Gdzie ja byłam?

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Gdzie ja byłam?

Post autor: Agata BJ »

Z głupich powodów zakłada się często nowe wątki, pomyślałam że i mi raz w życiu wolno :)

Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się...zapomnieć o forum. Jestem tu od 9 lat i po prostu zapomniałam o istnieniu tego miejsca na czas ostatnich 2-3 miesięcy. W sumie sama nie bardzo wiem dlaczego i jak do tego doszło. Jestem jednak niemal pewna, że to przez natłok spraw, które mam w ostatnim czasie na głowie. To głupie pisać o tym na forum, ale nerwy związane ze zmianami jakie niebawem wejdą w moje życie, sprawiają że zapominam nawet o swoich ulubionych miejscach.
Teraz się poprawię! A przynajmniej dołożę do tego wszelkich starań :) Nie tęskniliście raczej, ale dziwnym sposobem stęskniłam się ja :P Trzeba mimo wszelkich życiowych zmian zostawiać w swojej codzienności to, co sprawia nam przyjemność.
Koniec nudzenia :)

A, żeby było na temat:
Hej! Jestem Agata! Mam 23 lata (jeszcze) i słucham BJ od 12 lat. Na forum jestem od 9 lat. Z całą pewnością nikt z Was tego nie wiedział! ;) Życzcie mi miłego postowania! :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

No właśnie się zastanawiałem, gdzie jesteś :). Ja co by się nie działo, to jakoś na forum zawsze chwilę znajdę, nawet jeśli nic nie piszę, to przynajmniej przeglądam co piszą inni hehe.
Zmiany w życiu co czasem konieczność i nie ma co się denerwować tylko iść do przodu.

Skoro już tak zakończyłaś swojego posta z tym osobistym info - to i ja tak zrobię :).
Mam na imię Robert, lat 34 (jeszcze kilka tygodni, do 1 maja :D), Bon Jovi słucham już 23 lata, na forum od lat 7 z tego co widzę pod awatarem, ale szczerze nie pamiętam, czy to wlicza również starą odsłonę forum, czy też nie, bo wydaje mi się, że jestem dłużej :)).

[ Dodano: 2012-03-14, 10:07 ]
Nie wlicza - właśnie spojrzałem pod Twój awatar, masz tą/tę samą datę - więc ja również coś pewnie około 9 lat, a nawet dłużej - zacząłem odwiedzać jeszcze na studiach gery.pl - a więc z 11 lat temu :cfaniak:.
Ostatnio zmieniony 14 marca 2012, o 10:50 przez sobol_77, łącznie zmieniany 5 razy.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
KondZik

Post autor: KondZik »

:P
Widze to tak... siedzimy w kółeczku trzymamy się za ręce i każdy mówi o sobie :PPP
Miłego postowania Agata.


Mam na imię Konrad, we wrześniu kończe 23 lata. BJ słucham od 12 lat, forum odwiedzam od 10, a konto mam od 7lat jak widać pod avatarem. Jak mam czas to napisze jakiegoś newsa, coś tam wypostuje, a zwykle czytam co tam nowego napisaliście. Mam już taki nawyk, że pomimo braku czasu jak wchodze na chwile do sieci to pierwsza strona z zakładek do odwiedzenia to Always i tak już jest od dłuuuugich lat ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Fajnie, że wróciłaś Agata :) W takim razie witaj ponownie i miłego postowania :) życzy Michał, lat 26, na forum: (trochę czasu zleciało), Bon Jovi słucha od starych, dobrych czasów szkoły podstawowej - jakoś tak zdaje się od 6 klasy - jak jeszcze obowiązywał stary system szkolnictwa...to były czasy...
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Hej Agata! :) Welcome back ;)

No to moze ja sie tez "przedstawie" :P - Andrzej, lat 36 ( teraz co roku bede sobie wmawial pewnie- not old, just older), jestem Anonimowym Rockoholikem :P Bon Jovi slucham juz 24 lata (od 1988) i nawet wtedy, kiedy ich sie czepiam bez przerwy- to wciaz jest MOJ zespol ( ilez razy juz to pisalem na tym Forum)...

Tyle ode mnie :)
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Hej! Witam wszystkich obecnych i nieobecnych i Tych co wrócili :))
To ja też napiszę coś o mnie. Mam na imię Bożena, mam 42 lata i na forum jestem od sierpnia 2011r. Jednak forum odwiedzałam regularnie przez 5 lat. Wcześniej po prostu zajmowałam się wychowaniem dzieci i nie miałam czasu na komputer. Żałuję jednak, że wcześniej do Was nie dołączyłam. Tak szczerze Wam powiem, że myślałam, że jestem „za stara”, bo chyba wszyscy są młodsi ode mnie a nawet bardzo młodzi. Teraz cieszę się, że jestem razem z Wami, z fanami, którzy równie mocno pokochali BJ jak ja. Myślę, że jakoś tam zaakceptowaliście mnie. Czasem napiszę coś mądrego, a czasem coś głupiego, ale odkąd zarejestrowałam się, to czuję się jak w jakiejś rodzinie, którą łączy szczególna więź w postaci miłości do BJ. Bon Jovi słucham od 1984r. Jako 14-latka zaczęłam tak naprawdę interesować się muzyką. Cotygodniowa Lista Przebojów Pr. III Marka Niedźwieckiego otworzyła mi szeroko drzwi do poznania i pokochania BJ. Z biegiem lat coraz bardziej poznawałam Nasz zespół, który stał się nieodłączną częścią mojego życia.
A forum traktuję jak codzienny obowiązek. Gdy wracam z pracy (w pracy nie ma szans), coś tam robię i włączam stronę startową ALWAYS i czytam co też tam się wydarzyło w naszym „ Bonjoviznowym” świecie. Coś tam poczytam, zamieszczę, napiszę i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Podziwiam Was za wiedzę i jak pięknie potraficie pisać o muzyce, o chłopakach itd. Tak więc życzę wszystkim, aby to forum istniało baaaaaaaaaardzo długo i jeszcze dłużej i żeby nadal tętniło w nim takie życie jak dotychczas !!!
Ps. Nie daj Boże, gdyby coś się stało i nie było naszego forum, to co ja będę robić na starość ha, ha, ha !!!
BJ - It's my life - Always !
EVENo

Post autor: EVENo »

No tak, mnie też nie było jakiś czas, ale nie będę zanudzał z jakiego powodu. Zerkałem tu czasem, ale nie widziałem sensu ponownego zalogowania się tutaj. Aż do dziś gdy zobaczyłem ten temat. Więc wspólnie z Agatą wkraczamy ponownie na ten teren, by (być może) podbić go na nowo :P

Nazywam się Artur, 17 lat (proszę podejść do tego z dystansem, wczoraj oglądając program Kuby Wojewódzkiego, w którym gościł Maciej Musiał przekonałem się, że jestem nadzwyczaj dojrzałym nastolatkiem), Bon Jovi słucham od 6 lat, na forum od prawie pięciu.
smieszek
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, o 19:01
Lokalizacja: lublin

Forum

Post autor: smieszek »

To może i ja się przedstawię:) Mam na imię Karolina, wiek: 27 lat:) Bon Jovi słucham od mniej więcej 1-szej klasy liceum czyli ponad 11 lat i to przez przypadek...Stare dzieje. Forum znam od jakichś 10-u lat, a konto założyłam w sierpniu 2010 roku, dzięki dwóm osobom z tego forum:) Na koniec trochę Wam posłodzę bo uważam to za najlepsze forum o Waszym i moim ulubionym zespole... Witaj z powrotem Agata i życzę miłego postowania:)
I believe...
Jovinka84
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 15 marca 2012, o 10:42
Lokalizacja: Mielno

Post autor: Jovinka84 »

No to i ja dołączę do tego kółeczka miłośników Bon Jovi :P
Otóż na forum zalogowałam się dzisiaj, ale oczywiście najpierw trochę obserwowałam Wasze wpisy :cfaniak: Ale dodam że chłopaków z New Jersey słucham od 2006 roku. Moje ulubione płyty to Slippery When Wet, New Jersey, Keep The Faith i These Days :D Mogłabym ich słuchac na okrągło :P Słucham także takich zespołów jak: Aerosmith, AC/DC, Deff Leppard, The Hooters, Black Sabbath :o Hahaha ale i tak sercem jestem przy Bon Jovi :jupi:

A o mnie: Mam na imię Antosia, Tosia jak to woli ;) Mam prawie 16 lat i mieszkam nad pięknym, polskim morzem, a dokładnie w Mielnie. Chociaż zalogowałam się godzinkę temu, to i tak czuję się jak w internetowej rodzince :D

POZDRAWIAM!
We're half way there
Livin' on a prayer
Take my hand and we'll make it - I swear
Livin' on a prayer
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Spodziewałam się raczej ciszy. Fajnie, że jednak nastąpił odzew :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Kasaid
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:45
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Kasaid »

Ale tu się zrobiło... uroczo.
Aż mnie to troszkę zabolało, że tego epokowego odkrycia w moim życiu dokonałam zbyt późno. I pewnie za późno jest już na to, by o Bon Jovi powiedzieć coś mocno odkrywczego... Jednak jak się czyta taki wątek to ma się ochotę też usiąść w kółeczku i powiedzieć:

Mam lat 18, Bon Jovi słucham 2 lata, a na forum wciąż jeszcze tak do końca nie jestem, ale się staram.
agu
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 15 września 2011, o 12:29
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: agu »

Ja też chcę do kółka!
Jestem Aga, lat 28 (o matko!),mieszkam w Świdnicy, BJ znam od urodzenia, za sprawą starszego brata ;) ale pokochałam później... A teraz staram się zaszczepić tę miłość mojemu synowi (lat2,5). Ciekawe rzeczy tu się dzieją, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :)
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Hm, chciałam założyć nowy temat, ale w sumie mogę się radośnie podpiąć... :D

Niektórzy mnie tu znają/pamiętają z prehistorycznych czasów 'starego' Always, czy też początków tej wersji, ale że obecnie te jednostki ludzkie da się policzyć na palcach, to może 'dwa słowa od wytwórni': 99, 'w cywilu' Dorota, radosny rocznik '88, stacjonuję na Śląsku... I w sumie co tu więcej :) Kopytko ;)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dorota! Strasznie się cieszę, że znów Cię tu widzę po tylu latach! :) W sumie okazja nie jest byle jaka, więc wybrałaś dokonały powód na swoje forumowe odrodzenie :D
Od siebie powiem tyle, że tęsknię za "starym" Always, a co za tym idzie również za starymi wyjadaczami. Świetnie Cię tu widzieć! :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Ano, nie byle jaka okazja :) Wszyscy 'starzy wyjadacze' zwarli szeregi jak nigdy, i coś tak czuję, że w Gdańsku radochę ze spotkania po latach (nawiasem, jesteś chyba jedyną osobą ze starej załogi, z którą ostatecznie nigdy nie udało mi się spotkać... O.o) będziemy mieć jeszcze raz taką jak z koncertu :D
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”