[Poznań] Cześć czołem, szukam towarzystwa na koncert : )

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Hitomi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 20:19
Lokalizacja: Poznań

[Poznań] Cześć czołem, szukam towarzystwa na koncert : )

Post autor: Hitomi »

Hej!
Mam 25 lat i studiuję w Poznaniu. BJ słucham i uwielbiam od ponad 10 lat. Pamiętam jak będąc podstawówce zobaczyłam teledysk do "Living on a prayer" i się w nich zakochałam : ) Raz, że świetna piosenka, a dwa że te ich "szopy" na głowach mi się okrutnie podobały :D BJ jest dla mnie fenomenem dlatego, że pomimo upływu tylu lat, nie nudzi mi się oraz 90% ich piosenek są moimi ulubionymi ^^ Poza tym, to słucham bardzo różnej muzyki, od metalu po poezję śpiewaną :]

Jak napisałam w tytule, szukam towarzystwa na koncert/podróż (preferuję pkp : p). Będę okropnie żałować jeśli nie pojadę (choć kurczę i tak nie wiem jak z moimi egzaminami wtedy będzie xD), samemu trochę niefajnie, a oczywiście, jak to bywa, wśród moich znajomych nie ma osób, które lubiłyby BJ na tyle żeby płacić sporo za bilety (zastanawiam się nad strefą GC, ale jeszcze się waham : p).
Tak więc, jeśli ktoś z czytających mój post jest z Poznania i jest w podobnej sytuacji, proszę, niech pisze do mnie na PW ^^

Pozdrowienia dla wszystkich fanów :]
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

choć kurczę i tak nie wiem jak z moimi egzaminami wtedy będzie
Zapewne wiele osób kosztem egzaminów wybiera się na koncert, również ja. Opracowuję plan strategiczny i muszę go dobrze rozegrać, żeby był wilk syty i owca cała :P

Witam serdecznie :)
Hitomi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 20:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Hitomi »

Ja w ostateczności nie pójde na egzamin : PPPPP no ale to jeszcze zależy jaki to egzamin będzie... jeśli taki, na którym być muszę, to trudno, sprzedam bilet i nie pojade :/
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

czeeeść!! pozdróżujący trasą Wrocław-POZNAŃ-GGdańsk, mają tu nawet swój wątek
http://www.bonjovi.pl/forum/topics61/tr ... vt2652.htm
zapraszam
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ja również opracowałam strategię pt. zaliczyć to co się da w maju, ewentualnie pod koniec czerwca (u mnie sesja jest rozciągnięta od 10.06. do 07.07. bodajże), jestem gotowa również odkładać coś na sierpień, bo TAKIE wydarzenie jak koncert BJ to przeżycie jedyne w swoim rodzaju! :jupi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”