Gdzie ja byłam?

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: djpj1 »

To i ja coś dorzucę od siebie o sobie Piotr...rocznik 74 więc już 38 wiosen:))na forum zarejestrowany od 2007 ale bywałem wcześniej...Bon Jovi słucham od 1985-1986roku,ale dojrzałem do poważnego zainteresowania grupą po albumie New Jersey bo wcześniej wolałem Europe:)..Później BJ towarzyszyło mi zawsze i wszędzie- zagrałem ich utwór jako pierwszy gdy rozpocząłem prace w radiu w Kaliszu w 92 roku,w 1995 roku wylądowałem w szpitalu z choroba która towarzyszy mi do dzisiaj i ..kumple z radia pamiętam to jak dziś 15 lipca 1995 zagrali z życzeniami zdrowia mi przez radio Livin on a prayer...bezcenne...
i tak czas leciał.....w 2009 byłem blisko zespołu podczas krótkiego występu podczas rocznicy zjednoczenia muru berlińskiego gdy zagrali jedną piosenke przy Bramie Brandenburskiej..
ale zawsze marzyłem o koncercie i ..wreszcie udało się w Wiedniu 2011..a teraz czas wreszcie na Polskę...a i jeszcze tatuaż na ramieniu inspirowany motywem Bon Jovi -serce przebite sztyletem ale to akurat ma mi przypominać coś innego.....to tyle.. ;)
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Miło Cię poznać Piotrze.
I bardzo dziękuję za info przed ogłoszeniem koncertu. Choć trudno było w to uwierzyć wtedy, to naprawę dawało dużo nadziei.
Pozdrawiam
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

nie ma co, podgrzałeś atmosferę :)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

99-in-the-shade pisze:Ano, nie byle jaka okazja :) Wszyscy 'starzy wyjadacze' zwarli szeregi jak nigdy, i coś tak czuję, że w Gdańsku radochę ze spotkania po latach (nawiasem, jesteś chyba jedyną osobą ze starej załogi, z którą ostatecznie nigdy nie udało mi się spotkać... O.o) będziemy mieć jeszcze raz taką jak z koncertu :D
Oj tak, radocha będzie niesamowita... :D
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
ola
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 20:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ola »

a ja jestem ola, jak widać ;) mam 24 lata, obecnie mieszkam we Wrocławiu, alem z Kalisza, dlatego szczególne pozdrowienia dla djpj1 ...iii czyżby radia Centrum? :D

a na forum jestem od dzisiaj :)

Pozdrawiam i do zobaczenia w Gdańsku :jupi:
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Wrocław pozdrawia Wrocław :comk2:
Klaudia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 5 marca 2013, o 06:47
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Klaudia »

Witam!
Byłam przekonana, że kiedyś dawno, dawno temu byłam zarejestrowana na tym forum, ale wszystko wskazuje na to, że nie, więc rejestracja na nowo ;)
Dlaczego tu jestem? Dlaczego tu piszę? Bon Jovi słucham od 13 lat, teraz przy okazji koncertu postanowiłam sprawdzić kto ze 'starych znajomych' wybiera się na koncert... Te kilka lat temu częściej przebywałam na forum FoF (czy ta strona jeszcze istnieje? nie potrafię znaleźć).
Jestem Klaudia, mieszkam w Rybniku (a właściwie teraz pod Rybnikiem), mam 27 lat. Byłam pewna, że jeśli Bon Jovi kiedykolwiek będą grali w Polsce, to bez zastanowienia kupię bilet i tam po prostu będę. Niestety (albo stety) czasem życie układa się inaczej ;) Niestety, na koncert nie mogę pojechać, bo nie mamy z kim zostawić dzidziusia, a nie do końca jestem przekonana, czy 3 miesięcznemu dziecku będzie się na koncercie rockowym podobać ;) Pozostaje mi czekać aż mała podrośnie i liczyć na kolejny koncert w Polsce.
Będę tam myślami na pewno!

Gorąco pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”