JBJ inaczej ;]

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany

Czy Jon Bon Jovi jest ostatnio przesadnie sztuczny pod względem wyglądu?

To ba...
3
30%
A niech i się nawet kupą smaruje... mnie to zwisa...
6
60%
NIE! i odczepcie się wreszcie od Jonusia...
1
10%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Wreszcie normalna, spokojna, rzeczowa dyskusja.
Fan powie: "ja uważam, że ..., ponieważ ..."
Fanatyk powie: "mylisz się, gdyż jest tak ..., a pozatym ..."

dostrzegasz różnicę?... tolerancja to akceptacja tego, że ktoś inny może mieć odrębne zdanie... i to głównie tolerancja odróżnia fana od fanatyka...
Spox Sd. Myśle jednak, że naciągnąłeś swoją interpretacje tego co się tutaj stało. Ja nie twierdze, że Jon używa za dużo tapety itp tylko twierdze, że tak się w dzisiejszych czasach robi i jest to normalne. A czy jest to złe czy dobre to pozostawiam każdemu niech myśli co chce.

Po drugie jeśli o czymś mówie to zawsze mówie to mając na myśli "moim zdaniem". Kiedy pisze, że HAND jest lepszy od KTF mam w domysle "moim zdaniem" albo prędzej "dla mnie". Co nie świadczy o tym, że jest lepszą płytką, bo uważam, że to sprawa gustu.
a tu co?.. no tak nie można złego słowa na Jaśka powiedzieć - on się musi podobać wszystkim...
Przytocz takie słowa., które świadczą że złego słoa o Jaśku nie możesz powiedzieć ? Co innego jest mówienie, że "wszystko to było już mielone setki razy i w końcu się odczepcie od niego" a co innego jest mówienie "Jaśka to Ty nie ruszaj".
no bo jak ktoś mówi coś złego to zaraz stara się go przekonać, że jest w błędzie
Dyskusja. Na tym polega forum aby przedstawić swój sposób widzenia sytuacji. A najeźdżaniejest najprostszym sposobem do kłótni.
tolerancja to akceptacja tego, że ktoś inny może mieć odrębne zdanie...
Toleruje np jak ktos mówi, że HAND jest cienki itp. Nie toleruje natomiast najeźdżania bezpodstawnego. Tzn w sumie mnie to g*** obchodzi co się komu podoba, bo mnie się ta płytka podoba i to jest najważniejsze. Moge się jednak denerwować jak ktos mówi aby zakończyli kariere bo się kompromitują. W tym przypadku czekam na każdą płytke i takie teksty mnie drażnią, bo można przestać słuchac zespołu a nie kazac im kończyć grać. Co też świadczy o braku poszanowania do artysty, który ma kupe radości ze swojego dzieła.

Co innego jest krytyka a co innego wgniacanie w błoto.
Ty, a nie przypadkiem ja 70% a Ty 30%, bo cos mi sie zdaje, ze Ci sie pokręciło. No ale nie chce mi sie dochodzenia robić wiec: 30% dla mnie, 30% dla ciebie, a reszta na nowe rocklumpy dla Jona
a nie lepiej 90% dla mnie i po 5% dla was?..
Chwila panowie. Brac te łapy bo zaczne bić. Chcecie abuy swiat się dowiedział co robiliscie na imprezie dla perwersyjnych gejów ??? Nie ???
No to spokój. Ja biore 99% a jak Wy się podzielicie tym hednym procentem to już nie moja sprawa ;P
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
skrzatka
It's My Life
It's My Life
Posty: 114
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, o 10:20
Lokalizacja: chwilowo z nikąd :P
Kontakt:

Post autor: skrzatka »

Nie można było od razu tak spokojnie dyskutować? :|
Ktoś wbił w ziemię moje nogi
Ktoś mi zamknął własne drogi
Świat nie rozumie, że je iść muszę
W miejscu szybko się udusze...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

noooo.... uspokoiło się wreszcie, ale czy naprawdę jest sens po raz kolejny tworzyc definicje kto jest fanatykiem, kto fanem itd.? Znamy już zdanie Sd, Piotrka, Adriana i to już nie tylko z tego wątku, ale i wielu innych więc nie potrzeba już naprawdę kolejnego tematu, w którym zaś będziemy wałkować czy wolno powiedzieć czy BJ powinni skończyć grać czy nie, o wyglądzie też już było, o fanatyźmie szerzącym się wśród niektórych użytkowników tego forum też. Myslę, że temat jest skończony - Sd zrobił ekperyment, cel osiągnął więc sensu ciągnąc tego już raczej nie ma.
Już po wszystkiemu, możemy se śyćcy chebnąc na piwko :)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Zablokowany

Wróć do „Jon Bon Jovi”