspirowany tatuażem Richiego a na prawej mam byczka podobnie jak Jon :)
20/06/2010 - London
10/06/2011 - Dresden
17/07/2011 - Udine
19/06/2013 - Gdańsk
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

AlanPolonia pisze:Yana, tak, to mój tatuaż na lewej ręce inspirowany tatuażem Richiego a na prawej mam byczka podobnie jak Jon :)
Wreszcie ktoś, kto łączy w jednej osobie cechy Jona i Richiego ;)
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Zapatrzony w siebie alkoholik? xD
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

czyżbyś wiedział coś więcej na temat abstynencji, to jest chciałem napisać absencji RS na koncertach?
Awatar użytkownika
AlanPolonia
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 21 marca 2011, o 09:35
Lokalizacja: Milicz

Post autor: AlanPolonia »

Tomker, no ja jestem można powiedzieć nawet jakby fanatykiem :P w 90% słucham tylko Bon Jovi i żeby było jasne, Bon Jovi a nie JBJ. Mam już właśnie tatuaże wzorowane na tych Jona i Richiego - uszy mam przekute tak jak Jon no i muszę się pochwalić że niedawno zmieniłem nazwisko w Urzędzie Stanu Cywilnego i już dostałem wszystkie dokumenty na nowe nazwisko - Sambora ;D
Powoli wymyślę i coś co mogłoby mnie polączyć z Davidem i Tico - wujek mi mówi że jestem jak ten koń z klapkami na oczach i widzę tylko Bon Jovi ale wkońcu tak jak napisałem na tatuażu zamiast Who Dares Wins - IT'S MY LIFE!!! ;)
20/06/2010 - London
10/06/2011 - Dresden
17/07/2011 - Udine
19/06/2013 - Gdańsk
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

AlanPolonia pisze:no i muszę się pochwalić że niedawno zmieniłem nazwisko w Urzędzie Stanu Cywilnego i już dostałem wszystkie dokumenty na nowe nazwisko - Sambora ;D
Żartujesz? :hahaha:
Przepraszam za moją reakcję:P Jak tego dokonałeś, jakie uzasadnienie itd? :D
Awatar użytkownika
AlanPolonia
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 21 marca 2011, o 09:35
Lokalizacja: Milicz

Post autor: AlanPolonia »

Yana, ojciec nas zostawił zaraz po tym jak się urodziłem i napisałem że nie chcę jego nazwiska ani żadnego innego z rodziny, wybrałem Sambora a po 3 dniach dostałem akceptację ;)
20/06/2010 - London
10/06/2011 - Dresden
17/07/2011 - Udine
19/06/2013 - Gdańsk
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

AlanPolonia, nieźle, gratuluję Panie Sambora :D

Ps, przykro mi z powodu Twojej sytuacji dot ojca...
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

AlanPolonia pisze:Tomker, no ja jestem można powiedzieć nawet jakby fanatykiem :P w 90% słucham tylko Bon Jovi i żeby było jasne, Bon Jovi a nie JBJ. Mam już właśnie tatuaże wzorowane na tych Jona i Richiego - uszy mam przekute tak jak Jon no i muszę się pochwalić że niedawno zmieniłem nazwisko w Urzędzie Stanu Cywilnego i już dostałem wszystkie dokumenty na nowe nazwisko - Sambora ;D
Powoli wymyślę i coś co mogłoby mnie polączyć z Davidem i Tico - wujek mi mówi że jestem jak ten koń z klapkami na oczach i widzę tylko Bon Jovi ale wkońcu tak jak napisałem na tatuażu zamiast Who Dares Wins - IT'S MY LIFE!!! ;)
Ty nie jesteś JAKBY fanatykiem. Ty jesteś TOTALNYM fanatykiem. Tylko to jest właśnie fanatyzm, który osobiście lubię i szanuję w przeciwieństwie do pewnego określonego rodzaju fanatyzmu prezentowanego głównie przez kobiety :cfaniak:
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

moja mama stwierdziła że jestem uzależniony od Coldplay a to nie prawda.. ja jestem uzależniony od muzyki, a jednocześnie nie trawię tego chłamu co w radiach puszczają.. tego co tak wszytcy lubią typu Lisowska, Rihanna.. itd..
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

AlanPolonia pisze:Tomker, (...) niedawno zmieniłem nazwisko w Urzędzie Stanu Cywilnego i już dostałem wszystkie dokumenty na nowe nazwisko - Sambora ;D
A nie lepiej było ożenić się z Avą i przyjąć jej nazwisko? ;)

Ale przyznaję, ze jesteś fajnie zakręcony! :)

P.S. Spotkałem kiedyś kogoś o nazwisku Sambora z Krakowa, tam to całkiem popularne nazwisko.
O znalazłem Ci mapkę nazwisk:
http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/sambora.html
"W Polsce są 172 osoby o nazwisku Sambora"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”