JON BON JOVI SUCKS???

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Ta a jakby powiedział, że jest pedofilem to tak jak on zacząłbym się brac za dzieci. Denerwują mnie takie teksty jovi. Słyszałem na własne uszy i widziałem jak to wypowiada (nie raz) więc czemu mam nie wierzyć ?
a w tvp1 powiedział ze wrócą w czerwcu :) może właśnie dlatego nie wierz we wszystko co mowi
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

2.Jon i Rysiek siadają przy winie z gitarami i robią burze mózgów tzn opowiadają co się im przytrafiło itd. Potem brzdąkają coś przy gitarze i dopisują teksty
Odpuść sobie już to "wino i gitarki", bo to infantylny tekst.
bo jak nastepna plyta bedzie klapą to cale 24 lata i ta legenda zgasnie

Będzie klapa albo odniesie sukces i tak przed następną płyta będziecie mówili to samo. HAND odniósł sukces tak jak trasa, WSYCGHome zapisało się w historii ale i tak słysze głosy o tym, że HAND nie odniosło sukcesu.
Odniusł sukces głównie komercyjny. Album nie wnosi kompletnie nic nowego; Trasa HAND jest o niebo lepsza od jej imienniczego albumu.
W jakiej histori?? Co Ty mówisz??!! W histori to sie zapisało Livin', You Give Love Bad Name, które stały się cześcia histrii muzyki rockowej.
Dla jasności, słyszysz raczej głosy, że HAND to przeciętny album, a nie ,że nie odniusł sukcesu :)
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

a w tvp1 powiedział ze wrócą w czerwcu :) może właśnie dlatego nie wierz we wszystko co mowi
Moze w czerwcu wroca 8-) Tylko nie wiadomo w ktorym :neutral:

Odniusł sukces głównie komercyjny. Album nie wnosi kompletnie nic nowego; Trasa HAND jest o niebo lepsza od jej imienniczego albumu.
W jakiej histori?? Co Ty mówisz??!! W histori to sie zapisało Livin', You Give Love Bad Name, które stały się cześcia histrii muzyki rockowej.
Dla jasności, słyszysz raczej głosy, że HAND to przeciętny album, a nie ,że nie odniusł sukcesu
Zyjecie w Polsce gdzie sukces BJ jest mniej odczuwalny. Gdybyscie mieszkali w USA to bysice caly czas slyszali o BJ . Oczywiscie zgadadzam sie ze HAND nic nowego nie wnosi do tworczosci zespolu i ze jest przecietna plyta , ale rowniez sadze z przykroscia ze BJ nie stac teraz na granie lepszej muzy :| Sam nie wiem dlaczego ?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Darujcie sobie wszczynanie nastepnej dysputy na temat - HAND tam gdzie jest to niepotrzebne! ;/
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Darujcie sobie wszczynanie nastepnej dysputy na temat - HAND tam gdzie jest to niepotrzebne!
Jovizna nie bulwersuj sie tak :P :P

Nie wiem dlaczego ostatnio wszystkie temty zchodza na to jaki HAND jest oraz na to ze Jon nie umi ostatnio spiewac ? :|
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Jovizna nie bulwersuj sie tak
Przy was jest to niemozliwe :P
Nie wiem dlaczego ostatnio wszystkie temty zchodza na to jaki HAND jest oraz na to ze Jon nie umi ostatnio spiewac ? :|
Jest jaki jest, jednym się podoba innym nie i tak bylo z kazda płytą!!
Glupie przekonanie, ze these days to normalnie powalila caly swiat muzyczn na kolana. W oczach wielu to też szmira. Radze odpuscic i nie truc o tym w kazdym mozliwym temacie.

A Adrian z Piotrkiem kłocą się tylko o "rację" :]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Glupie przekonanie, ze these days to normalnie powalila caly swiat muzyczn na kolana. W oczach wielu to też szmira. Radze odpuscic i nie truc o tym w kazdym mozliwym temacie.
Kto powiedział, ze powaliła ? Chyba nikt tak nie mówił ? :| Po prostu prezentuje znacznie wyższy poziom muzyczny i zespołu. To tyle w tej materi :)
To jovizna o czym chcesz mówić ? ja tu ostatnio żadko bywam i wcale nie jestem potrzebny do tego by sprowadzić tematy do tych samych kwesti. a dziej się tak bo jest o czym mówić i wszystko chciec czy nie sprowadza się właśnie do tego !!
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Kto powiedział, ze powaliła ? Chyba nikt tak nie mówił ? :
O przepraszam bardzo! Ciagle jest tu mowa o tym jak to kiedys nie grali o zachwycaniu sie these days i tym, ze jon kiedys potrafil bla bla bla!
Tobie hand sie nei podoba ale podoba się Adrianowi( i nie tylko jemu, lecz wielu userom, ktorzy albo nie maja najmniejszej ochoty wyrazac swojej racji, albo po prostu boja sie ze zaraz zostana zbesztani przez niektorych) Każda płyta ma swój klimat i ma swoich zwolennikow i przeciwnikow, jeju czy naprawce trzeba o tym mowic?!! A powtarzanie już od roku tego co wy sadzicie o hand jest z lekka nudne :P :)
To jovizna o czym chcesz mówić ?
Na pewno chcesz wiedziec? :P musialabym ryzykowac czwartym juz ostrzezeniem w mojej karierze :D
a dziej się tak bo jest o czym mówić i wszystko chciec czy nie sprowadza się właśnie do teg
MÓWCIE JESLI SPRAWIA WAM TO SATYSFAKCJE! ale tam gdzie jest na to miejsce! zaloze wam nowy temat i tam bedziecie mogli wykladac swoje racje :] nie zasmiecajac przy tym innych tematow!

JON BON JOVI SUCKS! jesli juz nikt nie ma nic do powiedzenia odnosnie tego textu to temat uwazam za zakonczony! :-D
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

O przepraszam bardzo! Ciagle jest tu mowa o tym jak to kiedys nie grali o zachwycaniu sie these days i tym, ze jon kiedys potrafil bla bla bla!
Tobie hand sie nei podoba ale podoba się Adrianowi( i nie tylko jemu, lecz wielu userom, ktorzy albo nie maja najmniejszej ochoty wyrazac swojej racji, albo po prostu boja sie ze zaraz zostana zbesztani przez niektorych) Każda płyta ma swój klimat i ma swoich zwolennikow i przeciwnikow, jeju czy naprawce trzeba o tym mowic?!! A powtarzanie już od roku tego co wy sadzicie o hand jest z lekka nudne
Bo grali lepiej, a Jon potrafił bblbalbalbl. Przy całej mojej krytyce zrodziło sie przekonanie, ze ja HAND'a nie lubie. Moja ostra krytyka bierze się z tąd, że są osoby, które uważaja/ały ten album za szczyt rock n'rollowych możliwości i arcydzieło, a tak nie jest na pewno. Jak myślisz, ze nie lubie posłychać czasami I Wanna Be Loved, Welcome to Wherever You Are, Complicated, Dirty czy może nawet kawałka tytułowego, a nie wspominając o Last Man Standing(który z resztą ma duzy "R'nRolowy" plus odstaje od reszty) to sie grubo mylisz :)
i nie tylko jemu, lecz wielu userom, ktorzy albo nie maja najmniejszej ochoty wyrazac swojej racji, albo po prostu boja sie ze zaraz zostana zbesztani przez niektorych
Skąd o nich wiesz skoro sie nie wypowiadają :P ??
P.S. Besztac to można pejczem w więzieniu za podskakiwanie hersztowi, a nie na forum muzycznym, gdzie praktycznie jest sie anonimowym :)
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

a w tvp1 powiedział ze wrócą w czerwcu :) może właśnie dlatego nie wierz we wszystko co mowi
jovi - rozgranicz 2 kwestie.
Czas Przyszły - coś może, ale nie musi się wydarzyć
Czas Przeszły - Coś się wydarzyło

Gdy Jon gada o tym, że nie zagrał w Footlose (czas przeszły) to mu wierze. Jeśli Jon mówi, że nowa płyta będzie w Czerwcu to mu nie wierze.

Tak ta sprawa wygląda.
Odniusł sukces głównie komercyjny.
Tak z tym się zgadzam.
Album nie wnosi kompletnie nic nowego;
Zgadzam sie. Ale co nowego do muzyki wnosza Uwielbiane prze ludzi Keep The Faith czy These Days ?
Moge się zgodzić, że SWW i NJersey dużo wniosły do muzyki tak samo uważam, że Crush wniósł dużo do muzyki szczególnie Soft-Rockowej.
Dla jasności, słyszysz raczej głosy, że HAND to przeciętny album, a nie ,że nie odniusł sukcesu
No własnie ostatnio usłyszałem coś innego (jovi :))
Zyjecie w Polsce gdzie sukces BJ jest mniej odczuwalny. Gdybyscie mieszkali w USA to bysice caly czas slyszali o BJ .
Dokładnie

No to chyba tyle.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

To jovizna o czym chcesz mówić ?

Na pewno chcesz wiedziec? musialabym ryzykowac czwartym juz ostrzezeniem w mojej karierze
Tak chcę, jestem bardzo ciekawy :D :P

tam gdzie jest na to miejsce!
Ja tam niczego udowadniać nie musze. Ale tu miejsce na to nie jest?? text w duzej mierze odnosi się do teraźniejszoś, więc do HAND'a zapewne też :) (żeby była jasność, nie popieram wszystkiego co napisał autor, bo wiekszość to wzdury... poczytaj mojego posta o tym prawiącego:P
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Moja ostra krytyka bierze się z tąd, że są osoby, które uważaja/ały ten album za szczyt rock n'rollowych możliwości i arcydzieło, a tak nie jest na pewno
Aha i Ty masz monopol na "prawdę" tak? Wszystkie co piszesz to Twoja subiektywna opinia, Twoje odczucie co nie znaczy, że jest tak jak mowisz.
Skąd o nich wiesz skoro sie nie wypowiadają
Wystarczy wejsc w tematy - najlepsze plyty, albumy etc.
połowa z wypowiadajacych uwaza, ze hand jest dobrą plyta(umieszczajac ja na wysokich pozycjach), ale tylko Adrian broni tutaj swego :]
reszta sie nie wypowiada... bo w sumie po co? To jest ich odczucie i nie musza nikomu sie z tego tlumaczyc badz udowadniac ze cos jest dobre.
P.S. Besztac to można pejczem w więzieniu za podskakiwanie hersztowi, a nie na forum muzycznym, gdzie praktycznie jest sie anonimowym
Mylisz sie Pietrucha :P jest wiele osob, które nie wypowiadają sie, gdyz dla nich jest to walka z wiatrakami.
I co ma tu do rzeczy anonimowosc??

Gdy Jon gada o tym, że nie zagrał w Footlose (czas przeszły) to mu wierze. Jeśli Jon mówi, że nowa płyta będzie w Czerwcu to mu nie wierze.
Czepiles sie Adrian tego Footlose! Niby czemu wedlug Ciebie odrzucil role w tym filmie??
Jon gada rozne bzdety, w artykulach wypisywane sa brednie tak samo jak i w niektorcyh wywiadach a Ty pokladasz wiare we wszystko co Jon powie.

Ja tam niczego udowadniać nie musze. Ale tu miejsce na to nie jest?? text w duzej mierze odnosi się do teraźniejszoś, więc do HAND'a zapewne też
Nie musisz udowadniac, ale ciagle sprzeczasz sie z Adrianem o to samo ;]
Uwazam, ze to nieodpowiedni temat bo tracimy watek i skupiamy sie na tym, która płyta wniosła wiecej ;/

Caly text to po prostu przedstawienie Jona w krzywym zwierciadle i doszukiwanie sie wszystkiego co zle w kazdym jego dzialaniu.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Kurde Jovizna zaskakujesz mnie swoją swoboda wypowiedzi tzn nie podporządkowujesz się tylko wygłaszasz swoje zdanie (jakże odmienne od największych krzykaczy :)).
Kto powiedział, ze powaliła ? Chyba nikt tak nie mówił ? :| Po prostu prezentuje znacznie wyższy poziom muzyczny i zespołu. To tyle w tej materi
Tak jak Jovizna napisała. To jest Twoaj subiektywna ocena.

Skąd o nich wiesz skoro sie nie wypowiadają
Już nie raz to pisałem. Popatrz na miejsca wśród ulubionych albumów. HAND zajęło 2 miejsce po TD. Osobiście znam kilka osób któe uwielbiają ten album jak i osoby któe średnio lubią. Tutaj akurat wypowiadają się te drugie osoby.

Te pierwsze osoby wiedzą, że armi złożonej z min nie będe wymieniał aby nie powodowac kolejnych sprzeczek itp nie pokonają a tylko zostaną tak jak ja :) w wielu kwestiach obrażone.

Niektórzy nie lubią byc wyzywani i obrażani za swoje poglądy tylko że sa inne od "najlepiej znających" sie osób.

Nasze rozmowy Piotrek (i nie tylko moje z Tobą) dobitnie świadczą, że nie warto wypowiadać swojego odmiennego zdania, ale ja taki nie jestem mimo iż leca w moje strony teksty w stylu "Jonowi byś z chęcią obciągnął" (tylko dlatego że podoba mi się era po 2000 roku) .
Aha i Ty masz monopol na "prawdę" tak?
Co niektóre osoby tak myslą. Od dawna się z nimi o to sprzeczam :)
Wszystkie co piszesz to Twoja subiektywna opinia, Twoje odczucie co nie znaczy, że jest tak jak mowisz.
Jovizna czy przypadkiem czytałaś moje dawne posty ?? :) Czemu wcześniej nie popierałas mnie gdy wypowiadałem podobne słowa ?? Spoko, że znalazła się osoba z "tolerancyjnym" myśleniem.
Czepiles sie Adrian tego Footlose! Niby czemu wedlug Ciebie odrzucil role w tym filmie??
O to chodzi, ze nie odrzucił !! On jej nie dostał ! Nigdy nie miał takiej oferty. To jest zwykła plotka któa poszła w świat. Ludzie on nawet wtedy nie brał udziału w żadnych castingach ! Razem ze swoimi zespołami koncertował a nie uganiał się za kariera filmowa.
Spytacie skąd to wiem. Z książek, wywiadów telewizyjnych. Jon to cały czas dementuje.
Jon gada rozne bzdety, w artykulach wypisywane sa brednie tak samo jak i w niektorcyh wywiadach a Ty pokladasz wiare we wszystko co Jon powie.
Tak ale w gazetowych. Jon może gadac bzdury mówiąc o swoich poglądach które się oczywiście zmieniają z czasem, ale nie mówi bredni o faktach które się wydarzyły bądź nie.
Nie musisz udowadniac, ale ciagle sprzeczasz sie z Adrianem o to samo
Tonight - We Will Starting All Over Again ... :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Kurde Jovizna zaskakujesz mnie swoją swoboda wypowiedzi tzn nie podporządkowujesz się tylko wygłaszasz swoje zdanie (jakże odmienne od największych krzykaczy .
buehehe a kiedy tak było? ;>
Przypomne, że nigdy nie byłam w obozie numer 1 w którym uważa sie, ze hand to wspaniała płyta ani tez nie przebywalam w obozie numer 2, gdzie wszyscy tylko robili nagonkę. Czyz nie??
Aha i Ty masz monopol na "prawdę" tak?


Co niektóre osoby tak myslą. Od dawna się z nimi o to sprzeczam
:hmmm: ale wiesz, że ja to do Pitera pisałam? :P
Jovizna czy przypadkiem czytałaś moje dawne post
Tak Adrian, nieprzerwanie od wczoraj. Jestem już prawie przy końcu. :-D
Czemu wcześniej nie popierałas mnie gdy wypowiadałem podobne słowa Spoko, że znalazła się osoba z "tolerancyjnym" myśleniem.
Ja Cie nie popieram :P piszę to co mysle :P może wtedy nie myslalam?
Kobieta zmienną jest ;)
O to chodzi, ze nie odrzucił On jej nie dostał ! Nigdy nie miał takiej oferty. To jest zwykła plotka któa poszła w świat. Ludzie on nawet wtedy nie brał udziału w żadnych castingach ! Razem ze swoimi zespołami koncertował a nie uganiał się za kariera filmowa.
Specjalnie Adrian wezme ksiazke do reki, by sprawdzic czy jest wzmianka na ten temat ;] bo jakos wierzyc mi sie nie chce.

[ Dodano: 2006-12-16, 18:45 ]
Ok :P sprawdziłam. To tylko plotka :mrgreen:
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Kurcze, po drodze zapomniałem jaki to temat :P
Już pisałem co myślę ale bardzo ogólnie więc może rozwinę swoją myśl.
Co do tego tekstu zgadzam się, że jest idiotą skoro pali! Męczy tym swój głos, który przecież przez lata staje się słabszy.
Co do zespołu i niby sztucznej przyjaźni to też nie wierzę że chcieliby się razem męczyć ze sobą tyle lat, po co skoro Rychu czy David zrobiliby karierę z kim innym :)
Co do zdradzania żony, sposobu tworzenia tekstów i innych rzeczy o których wiedzą tylko osoby które baaaardzo się tym interesują, no comment, nie należe do tak wielkich fanów Janka żeby wiedzieć co kiedy powiedział i która plotka jest prawdziwa ;)
Co do wyrażania swojej opinii o HAND, to lubię ją słuchać i nikt mi tego nie zabroni :cfaniak: sukces odniosła w wielu krajach, ale jedyny kawałek z niej który umieściłbym na składance z największymi przebojami zespołu jest "Last man standing".
Pozdrowienia dla wszystkich :D
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”