Back from the dead, climbing from the coffin...

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Back from the dead, climbing from the coffin...

Post autor: Twisted Sister »

Zaiste trudno mi uwierzyć, że po tylu latach piszę jakiegokolwiek logicznego posta na tym forum - zdaje się, że sporo wody upłynęło od czasu, kiedy logowałam się tu codziennie i w pewnym momencie poprzestałam raczej na biernym podglądaniu ewentualnych interesujących mnie newsów czy tematów. Ale skoro od poniedziałku wiadomo już, że cuda się zdarzają... :))

Wątpię, żeby partycypacja w życiu forum była tak intensywna jak w roku 2005 czy 2006 - nie te czasy ;) Niemniej jednak - jako że nic i nikt nie powstrzyma mnie przed inwazją na Gdańsk w czerwcu przyszłego roku - pomyślałam sobie, że warto się w okolicznościach fanowskiego pospolitego ruszenia przywitać ze starymi znajomymi oraz nowymi forumowiczami.

Z tej strony stara, poczciwa Tłistyd - jeszcze ze "starego" Alwaysa. W momencie dołączenia do forum - dziewczynka zakochana po uszy w muzyce i zasadniczo, poza faktem, że dziewczynce nieco się po drodze "dorosło", niewiele się zmieniło ;) Wciąż najważniejsza jest dla mnie muzyka, od hard rocka z lat '80 po pop z lat '90 czy klasykę rock'n'rolla z lat '60 - biernie, jako słuchaczki, i czynnie (koncerty, dziennikarstwo muzyczne). Dołączyłam do fanowskiej społeczności jako gimnazjalistka, w tym roku bronię licencjatu na filologii angielskiej. Ciągle mieszkam w Bydgoszczy i tu studiuję. Stąd też przypuszczę w czerwcu atak na gród Neptuna, czego - zapewne wespół z resztą forumowej braci - nie mogę się już doczekać ;)

Pozdrawiam wszystkich - znane legendy forum i nieznanych fanów, którzy dopiero stawiają tu pierwsze kroki. Do czerwca! :)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Najpierw Dorota...teraz Ty :) Istne szaleństwo powrotów starych wyjadaczy! Wszystkich bym się spodziewała, ale Ty wydawałaś się opuścić forum na zawsze i bezpowrotnie. Bardzo się cieszę, że się myliłam :)
Tyle mamy wspomnień stąd! Od najmłodszych już lat.
Witam Cię z powrotem z wielgachnym uśmiechem na twarzy!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Agata BJ pisze:Najpierw Dorota...teraz Ty :) Istne szaleństwo powrotów starych wyjadaczy! Wszystkich bym się spodziewała, ale Ty wydawałaś się opuścić forum na zawsze i bezpowrotnie. Bardzo się cieszę, że się myliłam :)
Tyle mamy wspomnień stąd! Od najmłodszych już lat.
Witam Cię z powrotem z wielgachnym uśmiechem na twarzy!
Zasadniczo to nie było jedyne forum, które w pewnym momencie opuściłam i też myślałam, że powrotu raczej nie będzie :)) Okazja jest jednakże absolutnie wyjątkowa, to "zwarcie szeregów", o którym pisała Dorota również - czas obmieść pajęczynki i odkurzyć te dawne wspomnienia!
Agata - z równie wielgachnym uśmiechem wyściskam Cię w Gdańsku :))
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Co tu się dzieje;) masakra. Dalej największa fanka najlepszych zespołów 80s? :d czy opuściłaś się w tej wierze ;d?
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Proponuję przeczytać raz jeszcze pierwszego posta, zwłaszcza zdanie, które tyczy się muzyki ;)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

A widzisz jak mnie zaskoczyłaś ;d, w prosty sposób dałem się złapać na nieczytaniu Twojego postu ;D

A KISS w Berlinie Cię nie interesuje ;d?
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Po czterech latach intensywnego koncertowania gdzie się da jestem, z przyczyn głównie finansowych, na koncertowej emeryturze :P Bon Jovi w Gdańsku to absolutny wyjątek, szczenięce marzenie, któremu za miesiąc z hakiem stuknie dwunastka na liczniku.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

To najwyżej przed koncertem Bon Jovi odwalimy sobie koncert KISSów sami ;) To życzę aktywnego przynajmniej aż do czerwca powrotu ;)
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

No czeeeeść... :D
(I widzę po tytule tematu, że nie mnie jednej ta nagła aktywność 'staruszków' skojarzyła się nieco mrhocznie i grobowo... xD)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

To najwyżej przed koncertem Bon Jovi odwalimy sobie koncert KISSów sami ;) To życzę aktywnego przynajmniej aż do czerwca powrotu ;)
M.Ssed - myślę, że przed koncertem Bon Jovi będzie mnie interesowało tylko Bon Jovi :) I wątpię, że powrót będzie aktywny, ale wypada się przywitać.

99 - ja naprawdę czuję się, jak głos z forumowych zaświatów xD
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”