CZEŚĆ!!!!

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

CZEŚĆ!!!!

Post autor: wiki525 »

Jako że się jeszcze oficjalnie nie przedstawiłam robię to teraz. Wobec tego witam wszystkich fanów BJ!!!Być może jestem najmłodszą fanką BJ na tym forum :P Ale wieku nie podam tajemnica ;) Ale mniejsza z tym :lol: Więc jeszcze raz wszystkich baaaaardzo serdecznie witam i pozdrawiam!!! :przytul:
A jak trafiłam na BJ???
Głównie dzięki programowi The Voice Of Poland.W pewnym odcinku jeden z uczestników zaśpiewał Always.Pomyślałam sobie całkiem fajna piosenka :P I przesłuchałam oryginał na Youtubie, a potem dostałam olśnienia:"Kurde, Bon Jovi to przecież zespół, który śpiewa IMLife!!!"
I tak się zaczęła moja fascynacja Jonem, Richiem, Tico i Davidem i Hughem i Aleciem :D No i trwa ona do dziś :PPP
Ostatnio zmieniony 5 lutego 2013, o 09:12 przez wiki525, łącznie zmieniany 2 razy.
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

W takim razie oficjalnie witaj na tym dziwnym forum, pelnym roznych ludzi.. Kompletnie roznych ludzi o roznych gustach muzycznych, ktorych w wiekszosci laczy tylko jedno ogniwo - Bon Jovi - jedna z grup o najbardziej roznorodnym materiale. Ale to ciekawe miejsce, jak pewnie juz zauwazylas.

Wychodzi na to, ze wita Cie bardziej sporadyczny gosc niz gospodarz forum, ale hej.. Ty i tak juz sie calkiem dobrze zadomowilas :D
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”