Sorki

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Jak często słuchasz Bon Jovi?

Codziennie co najmniej 3 godziny
9
24%
Codziennie co najmniej godzinę
20
54%
Kilka razy w tygodniu
5
14%
Raz na tydzień
2
5%
Kilka razy w miesiącu
1
3%
 
Liczba głosów: 37

EVENo

Sorki

Post autor: EVENo »

Sorki za moją glupotę
;]
Ostatnio zmieniony 9 kwietnia 2008, o 17:49 przez EVENo, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Po pierwsze - czy fani muszą zawsze wysławiać swoich ulubieńców ;|??
A po drugie - nie wiem gdzie ty patrzyłeś, bo tam gdzie ja patrze, to ciągle są dyskusje na temat 'pięknych ząbków i włosków' Johnego ;), a jeżeli chodzi o muzyczne właściwości Jona to poprostu taka prawda, facet co raz częściej fałszuje i tyle ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ludzie... ta strona to ja myślałem, że fanclub jest. A na forum to gdzie nie kliknę to czytam negatywne sugestie na temat Jona...
Spoko przywykniesz. Wiele osób tutaj żyje przesżłością i nie może się pogodzić z tym iż to już nie lata 80te czy90te.

No poniżej masz przykład :) Nagle okazuje się, ze Jon wogóle nie śpiewa tylko cały czas fałszuje a KIEDYs to był Jon ... jego śpiew sprawiał drzenie, podniecenie a teraz to ble szkoda słuchac :)

Trzeba się przyzwyczaić. ;)
a jeżeli chodzi o muzyczne właściwości Jona to poprostu taka prawda, facet co raz częściej fałszuje i tyle
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

jakbys kolego zaspiewal ponad 2 tysiace koncertow w zyciu i nagral setki piosenek to predzej czy pozniej tez by tobie glos zaczal siadac ;] i nie jest to fanclub ktory kupuje po kilka plyt na lebka by zwiekszyc sprzedaz.... wyrazamy tylko swoje opinie (niektorzy tylko jadą po zespole). a co do muzyki jaka tworza - to tak jak z sadzeniem drzew....w koncu ktos je zetnie i trzeba zasadzic nowe ale na tej samej ziemi (to dla kumatych) :D
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

PePe pisze:jakbys kolego zaspiewal ponad 2 tysiace koncertow w zyciu i nagral setki piosenek to predzej czy pozniej tez by tobie glos zaczal siadac
Wiem to i dlatego jakoś z przymróżeniem oka 'patrze' na te fałsze :cfaniak:
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Hmm cóż przyzwyczaisz się ;) Tutaj wszyscy kochają Bon Jovi ( eee no prócz paru wyjątków ;) ale ... tak generalnie większośc poprostu jest obiektywna . Jak się kocha brata to powie mu się ze ma brzydkie spodnie a nie wypuści na miasto ;) to jest miłośc ;) tak samo zachowują się fani z forum z tym , że bj tego nie czytają,ale to juz inna sprawa :D :lol:

Jezeli stracisz wiare w nasze uwielbienie do bj napisz do Ptysi np. :D ona to już fanatyczka słucha ich 21 lat i dalej szaleje .... za Jonem :lol:
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

No poniżej masz przykład Nagle okazuje się, ze Jon wogóle nie śpiewa tylko cały czas fałszuje a KIEDYs to był Jon ... jego śpiew sprawiał drzenie, podniecenie a teraz to ble szkoda słuchac
No niestety Adrian, ale taka jest prawda. Pewnie potraktujesz to jako moją ironie w Twoją strone, ale tak nie jest, bo chciałbym zeby potrafił posługiwać sie głosem tak jak kiedyś. Czas i mocna eksploatacja zrobiły swoje i tyle.
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Piotrek pisze:No niestety Adrian, ale taka jest prawda. Pewnie potraktujesz to jako moją ironie w Twoją strone, ale tak nie jest, bo chciałbym zeby potrafił posługiwać sie głosem tak jak kiedyś. Czas i mocna eksploatacja zrobiły swoje i tyle.
E tam kiedyś pewnie był na prochach a teraz pod pantoflem Dotty dzieciaki żonka nie wolno brać :D
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

ja slyszalem ze Jona glos sie pogarsza od czasu kiedy pali faje :cfaniak:
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

PePe pisze:ja slyszalem ze Jona glos sie pogarsza od czasu kiedy pali faje
Jezeli to aluzja do mojej wypowiedzi
To chodziło mi że po prochach człowiek dostaje kopa... a taki kop potrafi ... dużo dać góry mozna przenosić ;)
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

serio nie wiem gdzie to czytalem ale on sam nawet sie do tego przyznal....zreszta zobaczcie jak jara cigaretty z nagran w studio ;] ale ogolnie jego glos ma wzloty i upadki. pamietacie za czasow destination? tragedia..... crush lepiej, bounce w miare HAND miodzio i znowu troche gorzej...poczekajmy do trasy :D
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

w Trasie będzie guti przerzuci się na jointy :D xD Nie no chłopaki sprzedaża płyty pewnie podbudowani więc na trasie odpalą głosem słuchem i solówką ;) :cfaniak:
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ludzie... ta strona to ja myślałem, że fanclub jest. A na forum to gdzie nie kliknę to czytam negatywne sugestie na temat Jona...
no kur.....de, młodsza wersja Adriana przyszła *-*
Chłopie, moja rada - wróc tutaj kiedy dostrzeżesz subtelną różnicę między Jonem a Bon Jovi, ok?
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

mrok pisze:Jezeli stracisz wiare w nasze uwielbienie do bj napisz do Ptysi np. ona to już fanatyczka słucha ich 21 lat i dalej szaleje .... za Jonem
:lol: No i wszytko się wydało ;) :P A teraz wyszło, że nie dość, że fanatyczka, to nałogowiec :PPP Nie, no teraz to ja bede musiała sama ze sobą na oddział zmaknięty ;) Chociaż.. to tylko My Sweet Addiction
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Ptysia pisze: No i wszytko się wydało A teraz wyszło, że nie dość, że fanatyczka, to nałogowiec Nie, no teraz to ja bede musiała sama ze sobą na oddział zmaknięty Chociaż.. to tylko My Sweet Addiction
U Nas wolnych miejsc nie ma więc ja jestem na wolności :D ;)
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”