JBJ inaczej ;]

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany

Czy Jon Bon Jovi jest ostatnio przesadnie sztuczny pod względem wyglądu?

To ba...
3
30%
A niech i się nawet kupą smaruje... mnie to zwisa...
6
60%
NIE! i odczepcie się wreszcie od Jonusia...
1
10%
 
Liczba głosów: 10

sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

JBJ inaczej ;]

Post autor: sdms »

Kto tak jak ja uważa, że Jon Bon Jovi ma na sobie więcej tapety niż przeciętna dziwka? :P


Wyjaśnienie:
Ten post/temat nie jest obraźliwy - ma na celu tylko stwierdzenie pewnego zjawiska i udowodnienie pewnej niezaprzeczalnej prawdy :)... Wyraz "dziwka", jakkolwiek obraźliwy, jest tu użyty tylko i wyłącznie dla podkreślenia negatywnego charakteru zachowania wyżej wymienionego pana... :)
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Taaa. O tym dość sporo sie mówiło na forum, a temat nie jest nowy. Wrecz przeciwnie, jest chyba maxymalnie wyeksplatowany, więc :/ ..... Chyba, ze Jon zaserwuje nam rózowy podkoszulek :P

apropos .... "Fajnie" Jon wygląda na odwrocie ksiązeczki z HAND - jak pedał z siłowni o niskiej inteligencji. W tym samym stroju i adekwatnym zachowaniu możemy go podziwiać w urywku wywiadu z planu zdjeciowego do HAND na DVD dołaczonej do tejże płyty;P
Pozdrawiam napalone fanki :)
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Piotrek pisze:Taaa. O tym dość sporo sie mówiło na forum, a temat nie jest nowy. Wrecz przeciwnie, jest chyba maxymalnie wyeksplatowany, więc :/ ..... Chyba, ze Jon zaserwuje nam rózowy podkoszulek :P
Ja nie wiem, czy się mówiło czy nie... To wynik moich niedawnych rozmów na gg i nie tylko... w każdym bądź razie porównanie go do dziwki to mój wymysł i chyba tego jeszcze nie było... a to na pewno jest mocno skandaliczne :P...
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

a to na pewno jest mocno skandaliczne
Tania sensacja. Chcesz zrobic show czymś kompletnie przemielonym itp
hyba, ze Jon zaserwuje nam rózowy podkoszulek Język
Taa lata 80-te. Zupełnie nie pedałowate czasy w stosunku do obecnych. Rózowa gitara, rózowa koszulka nawet rózowe spodnie. Dodatkowo czarujący uśmiech pozycja mięśniaka i nieogolona klata na wierzchu

Sorki, ale tak pedałowatych czasów jak lata 80-te to nie było i nie będzie.
Kto tak jak ja uważa, że Jon Bon Jovi ma na sobie więcej tapety niż przeciętna dziwka?
Ja tak nie uwazam. zauważ, że tapete się nakłada na wywiady, zdjęcia, występy itp
Na koncerie i jak idzie do sklepu nie ma już tej tapety.

Tapeta to w normalnym swiecie jest norma i jakbyscie zobaczyli to najwięcej tapety kładzie Rychu. Czasami to aż brzydko wyglada. Jon jak nakłada to jakoś z umiarem i się przynajmniej nie maluje na twarzy (Rychu AMA).

No, ale ja nie widze w tym nic złego wszyscy teraz tak robią. Od Prezydentów do zwykłych osóbn siedzących w ostatnim rzędzie Rozmów W Toku. Tak się rzadzi teraz śaiwat telewizji, gazet itp

Ja tam widziałem Jona na koncercie bez tapety i wyglądał świetnie (bez podtekstów). Wszyscy wyglądali spoko, tylko akurat Rychu się spasł odrobine za bardzo.

Zresztą o czym tu dyskutować... szkoda gadać
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Rychu przynajmniej nie musi udawać, że ma mniej lat niż w rzeczywistości... A Jon to po prostu sztuczny produkt machiny zwanej komercją... 44 letni facet próbuje z siebie zrobić nastolatka... Porażka totalna... I o to chodzi w tym temacie ;]
Tania sensacja. Chcesz zrobic show czymś kompletnie przemielonym itp
Nie chcę zrobić show... Chcę udowodnić pewną rację ;)...
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

w mordę... już druga kłótnia nie zainicjowana przeze mnie.... koniec świata.... od razu pragne poinformować, że tego tematu nie założyłem ja po włamaniu sie na konto SD :P
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Jaka kłótnia? :P... Ja się nie kłócę... Ja stwierdzam fakty :P
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Kto tak jak ja uważa, że Jon Bon Jovi ma na sobie więcej tapety niż przeciętna dziwka?
first of all...skad wiesz ile makijazu nakladaja dziwki? ;>
Pozdrawiam napalone fanki
a dziekuje,odzdrawiam ;]
To wynik moich niedawnych rozmów na gg i nie tylko...
ciekawe rozmowy prowadzisz na gg sd... :P zrozumialabym kobiety..ale TY? :P
Ja tak nie uwazam. zauważ, że tapete się nakłada na wywiady, zdjęcia, występy itp
Na koncerie i jak idzie do sklepu nie ma już tej tapety.
no wlasnie :P chociaz nie wiem jak do sklepu chodzi :P jesli w ogole :P
A Jon to po prostu sztuczny produkt machiny zwanej komercją... 44 letni facet próbuje z siebie zrobić nastolatka... Porażka totalna... I o to chodzi w tym temacie
jon produktem? heh... produktem moze byc tokio hotel.. westlife i wszyscy Ci ktorym ich wlasny wizerunek jest im narzucany z gory..kazdy ich ruch i to jak skacza po scenie... a jon...sam siebie wykreowal..nikt mu nic nie narzucal.. nikt nie mowil mu jak ma sie ubierac... jakie ma miec wlosy i tak dalej.. a to ze naklada czasami makijaz... hmm wiadomo ze ma to miejsce tylko w przypadku krecenia teledysku lub wywiadu w tv.... wszyscy to robia... niektorzy po prostu mniej widocznie ;]
jak dla mnie na zywo prezentuje sie niezle :P
niech sie maluje...goli klate,nosi jak nastolatek...ale niech nie idzie w slady ozziego reklamujac maslo heh bo bedzie to juz porazka hehe..;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Kto tak jak ja uważa, że Jon Bon Jovi ma na sobie więcej tapety niż przeciętna dziwka?
a kto uważa że Sd to "nieprzeciętna dziwka", która sprzedaje płyty bon jovi za kase które sam ściągnał za free??
Wyjaśnienie:
Jeśli posiadasz coś za darmo - dziel się z innymi za darmo, ale nigdy nie bądź sellerem bo dla "nieprzeciętnej dziwki" miałbym wiecej szacunku niż dla takiego człowieka.
Sd temat profilów Jona i takich tam był poruszany - coś się człowieka czepił? nudzi Ci się ?
Wyraz "dziwka", jakkolwiek obraźliwy, jest tu użyty tylko i wyłącznie dla podkreślenia negatywnego charakteru zachowania wyżej wymienionego pana...
I chodzi mi tylko o to że gdybyś napisał to, nie po chamsku - ja bym nie zareagował.
I ważne to co jest w środku a nie to co na zewnątrz.
C'mon
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Sd... a co, zazdrosny jestes? W jego wieku napewno nie bedziesz wygladac tak jak on. Facet po prostu dba o siebie, a to, ze czasami ma tapete to zupelnie normalne. Na prawde nie ma sie do czego doczepic, spojrz sobie na Richiego... on to czasami przerazajaco wyglada...
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

jovi pisze:
Kto tak jak ja uważa, że Jon Bon Jovi ma na sobie więcej tapety niż przeciętna dziwka?
a kto uważa że Sd to "nieprzeciętna dziwka", która sprzedaje płyty bon jovi za kase które sam ściągnał za free??
Wyjaśnienie:
Jeśli posiadasz coś za darmo - dziel się z innymi za darmo, ale nigdy nie bądź sellerem bo dla "nieprzeciętnej dziwki" miałbym wiecej szacunku niż dla takiego człowieka.
Sd temat profilów Jona i takich tam był poruszany - coś się człowieka czepił? nudzi Ci się ?
Wyraz "dziwka", jakkolwiek obraźliwy, jest tu użyty tylko i wyłącznie dla podkreślenia negatywnego charakteru zachowania wyżej wymienionego pana...
I chodzi mi tylko o to że gdybyś napisał to, nie po chamsku - ja bym nie zareagował.
I ważne to co jest w środku a nie to co na zewnątrz.
jovi, takie sprawy sie zalatwia nieco bardziej osobiscie, a nie wywlekasz to na forum...

odnosnie tematu:

glosowalem za opcja 1, choc nie jestem z nia zgodny w 100%. Momentami JBJ powinien byc nieco bardziej naturalny... reklamowki, wywiady ok... ujdzie, ale reszcie mowie NIE. Co do koncertow - Jon ma na sobie tapete. Nadnierna charakteryzacja nie pasuje do wizerunku rockmana, ktory teoretycznie nie dba o swoja opinie i robi to na co ma ochote.
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

first of all...skad wiesz ile makijazu nakladaja dziwki? ;>
Nie twój interes... ale wystarczy się przejść po Krakowie w okolicach 22 ;)
ciekawe rozmowy prowadzisz na gg sd... Język zrozumialabym kobiety..ale TY?
Rozmowy z osobami z tego forum... z kobietami... :>
jon produktem? heh... produktem moze byc tokio hotel.. westlife i wszyscy Ci ktorym ich wlasny wizerunek jest im narzucany z gory..kazdy ich ruch i to jak skacza po scenie... a jon...sam siebie wykreowal..nikt mu nic nie narzucal.. nikt nie mowil mu jak ma sie ubierac... jakie ma miec wlosy i tak dalej.. a to ze naklada czasami makijaz... hmm wiadomo ze ma to miejsce tylko w przypadku krecenia teledysku lub wywiadu w tv.... wszyscy to robia... niektorzy po prostu mniej widocznie
Tak... Jon produktem... Bo jeśli robi się coś, żeby się sprzedać to to jest właśnie produkt... a Jon jak najbardziej się sprzedaje... 44 letni facet robiący z siebie nastolatka to czysta komercja... zero naturalności...
niech sie maluje...goli klate,nosi jak nastolatek...ale niech nie idzie w slady ozziego reklamujac maslo heh bo bedzie to juz porazka hehe..
No tak... Szkoda tylko, że wraz z postępującym umładzaniem się postępuje spłycanie tego, o co naprawdę w tym wszystkim chodzi ;]
a kto uważa że Sd to "nieprzeciętna dziwka", która sprzedaje płyty bon jovi za kase które sam ściągnał za free??
Wyjaśnienie:
Jeśli posiadasz coś za darmo - dziel się z innymi za darmo, ale nigdy nie bądź sellerem bo dla "nieprzeciętnej dziwki" miałbym wiecej szacunku niż dla takiego człowieka.
Drogi jovi... Jeśli masz jakieś sprawy osobiste do mnie - zapraszam do dyskusji, ale jednak gdzie indziej... Bo rzucanie jakimiś hasłami, które ani nie mają poparacia, ani głębszego sensu świadczy tylko o twoim kompletnym braku kultury, wychowania i poczucia jakiegokolwiek gustu, by nie rzec po prostu, że o głupocie...
Sd temat profilów Jona i takich tam był poruszany - coś się człowieka czepił? nudzi Ci się ?
jest czego to się czepiam... nie podoba się? nie musisz brać udziału w tej dyskusji...
I chodzi mi tylko o to że gdybyś napisał to, nie po chamsku - ja bym nie zareagował.
I ważne to co jest w środku a nie to co na zewnątrz.
A co w tym chamskiego? ;]
a co do wnętrz i zewnętrz to polecam spojrzeć w lustro ;]
Sd... a co, zazdrosny jestes? W jego wieku napewno nie bedziesz wygladac tak jak on. Facet po prostu dba o siebie, a to, ze czasami ma tapete to zupelnie normalne. Na prawde nie ma sie do czego doczepic, spojrz sobie na Richiego... on to czasami przerazajaco wyglada...
Tia... Wiesz nie chciałbym w jego wieku wyglądać tak jak on... mieć 44 lata, kilo tapety na twarzy i wybielone zęby, żeby móc szpanować uśmiechem przed piszczącymi nastolatkami... Można dbać o siebie to ba... ale czym innym jest dbanie o siebie, a czym innym robienie z siebie kogoś, kim się nie jest... A Richie mnie w tym momencie mało obchodzi, bo to zupełnie inny temat... Oceniamy Jona, a nie porównujemy go do innych... Bo można dwóch ludzi porównywać, ale to zawsze są dwie odrębne osoby i jednak trzeba na nie patrzeć jak na jednostki...


Tyle... Póki co wyniki eksperymentu potwierdzają moje przypuszczenia, ale z wnioskami jeszcze się wstrzymam ;]
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

jovi, takie sprawy sie zalatwia nieco bardziej osobiscie, a nie wywlekasz to na forum...
takie rzeczy powinno się nagłaśniać bo seller kto ktoś kto czerpie korzysci z tego co on mial za darmo ... KAZIK na osatecznym krachu korporacji napisał taki tekst dla tych ktorzy zarabiali kase na jego muzyce.
Drogi jovi... Jeśli masz jakieś sprawy osobiste do mnie - zapraszam do dyskusji, ale jednak gdzie indziej...
to nie są osobiste po prostu żal się robi gdy na publicznym forum ktoś piszę że został oszukany przez niejakiego sd a teraz zrob sobie rachunek sumienia albo plyt ktore sprzedales a ktore miales za free. po prostu wstyd mi za takiego kogoś.
A co w tym chamskiego?
nic "dziwko"
C'mon
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

uh..widze się tamat rozwija..
nie rozumiem auora..w jakim Ty świecie żyjesz? :|
"tapeta" to codzienność..a Tobie nic do tego czy ktoś ją ma czy nie :/
I jeszcze to co inni piszą..też się pod tym dopisuje ;)
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

A to i ja się dopiszę:)
nie rozumiem auora..w jakim Ty świecie żyjesz? :|
"tapeta" to codzienność..a Tobie nic do tego czy ktoś ją ma czy nie :/
A Ty zapewne nigdy w życiu nie komentowałaś i nie będziesz komentować czegokolwiek związanego z innymi osobami bo Tobie nic do tego? ;) I owszem, jak ktos chce się malowac to niech to robi, ja mu/jej nie zabronię ale (jak każdy inny) swoją opinie na ten temat mieć mogę.

Moje zdanie jest lekko podzielona - zawsze tak było, że do jakis tam gówienek w TV charakteryzowało się występujących coby zamaskować pryszcze, zmarszczki czy efekty wczorajszej popijawy, ale z drugiej strony 44-letni facet robiący z siebie (nie wiadomo po co) nastolatka, też zbyt ciekawym zjawiskiem nie jest.
Sd... a co, zazdrosny jestes? W jego wieku napewno nie bedziesz wygladac tak jak on. Facet po prostu dba o siebie, a to, ze czasami ma tapete to zupelnie normalne. Na prawde nie ma sie do czego doczepic, spojrz sobie na Richiego... on to czasami przerazajaco wyglada...
Dba o siebie.... już bez przesady, ja też dbam o siebie, ale to nie oznacza, że biegam codziennie do dentysty wybielać ząbki oraz umawiam się na przyszłość ze znajomymi chirurgami na robienie liftingów. I nawet nie chciałbym wyglądać w tym wieku jak on, bo troche bym się głupio czuł, że oglądaja się za mną 'gorące 14-ki'....

Heh, mimo tego, że jakoś muzykę BJ polubiłem, nie zmieniło to mojego podejścia do wielu rzeczy....
A wiecie co mnie szczególnie śmieszy w takich 'obronnych' wypowiedziach jak zamieszczona powyżej? Ano to, ze aby bronić Jona pojawiło się porównanie do 'przerażającego' Ryśka, a jestem na 1000000% pewny, że gdyby ten temat się tyczył Richiego to autorka w/w wypowiedzi by na jego temat złego słowa nie napisała.
Ludzie, spójrzcie trochę trzeźwiej na postepowanie Jona, Tico czy kogokolwiek innego. To że lubicie czyjąś muzykę wcale nie oznacza, że musicie bezgranicznie uwielbiać muzyków. Nikomu nie bronię mieć własnego zdania, ale żeby było ono przynajmniej jakieś normalne, poparte dobrymi argumentami bo z wypowiedzi niektórych z Was płynie jedynie apel 'Zostawcie Janusia w spokoju, póki ja żyję nie pozwole na niego złego słowa powiedzieć bo wszystko co on robi świętym i słusznym jest'
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Zablokowany

Wróć do „Jon Bon Jovi”